Mevlani xheloz ndaj takimit Melisa-Atdhe - Përputhen, 12 Janar 2021

48K visualizzazioni27

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il 12 giorni fa

  Commenti

  1. Adrian Koni

   U Plaka. ithomes.info/net/ubigpKuwiYV9qqw/video

  2. Drita Elmazi

   Melissa eshte shume e sinqerte dhe shume e bukur yll

  3. Klevis Dervishaj

   Ta pranosh melisen ashtu si eshte medrek o melis ti vetem dajak do po ti mevlo kohen me ket mos e harxho

  4. Drita Ciraulo

   Tipi jot Melisa sikur ana qe kishte tipin e vet...! Kjo do te thote se nuk eshte normale per nji femer.

  5. Xhevaire Menkshi

   Mevlani 🙏⭐️⭐️⭐️⭐️❤️👏

  6. Xhevaire Menkshi

   Melisa vetem zgerdhihet brabo Mevlani eaty te behet xheloze Melisa vetem ajo duhet te dali dhe vete te kathene une sdal

  7. Flora Zefi

   Melisa ketu po luan loje se eshte bere shoqe me Anen e pare e ka fut Ana per te larguar Atdheu nga sindin keshu mendoj un

  8. Tina Qeriqi

   Mevlani kish te drejt xhelozie

  9. Georgo Aleksandris

   LAJM I FUNDIT: ZBULOHET ARESYEJA PERSE MELISA LYEN KOKEN ME TE KUQE. E KOMBINON ME MAJEN E K....

  10. Georgo Aleksandris

   MEVLAN. NESE DO SHIJOSH SPERMEN E ARJONIT, PUTH MELISEN NE BUZET QE PUTHI ATDHEUN I CILI THA SE NUK I LAVA NGA PUTHJA ME ANEN E CILA KISHTE FUTUR ATY ORGANIN E ARJONIT BASHKE ME PJALMIN QE NE GJUHEN KURVERORE QUHET SPERME. NE SHQIPERI, PA DISKUTIM ,KA VAJZA TE MIRA POR NE GJERMANI NUK MUNDESH TE GJESH VAJZA ME TE SHPERLARA MORALISHT SE KETO VAJZAT E PERPUTHEN :SHQIPJA+TEA+ANA1&2+MELISA+SINDI+BORA+OLSA+FATMA=O

  11. Georgo Aleksandris

   XHELOZOHU SE DUHET TE DUKESH POR NE FAKT GEZOHU SE ERDHI BUDALLAI NGA GJAKOVA DHE PUTH E NDUK BAXHELLAT NE SHQIPERI. JEPJA“BEKIMIN“ SE JANE FIKS PER NJERI TJETRIN.

  12. eti rei

   Melisa u tregua shume e prekur nga akuzat e Fatjonit dhe nder te tjera shtoi se nuk flet me nenen e saj,,nje puntat me vone del e puthet e ferkohet me Atdheun sikur mos te kishte ndodhur asgje,,kjo jo vetem se perforcon ato akuza por tregon dhe qe Melisa nuk ja ndjen fare se cfare mendon nena e saj qe besoj kjo lloj sjellje si pelqen aspak nese eshte sado pak si gjithe nenat shqipetare..

  13. Terezina Binaku

   Nuk është xhelozi....është paaftësi për të pranuar që një njeri tjetër dinë të bëj takime më të ëmbla

  14. Ylvije Malaj

   Mos PROMOVONI degjenerimin o OLSA MOS

  15. A S

   Qa me tu dukt ky atdheu krejt ato vajza Edhe boren ka mi Ba gaz

  16. A S

   Pse o mevlan pot jet zhig per me lisen kjo Don mi mi nrru mashkujt se brekt 🤮🤮🤮🤮

  17. Tauland kuci

   O Melisa kush e ka radhen

  18. Mira mira

   Melisa shkon me Atdheun ,mos e ca koken , i pelqen.

  19. BB4LIFE

   Shifni videon do ju pelqej shum

  20. BB4LIFE

   Like dhe subscribers kanalin tim e rujt zoti me gjith familje nese i boni❤❤❤ shikoni videon❤

  21. ILikePepe

   Mevlan veri x Melises

  22. Vilson Lleshaj

   Melisen asht qyna melan ne program prpubhen se kjo asht e rrugav shitet lir si rumune kuku per nanen se ekaba

  23. tsiou tsiou

   Ti moj Melisa shum e cthurur je me vjen keq qe po e them po ben bam

  24. TINO FRcity

   Melissa :jemi shtri per mullari Mevlani : 🤔 puna esht se sbom gjo 😂😂

   1. TINO FRcity

    @samuel lolol Hahaha po kur thot melisa esht tipi im"te ferkohet me gjith"

   2. samuel lolol

    Hahaha po kam qesh kur tha😂😂O Zot sa të lehtë janë në tru kta😂

  25. Hekurim Ibrahimi

   Lufto fort ..lufto si bishe per Atdheun ....

