Atdheu tregon pse refuzoi Melisën - Përputhen, 12 Janar 2021

48K visualizzazioni25

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il 12 giorni fa

  Commenti

  1. Elmaz Zeqiri

   ARIAN KONOMI PO TREGON MA SHUM GJELOSI SE MEVLANI PER ATDHEUN !

  2. Lola Kreka

   ksaj melises i ha e i djeg me te gjith....😲

  3. Xhevaire Menkshi

   Melisa perputhen me Atdhen

  4. Lona Ada

   Ik more hut,ku di me refuzu ti,puthe anen ,vdiqe per melisen sindin,ik more gabel

  5. Swiss Decor Pacolli

   Pseeee moj tea po perzihesh me qen se edhe ti ki dal me ni djal qe ka qen bi!!! Ather edhe ti ja ke hargju kohen ati.. Kjo sme pelqen qka the tii. Gjithmon ke fol me vend ama ktuuuu ja fute kot! Qfar sjellje e keqe ndaj ledjanes. O ju lutem te largoni melisen!! Kjo nuk pershtatet ne ket emision. Femer katastrofe. Paramendoni nese nuk jan kamerar kjo qka bon.. takim porno🤮

  6. Gazi Gazi

   Melisa eshte maloke qe ja ukap atyreve ne studio per koke

  7. Tauland kuci

   O Atdhe nji cop mish me dy sy je. Ik mor hut

  8. TEA TRIFONI

   Pershendetje jam fationi! Ju lutem sa me shum subscribe per me shum video ithomes.info/net/1719sNWcpHhpp4I/video

  9. MONIKA KOS

   Melisa te gjithe meshkujte qe te duan te duan per ate pune dhe pastajne do te len se te shofin qe nje pa tru dhe je ku kur

  10. Lili Sokolaj

   Ky esht tru peshk mashkull kot fare🤮🤮

   1. Lili Sokolaj

    @IRa- ira po ai nuk din as te flas, cfar ka folur deri tani? Vec gjeste orgazme ben ket din ka ngaterruer emision,

   2. IRa- ira

    Pse? Se po flet te verteten e po ju djeg juve si puna e Melises

  11. sterr name

   po ky... memedheu, sa ore para pasqyres shpenzon? qenka si koncita i austrise.

  12. Petrika Davidhi

   Murati do ta mari ne takime carcafin e bardhe?😂😂

   1. Hatixhe Saliji

    ithomes.info/net/nNKtsrN_mZeNnWU/video

  13. Terezina Binaku

   Lejojini të jenë të lirë....koha tregon GJITHÇKA....Melisa rrezikon fort në dlirësi

  14. Xhufa Bujupi

   JO

  15. Xhufa Bujupi

   Po

  16. DRITON LEKAJ

   Gjend79 ka qit kengen e re te lutem shprendaje ne te gjitha rrjetet sociale qe ke flm per mirkuptim

  17. Melisa Lleshi

   Faleminderit shumë të gjithëve për komentet tuaja pozitive❤️ po më mbushni zemrën plot!!! Ju përqafoj fort, dhe ju lutem shumë për “subscribe”❤️

  18. Melisa Lleshi

   Faleminderit shumë të gjithëve për komentet tuaja pozitive❤️ po më mbushni zemrën plot!!! Ju përqafoj fort, dhe ju lutem shumë për “subscribe”❤️

   1. Aulon Hyseni

    Oj Melis ki probleme psiqike sigurte po ti sle kend pa puthur aty tjesh te pakten per publikun me e matur se mas publikut veq po shihet Lopoooooooo

  19. Sanije Fejzullahu

   Ska femer tbukur me vlera aty per atdheun kosovari jon i dashur

  20. Mo mu 20

   E buc te gjith i don ti ,ti sdo as nji ,po kan faj ata djem qe rrin aty me ato bordelle

  21. Mo mu 20

   Ajo se ka problem cdo gje qe ben ,ku.....kuqja bordello femer

   1. Denîsa 1992

    👍njolle e zeze turp familja qe e ka😠🙈

  22. Liron Liron

   Atdheu aty eshte Profesor sa i perket femrave A ky miu Arioni analisti shfaq inati hapur kunder Atdheut!!!

  23. Behare Saidi

   Melisa ja mori fatjoni anes 2 I prcav tani u hodhe te atdheu

  24. missymarsi red

   Pse ben si pjeshke o koqevar. Po te lumte ty kur gjen idiote qe te marrin ne takim pas puthjes me Ana k...🤮

  25. Andy Morava

   pse jo atdhe je beqar dhe aty je per te zgjedhur deri sa me anen jan mbyllur KOMPLET,.- edhe une do veproja per me te bukuren ,dhe ajo quhet MELISA:

  26. TEA TRIFONI

   Pershendetje jam fationi! Ju lutem sa me shum subscribe per me shum video ithomes.info/net/1719sNWcpHhpp4I/video

  27. Perputhen News

   Pershendetje ketu do gjeni video nga me te ndryshme te perputhen SUBSCRIBE

  28. Gjithcka

   Pershendetje ky eshte kanali i vetem i emisjonit Per'Puthen ❤️ Me ndiqni sepse keni cdo gje ne lidhje me emisjonin edhe personazhet e Perputhen 💖

  29. Show Tv

   Përshëndetje jam Melisa, jam shum shum e kënaqur per support-in ma jepni që prej ditës së par 💓 Ju dua te gjithve , mos harroni te bëni subscribe 💓 Shum shpejt do filloj me live vlogs ne youtoube 💓