Salaria e Tepelenës, vendi i trimave të labërisë ku ison e mbajnë malet - Fshatrat e Shqipërisë

145K visualizzazioni54

  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #FshatrateShqiperise#TopChannel

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. Deiv Deiv

   Sado qe vendi ku ke lindur te jete i veshtir, dhe i varfer, nuk ka si ai vend ku nena te ka lindur.

  2. Aida Sh

   Sa te mira e te ambla jane nanat tona!Me preken ne shpirt keto gra me shpirt te bukur!😢❤️❤️

  3. Aida Sh

   Shyqyr qe u kujtuat me ne fund per fshatrat e Shqiperise te lene komplet ne harrese!

   1. Labëria Jone

    Ju ftojm te vizitoni dhe te Abonoheni ne kanalin ton,dhe te degjoni kenge labe dhe muzik popullore.ju faleminderit.

  4. Becker Habit

   Ju Pershendes nga gjermania Programet e juaja i pres si gjithmon padurim se i beni programe shum te Bukur, Deshira ime eshte qe te gjej nje Grua nga ky Vend

  5. Mohan

   Cakrannnnnnnn kur do vesh????? Se kam dy vjet te them kur do vesh kur do vesh

  6. Visit Albania

   👍👍

  7. Patosi De

   Rrofte Salaria dhe salariotet. Salaria e mamase time e Selam Musait dhe e shume trimave. Eshte nje ender te shkoj atje. Tani qe eshte bere dhe rruga do te jete me è thjeshte.

  8. V A

   Mos I kthe krahet 100 vjecares moj vajze.

  9. Tomi Kalemi

   kishja mendimin se do ishin ber rruget brenda ne fshat ne Salari ..Turp e per faqe te zez

   1. Labëria Jone

    Ju ftojm te vizitoni dhe te Abonoheni ne kanalin ton,dhe te degjoni kenge labe dhe muzik popullore.ju faleminderit.

  10. Loreta Kerkeshi

   Mitro Xhani eshte djale nga Piqerasi i Bregdetit

   1. Labëria Jone

    Ju ftojm te vizitoni dhe te Abonoheni ne kanalin ton,dhe te degjoni kenge labe dhe muzik popullore.ju faleminderit.

  11. Valter Xhaferi

   E dua shqiperin dhe vendlindjen time salaria ime e eger por shum e dashur. Respekt per tere shqiperin tone.

   1. Labëria Jone

    Ju ftojm te vizitoni dhe te Abonoheni ne kanalin ton,dhe te degjoni kenge labe dhe muzik popullore.ju faleminderit.

  12. Suela Gega

   Sa te bukur e kemi shqiperin gjyna qe rruget si n dreqin kurre beni emissioni pak me te gjate se ti kalon nje dite te gjate e te bukur ne cdo fshat ku shkelni urime

  13. OX OX

   I Mrekullueshëm takime me 2 plakat 🤗

  14. Λακο Βιολετα

   Mund te beni nje emision edhe per progonatin!

   1. Labëria Jone

    Ju ftojm te vizitoni dhe te Abonoheni ne kanalin ton,dhe te degjoni kenge labe dhe muzik popullore.ju faleminderit.

  15. Ponja Fier

   Sh e Mir gazetarja per fshatrat Jan tebukur

  16. Eliza Pireci

   Gjyna

  17. Lab

   (Laberi 40 keshtjella 300 pale fustanella) Lab ne gjak e lab ne zëmër, Salaria esht krenaria e jugut, duhet te bejm me shume per shtetin dhe njerezit, duhet te bashkohen trojet Shqiptare sa me shpejt.