  26. Nora gashi

   Po po kret tipat etu ishin moj melisa haa shka po dishe ti moj aaa mon sa mare ke bo🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤢🤢🤢🤢

  27. Endri Yskollari

   Sa keq me vjen per mevlanin pz

  28. Haxhiu Zejnullah

   kjo melisa sme duket qe esht shqiptare

  29. world sport

   Mevlani xheloz gjithmon eshte se sja varin gocat fare

  30. Melisa Lleshi

   Faleminderit shumë të gjithëve për komentet tuaja pozitive❤️ po më mbushni zemrën plot!!! Ju përqafoj fort, dhe ju lutem shumë për “subscribe”❤️

  31. Faton Kastrati

   Jemi shtrir per Mullari 😅😅😅

  32. Linda Jeta

   Melisa yllll

  33. Flutra Atipi

   Haha bravo Mevlan cka eshte kjo genjen me te madhe

  34. Rita Luneto

   Atyra vajzave I takon ni burr me pas nga 3 vajza boooooo hajt shipri

  35. Reis Tema

   O mevlan i iku shija per femer melises nuk ka faj fatjoni

  36. Rita Luneto

   Po blidhni vajza me shum qar bohet kshtu ni tuf me cuna dhe 4 vajza po car emissioni esht ky se mar vesht

  37. Hello It'sMe

   Mevlan m'dhimbesh

  38. Sahra Shala

   Po pse nervikoses o Mevlan?Po kjo Melisa esht sikur te kish moter e Annen 1.Melisa esht tengjerja Kurse Atdheu kapaku pershtaten dyt nivelin ner zerooooooo!!!!

  39. Seli Seli

   .Mlevan turp me fol perMelisen kjo me gjith djemt sillet kshtu a e shofun familja Mlevan je djal shum i mir

  40. Mo mu 20

   Ajo kok kuqja ashtu u thot te gjitheve,kruhet me te gjith ,esht tio k.... Se kyptoj kta djemt car bdallej ,ce duan ate ajo shkon sa me njetin me tjetrin

  41. Anisa Gremi

   Melisa te kam simpatizuar por fatkeqesisht jep nje imazh te gabuar per figuren e femres...jo e dashur nuk perqafohemi dhe prekemi me meshkujt qe ne takimin e pare sado simpatik te jete mashkulli.Permbahu pak

  42. Luli Luli

   Melisa bje ne dashuri me te gjithe ,skam pa femer ma kote .Ka ra katunarja ne qytet nuk di ti thote kujt jo .Po ketij po atij .

   1. ll ll

    Ajo eshte lindur e rritur ne qytet, pastaj qa kane katunaret jeni me te mire ju te qytetit,pastaj Pse i shkoni pas nje femre se sja vlen sipas jush

   2. Shkurte Mar

    Ashtu po thun ti katunarja n qytet por te gjith e drell per vete sikur te ishte magnet nuk km par noj her ket dhoj femre te till

  43. Tirona Zemra ime

   Melisa:Eshte tipi im thot Une:tip K...e do thoje mi

  44. Behare Saidi

   Melisen e kisha majt si te dashur se per grua joo. Po Tallet me gjith njet me meshkujt

   1. Leonora Llaguri

    Mevlan Mos u lodh kot Fshije perfundimisht Melisen Nuk ja vlen

   2. Mo mu 20

    Mjere kujt i ze deren ajo kuqja.

  45. Naim Kica

   Melisa dhe Atdheu sonte e treguan veten qe jane te degjeneruar qe sja vlen per asgje.

  46. TEA TRIFONI

   Pershendetje jam fationi! Ju lutem sa me shum subscribe per me shum video ithomes.info/net/1719sNWcpHhpp4I/video

  47. Pema e jetës thënje

   E di që e lexon këtë koment dhe se Bon subscribe sje njeri😂

  48. Top Video Shqip

   Prapaskenatt e perputhen \\- ithomes.info/net/1bCSqqmtl5tren4/video

  49. Andi&Tea fans

   Pershendetje ktu do t gjeni video nga perputhen subscribe ju lutem❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

   1. Lola Kreka

    je kot fare...te kan hyp e pordhet...lushnjare...iii

   2. Leonora Berbatovci

    Tea zbrit ne tok 😶

  50. Show Tv

   Përshëndetje jam Melisa, jam shum shum e kënaqur per support-in ma jepni që prej ditës së par 💓 Ju dua te gjithve , mos harroni te bëni subscribe 💓 Shum shpejt do filloj me live vlogs ne youtoube 💓

   1. Leonora Berbatovci

    Mos u bej mende madhe 😡

  51. Gjithcka

   Pershendetje ky eshte kanali i vetem i emisjonit Per'Puthen ❤️ Me ndiqni sepse keni cdo gje ne lidhje me emisjonin edhe personazhet e Perputhen 💖

  52. Don tom

   Hecje ne natyren shqiptare vlog ithomes.info/net/vdmolNKHrpulk6g/video

  53. Perputhen News

   Pershendetje ketu do gjeni video nga me te ndryshme te perputhen SUBSCRIBE

  54. blerina drita

   4s❤️💚😱