"Nuk jemi në çadrën e Bashës", Curri dhe Hila replikojnë për investimet e Turqisë në Shqipëri

22K visualizzazioni23

  "Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Open#TopChannel

  Pubblicato il 12 giorni fa

  Commenti

  1. Hysen Derti

   ne greqi shteti eshte kisha boll o hila mos na ha muuutin

  2. Hysen Derti

   o can vetem dynjaja ta fut ty

  3. Arben Hitaj

   Sa ota ari janë këta që bëjnë si erudit vaj me det asnjë herë nuk flasin për të drejtën por për partitë respektive.

  4. Enes Sadiki

   Va cift greki nenen juve grekofila

  5. Πετρος Μιτο

   Curi i pa pare kame respekte

  6. Tare Duka

   Ne greqi investon kisha greke dhe jo shteti grek! Pa kishen ortodokse greqia do ishte pa identitet! . Gjithe fuqine ne greqi e ka kisha edhe sigurimin e shtetit!!

  7. xk2 LAÇJANI

   O injorante o plera Shqiperia eshte strategu I USA , moterfisqirat turkoserbogrek bejne politike ditore. Amerika vepron por nuk shpjegon.

  8. Mark Gjini

   turqia esht pasardhesja e perandoris osmane qe do te thot se turqia duhet ti paguaje Shqiperis demet e luftes dhe pushtimit mbi 500 vjecar , ata qe duan te anashkalojn ose te harrojn pushtimin osman duhet qe te heqin dor nga neshtesia Shqiptare dhe ata duhet te len sa me shpejt territorin e Rrepublikes se Shqiperis

  9. ILIR AVDUULLARI

   Curi ti je ne nje nivel te kosnsideruar si nga ana politike po edhe nga ana theologjike prandaj duhet te qendrosh ne lartesine e duhur dhe kurr mos u kurupto nga keta plerat

  10. Ilir Sharra

   Curri nivel i larte

  11. Mario 01

   Jemi fqinj jemi vllezer me greket dhe turqit. Edhe kjo na doli tashti???? 😂😂😂 Cfare nuk nxjerrin nga goja disa bythlepires 😂🤦‍♂️

  12. M M

   Jo harabve portin se jon ME shkije

  13. adnand ahmeti

   Bravo Curi Respekt perplasja ne Fytir

  14. Enrik Rushan

   Po qeverite kete pune kane te gjejne ivestime car do rime si ne kohen e qepes

  15. Kiku Hajdari

   Mos I kakaluar plaka nga turqia ketij qe ika vellezer ky

  16. Mouhssine Wydadi

   QANI E KY CURRI SHKOIN BASHK.E BAJN BASHK

  17. Feti mazi

   Ore a jeni ¢mend ju mos i perzini firmat Bektel enka eshte amerikane apo ,balliu nese ka qene ne Pd duhet ta dije

  18. Feti mazi

   Socialistet ju rrejne si dritan hila , ore zotri Ok turkia Por Bektel Enka nuk eshte fare Turke

  19. aspetosi

   Curri bravo ! Tha te verteten qe edhe Greqia sjell kisha greke ne Shqiperi, edhe Turqia sjell xhamite turke ne Shqiperi Curri eshte me i drejti aty, se kupthet qe kishat ne Greqi varet nga shteti grek, edhe Xhamite ne Turqi varen nga shteti turk