  18. Vera Troka

   Bravo per emisionin Me rigjalle shum kujtime👍

  19. Vera Troka

   Ne kete vend te mbrekullushem esht ritur Nena dhe dajot emi dhe shum kushurinj dhe shum behare veja me pushime atje. Dhe esht evertet qe dhe njerzit nga Ai vend Jan te dashur dhe bujar Jam krenare per dajot. Bilaj. ❤️❤️❤️❤️❤️

  20. Akif Kop

   CA BESIMI KAN,, SE NUK U DUK AS XHAMI AS TEQE DHE AS KISHE APO SINAGOG,,,

   1. Akif Kop

    @Gezim Hitaj TJETER ESHTE DASHURIA PER ATDHEUN ( FSHATIN TEND) ,,, THUAJ O VLLA,,, JAN MYSLYMAN SHIT TE RITIT BEKTASHI,,, RAKI PINI SA TE DONI,,, VETEM NE MUAJIN E AGJERIMIT JO,,, ( RAMAZANIT),,,, 👍

   2. Gezim Hitaj

    KTA o vlla hane mish e pin raki e ja marrin kenges ,e nderkohe marrin pushket e vdesin per kombin ne cdo kohe .Kjo esht feja e ketyre krahinave dashuria per atdheun.

   3. Rexhina Kalemi

    Besim Bektashian 26:00

  21. kosova albania

   Kush m ndihmon me titullin e kesaj kenges qe hapet emisioni se spo e gjej dot

  22. Oltjon Mucaj

   po dhemblani ca lidhje ka aty

   1. Labëria Jone

    Ju ftojm te vizitoni dhe te Abonoheni ne kanalin ton,dhe te degjoni kenge labe dhe muzik popullore.ju faleminderit.

  23. Lina Shehu

   Bravo Bexhe jete te gjat te uroj dhe pleqeri te mbar

  24. Leo Begaj

   Duhet te kishe shikuar lart nga lopsi nepermjet matosanaj edhe sevasterit eshte 1 mal I madhe po vetem me kuaj mund te shkosh atje Por Kur hipen atje lart eshte mbrekulli eshte bot tjeter

  25. Edlira Kasaj

   Shqiperia eshte e gjitha e mbrekullushme,,, keto keng me nxoren mallin , na hengri kurbeti!

   1. Labëria Jone

    Ju ftojm te vizitoni dhe te Abonoheni ne kanalin ton,dhe te degjoni kenge labe dhe muzik popullore.ju faleminderit.

  26. Kastriot Cela

   respekte per gjithe familjet e tepelenes bravo jugu shum mbreslenes

   1. Labëria Jone

    Ju ftojm te vizitoni dhe te Abonoheni ne kanalin ton,dhe te degjoni kenge labe dhe muzik popullore.ju faleminderit.

  27. Bujar Shoti

   Eh selami varfer più 2 kg raki euvra i shkreti

  28. Nderim Shaini

   Te lumte qe ben keshtu video qe ti shikojm bukurit malore natyrore te Shqiperise dhe meriton qe te shikohen videot e tua se na lodhen koken portalet e flliqura , te pershendes nga Zvicera bukuroshe 😊

  29. Александр Константинов

   Shqiperia bukur, ime zemer me Shqiperia.

   1. Enton Sulaj

    Spasiba

  30. paradise paradise

   SHUME FUKARRALLEK....

  31. Ηλ.ελζ ελεζ

   Jam me origjine na Salaria..krenar per origjinen time.

   1. asi

    O Qazim po je nga salaria shkruaje shqip pseudonimin

  32. Emiljo King

   Ju ndjek nga ana tjeter e globit Mongoli e larget Repekt dhe nostalgji per kete zone te jugut te shqiperise Djep i trimave dhe kultures shqipetare

   1. paradise paradise

    Ckerkon ne mongoli mbaroi evropa

  33. Emiljo King

   Bukur shume busti SelamSalarise por vetem i mungojne 4 kryengritesit qe i vari turku ne Janine

  34. Mallakastra Eger

   Rsp per krahinen e Tepelenes 🤝

  35. NE PRITJE TESEVERTETES

   EKAN PREJADHJE NGA MIRDITA, JAN NIPAT E PRENG PASHES; PRANDAJ KAN NGJAR NGA DAJA5( TRIMA DHE BURRNI).👍👌🔫TE GJITH JAN TE ARMATUSUR SI NUE NUFI NE SHKODER👌

   1. Toni Sei

    Jo me mire nipcet E LLESH GJINIT

   2. Akif Kop

    CA FLET O DERMAN,,,, DMTH SELAM MUSA SALARIA MIRDITOR,,,, HAHAHA😀😃😄

  36. Ndricim Sela

   Kush ma thon titullin e muzikes ne sfond mbas minutes 28 kjo me violin 🎻??????????

