Top News - Përpjekjet për shkarkim, Trump/ Absolutisht qesharake, jemi kundër dhunës

5K visualizzazioni0

  Presidenti amerikan, Donald Trump I cilwsoi pwrpjekjet e Kongresit për të filluar procesin e shkarkimit ndaj tij, si "absolutisht qesharake" dhe tha se ato po shkaktonin "një zemërim të jashtëzakonshëm". Pasi doli nga Shtëpia e Bardhë për t’u nisur në Teksas, Trump I pwrshkroi lwvizjet nw Dhomwn e Përfaqësuesve si "vazhdim tw gjuetisë më të madhe të shtrigave në historinë e politikës".
  Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Trump#TopChannel

  Pubblicato il 12 giorni fa

  Commenti

  1. Atdhetari Atdhetari

   Hec bre psikopat

  2. Mavlin Demolli

   Pope of Vatican, Klaus Schwab, Bill Gates, Gorge Soros, Boris johnson, Joe Biden, jane Revendosja e Madhe , Great Reset

  3. Alketa Keta

   ik mor psikopat

   1. Antipatrea Antipatrea

    @Cappo Cappoo Jame bukurosh🤣🤣🤣🤣🤣

   2. Cappo Cappoo

    @Antipatrea Antipatrea te pershendes bukoroshe

   3. Antipatrea Antipatrea

    @Cappo Cappoo Po Melania cfare te beje te shikoj nga tavani🤣🤣🤣🤣

   4. Cappo Cappoo

    Ja henksh topet