  20. Arjan Rexhepi

   Ju Arjan shkoni ne shtepi se skeni lidhje me Politik , si Rama dhe Erdogani skeni pas kur ju ne Trojet Shqiptare, Shqipria qe 2 dekada qe ka fillu te ndertohet ishte nje Shtet i uzurpum nga Diktatura e atij enver gjak pirsi qe e futi mrenda Kinezet Ruset Serbet dhe Greket dhe keni vra Shqiptar keni ber chka keni dasht , prishet Xhami i mbytet njerezit fetar i mbytet ne det gjysmen e popullit , burgoset dhe vrat neper burgje , dhe e varfnut nje Shtet ekeni chuar 💯vjet mrapa dhe chka nuk keni ler pa ber Horor Shtet trishtim , ku edhe Shqiptaret nga Kosova dhe nga Maqedonia dhe nga Mali Zi si keni len te hyn kur i keni pushkatu veq qe i keni pa ne Shqipri nje Shtet si Korea . Shyqyr Zoti qe Rama Turqia dhe Amerika erdhen dhe shpetuan Shqiperin dhe Shqiptaret ku sot Shqiperia eshte ba super nje Shtet ekonomisht me Tourist me bisnese me ndertim super modern . Po shqiperia me juve edhe disa vite po te ishit ju ne pushtet do e kishit shit ter Shqiperin Greqis Kines ose Rusis ose Serbis se ju sheni Shqiptar ju jeni rit me at edukat me at frymen e diktatures te enverit dhe te tjerve. Rnoft Rama bravos Shqiptar i vertet keshtu i duhet popullit shqiptar nje njeri si Rama gjith bota e respektojn .

  21. lorenzo lorenzo

   Ky hila qeka servil 24 karat

   1. Power Dinami

    Nje pusht grek eshte!!

  22. liljana bombaj

   Oarixhinj po flisni me radh se smereni vesh me njeri tjetrin

  23. Edi Bardhi

   OHILA TI DHE GRUAJA JOTE JENI PRO RAMES KJO DIHET POR FOL TE DREJTEN QOFTE DHE NJI HERE TE VETME HABITEM SI TE MBAJNE TY TV ORA

   1. Power Dinami

    Ze be qe mami yt dhe motra jote apo dhe familjarisht qe nuk vdesin per salen!!!!me qe paske informacjon te sakte per tjeret.

   2. Fatmir Lame

    BURR E GRUA JAN BYTHQIRAT E BYTHQIRIT RAMA,,

  24. Tom Lleshaj

   O Curr je ne mes filoturqve , bej kujdes .

   1. ILIRIAN RACE

    @Power Dinami atehere, perse jan kaq racista me shqiparet dhe kane kaq shume komlpekse me ne? Thjesht per kuriozitet se nuk kam njoh kurre 1 grek.

   2. Power Dinami

    @Tom Lleshaj rrespkt dhe nga une o Tom per turqit nuk di cte them se nuk i njoh por me greket dhe une shum vite me ta dhe dua te them qe jane me te mir se ne,keta nuk vriten si ne shqipetaret sikur me kene ne koh lufte,sot zihen neser i shikon ne kafe ndera ne rrime e presim deri sa ti gjejme momentin e ekzekutimit,ne nuk jemi njerez.resp.

   3. Tom Lleshaj

    @Power Dinami . Mir po ke te drejt mbase u tregova i njeanshem , por ai Hila moderatori i dilte per zot turqve per te mbrojt Ramen . Po te ishte Leart Vasili ke te drejt se ai asht filo grek , kurse Curri me sa kuptoj un nuk jep shenja per nga ana e grekut . Ore keto dy Shtete i njoh mir dhe prandaj reagoj ne ket menyr . Keta kan nje popull te shkelqyer me lart se ne Shqiptaret ,por un urrej politiken e ketyre dy qeverive . Ne greqi kam punue dhe me tturqit punoj aktualisht . Respekte

   4. Power Dinami

    Eshte dhe ne mes filogrekeve apo te shikon vetem njeri krah!!!!

  25. Lupo 89

   Grek e Turq thyefshin qafen. Zihet Turku me Grekun, zihet dhe Shqiptari me Shqiptarin.

  26. Arjan Kosturi

   Bravo EDI

  27. Youtube

   Çani, curri shok te lefter maliqit ne unison se do rrezojne ramen duke bere emisione me ujq shijaku dhe cerriku.

  28. Michael Deleon

   Arjan Cani & Arjan Curri jan dy grek te ndyr. Arjan cani ka marr klyshin e tij Arjan currin per ti dhen pak vemendje. Se ndryshe Arajn Curri njer llum rrugesh do ishte. Fundja emisioni drejtohet nga Eni grekja. Ju pushtun turqit dhe greket o rrac e ndyr.... Ngelen llumat te bejn analistet neper keto emisione.

