"Po luani shah me jetën e njerëzve", Gjikondi përplaset me Kthupin, akuza për mëndjelehtësi

4,5K visualizzazioni8

  "Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Open#TopChannel

  Pubblicato il 13 giorni fa

  Commenti

  1. Yuda Endah

   𝐂𝐥𝐢𝐜𝐤 𝐇𝐞𝐫𝐞 ➜ 18cams.xyz 》》 𝙊𝙣𝙡𝙮 𝘼𝙙𝙪𝙡𝙩 《《 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候%^%^ 1617899473

  2. Diana Beqiraj

   Bravo moj Zonje Avukat i LSI

  3. Arjan Kosturi

   Bravo Gjikondi

  4. Teli Teli

   Ik moj injotantja rames mund ta boje italia vetem ne ajer poper uljen edhe ngritjen seben dot dilni ktu edhe smernivesh flisni kot budalliqe

  5. Super Djem Trima Fisnikèr Ale

   Avokate e respektuar e fisnike kjo Zonja.

  6. Richie Spiro

   O avokat o babaramo ju pafsha neper aeroporte me femijet dhe grate tuaja.

  7. Klajd klajd

   Ky avokati qoka komplet k,, r

  8. Lupo 89

   Kesaj kur i duhet flet per te drejtat e punetoreve dhe kure si duhet le ti shkelin. Eh ska njerez pa dyfutyresi ne kete bote.

  9. L.k

   Avokati do kontrolluar nga mendorja

  10. Suzana Hysa

   AVOKAT QESHARAK I PAGUAR NGA SALUSHI GOMAR E LIKJA KRIMINEL

   1. Trip cosi

    🇦🇱👍

   2. Lupo 89

    Akoma me fajin e ka Saliu? 😂

  11. Vic Haslli

   Kjo zonja shume e pregatitme

   1. Vic Haslli

    Une e di qe ju jeni shume trima te gjithe qe shani ketu kshuqe ju kerkoj falje

   2. Spiritual Gangster

    Zonja ka lshu pllumat nuk punohet me nejt peng i shqipris dum te hyjm ne be te lvizim lirshem jo si halabak me 200 euro ne xhep o pederasta kalun 8 vjet jena ne 2021 ku do me ik ti pervec se durrsit veres o varikars

   3. Smartstoreweb Smartstoreweb

    zonja e smur psiqikisht

  12. Dardania

   Hajde kinez hajde.

  13. Shqipëria e Vërtetë

   Zj. Gjikondi ti je zonjë me Ko**e të mëdhaja . Je shumë e drejtpërdrejt dhe profesioniste .