  29. JACK LONDON

   🤦🤦🤦 varikarsa.... majtas & djathtas

  30. jovani stoia

   O burra te lodhur.A eshte ky Erdogan qe mbi pese here gjate viteve te karrjeres se tij politike,ka deklaruar qe per te mbrojtur besimin e tij islamik nga kaurret,XHAMITE JANE USHTARET E MIJ,NDERSA MINARETE JANE.BAJONETAT.,????!Gjeni vendin.bajonetave oANALISTA TE KULLUAR.

  31. Albert Dema

   Greku O Curi Grekut me vorezat

  32. Eduard Bond

   Nje shtet I huaj si Vatikani qe nuk e njeh Kosoven ka ne pronesi kishat Katolike ne shqiperi dhe emeron te gjithe priftat. I paguan po ashtu. Kryepeshkopi katolik I shqiprise eshte Italo-Malajzes,Geroge Frendo,e njejte edhe me Ortodokset. Muslimanet kane komunitetin e tyre te pavarur ku Myftiu eshte shqiptar si dhe gjithe imamet. Hani mut tani.

   1. Man Word

    Shume e sakte

   2. Man Word

    Bravo vlla

   3. Eduard Bond

    @Rudi Skam asgje me katoliket dhe as me Vatikanin. Nese katoliket shqiptare jane dakort qe te jene te varur nga nje shtet I huaj shum mire per ta skam asgje kunder, kjo eshte feja e tyre. Komenti im ishte per te ekspozuar hipokrizine qe I veshin dhe akuzojne muslimanet per ate cka jane dhe bejne vete.

   4. Rudi

    Shtetet katoliket kane kontribuar per pavarsine e Kosoves dhe nuk duhet mohuar

  33. Utax James

   Cani dhe Curri ikni se e morret supen te dy.kujdej Curri se Cani per lek ta fut.Ai edhe famijen e shet per lek. Shikojeni si flasin jan shum anti shqiptare

  34. Diamond Baby's

   O curi o cani kur e keni brenda nga ju del fenda po meruni me te tilla o burra se ne te tilla ju shkon

  35. Pren Bezhani

   O Curri je be si Arjani qysh kur je be pjes e emisionit te canit apo (qeni leh atje ku ha)

  36. Tony

   Oh ohhh oh, hajde dalim nga bostanet sa jan rritur patllixhanet o te keqen e anal sistave 😂😂😂

  37. Lymi Tutit

   Kaloi Balliu me sforcim mendor . Nuk po e ndjek dot diskutimin . Po i merren mend .

  38. jani banani

   CURI JE I SAKT JO SI KETA BYTHLEPIRESA TE RAMES

   1. Power Dinami

    @gezim prenga si jeni bere disa more me katolik se papa dhe disa me arab se arabi jeni ne terezi !!!po te ishit fetar si njeri krah ne tjetrin nuk do u vriteshit per dite pa bere as nje vecori si ne pleq plaka gra dhe femij,keta ju i keni per propagande kush eshte me superjor se tjetri.

   2. Eduard Bond

    @gezim prenga Shum mir e beri a mos duhet ta bente kishte ku njerezit do adhuronin nje njeri arab te bere synet nga Palestina -Jezusin?

   3. gezim prenga

    Erdogani ktheu shen sofin ne gjami keta thon nuk ka lidhje me fen 👺👺

  39. rina buli

   HILA VELLEZER APO GURRICKA.?HORR

  40. R D I S

   WTF c‘far mllefi te pa par 🤦‍♂️

  41. Toni Binaj

   Flisni avash o djema. Se e zuri makina balliun atje

  42. Besnik

   Ore I bini shkurt EDI RAMA ESHT POLITIKAN esht DIPLLOMAT I lumt qe I bie verdall turqit edhe greket edhe serbet

   1. telekomanda 84

    @TRUMP 2021 folen TOLLUMBAT,...hahahahahah!

   2. TRUMP 2021

    Kape sufllaqen 🌮

   3. Deti D

    MERRE SHOKU 🍆

   4. Arta Barahoxha

    RAM drogaxhiun 💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩barbon halabak

   5. F D

    Kape shoku 🌮

  43. Virus B

   Hi