  37. zenel halili

   Hiqni ato muzik kur jan njerezit duke folur se vec e prishni videon Shum acaruese 😏

   1. Rudina Bani

    Muzika ne sfond eshte muzike per filma komike . Ke plotesisht te drejte

  38. Feim Merkaj

   Po patet rucin qenkan komonista renje pas renje

   1. Vera Kllapi

    Shum bukur eshte shqipria jon e dashur gjith fshatrat Jan mik prites te paret tan burrat the great heroina te punes ete fiales ne koon e prndve tan ka qene bujari fisnike bez ' mbas brezi pershndetie per vendelinden. Time vasiarin qeekujto me dhimsuri me vjen mall the per guret kanada....

  39. ardit kalaja

   Sa nëna të mira janë!

  40. Battles Games

   Aa moj Tepelen sa na mer malli ku u rritem

  41. Edison Fier

   po pse vetem salaria nje musa nxori po lekdushi me progonatin qe jan 13 bilbilenjet

  42. petrit limaj

   O zot sa mall

  43. petrit limaj

   😓💜

  44. Giannis Reselis

   Cfare thoni? Shikoni enderra me mbret, atje vetem gure ka cfare bukurie? Thoni genjeshta}} dhe atehere qe ne kohen e Enverit kur vajta per te prere bletet si shofer ne Salari e tani kur eshte shkatrruar gjithcka, cfare lufte kane bere? Me dyfek me ushkure? Cfare Jane keto perralla me sy hapur, te tere oficera dhe Policia dhe spiuna te Shefqet Pecit e me shoke ishin

   1. luan musaraj

    @Giannis Reselis ti je pa dinjitet, pa personalitet pa identitet, hiqesh si grek po greku ste pranon, keshtu qe, u ka ngelur te lehni si qen!!

   2. Giannis Reselis

    @luan musaraj por labe me gjusem opinge nuk jame, ju keni ardhur ne greqi si fshatar qe ushqeheshit me buke misri, pate dynja me sy o fshatari I keq

   3. luan musaraj

    Shko or korofillak, Laberia e Tepelenes u ka ardhur hakut ju grekeve!!

  45. edmond

   për të gjithe ata qe se dine! tespie=the esh bie.. bie ato qe thua lutjet ne cdo kokerr .

  46. Festim Kertusha

   Vende. i. Bukur. Njerez. Te. mir. Puntor🇦🇱🇦🇱

  47. No pain No glory

   Kto rruget qe I shtrojne me asfalt sa per 1 makine e gjysem gjynah.

  48. Amarildo Marra

   Te lumete ajo goja more burre kedone ❤️❤️

   1. Labëria Jone

    Ju ftojm te vizitoni dhe te Abonoheni ne kanalin ton,dhe te degjoni kenge labe dhe muzik popullore.ju faleminderit.

  49. Fredi Gogoli

   ithomes.info/net/vsN9qKqynJqpd6Q/video&feature=share&fbclid=IwAR3kTQZZDXfryquRNDydJc8J4LLFvpjJWer4sGDBZHDpKeyQonzhzFdXpOo

  50. Klodjan Stefanidhi

   Kjo esht e vertet jemi krenar qe jemi shqiptar por une jam krenar qe jame edhe Tepelens🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  51. Klodjan Stefanidhi

   Tepelena 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  52. Viktor Zenelaj

   Jam nga Vlora.per momentin jam ne Itali Modena.Respekte per ket emision .Respekte Salari Respekte Laberi me TRIMERI.

   1. Labëria Jone

    Ju ftojm te vizitoni dhe te Abonoheni ne kanalin ton,dhe te degjoni kenge labe dhe muzik popullore.ju faleminderit.

  53. kelment llaka

   Mirmbrema top Chanel shum emisioni vecant dhe I bukur do doja po te keni mundesi dhe po deshet te benit nje emision per fshatin Vasjar te tepelenes ka shume per te treguar ju Faleminderit suksese te keni👏👏ketu keni nje naga Video e festes se Vasjarit!👌 ithomes.info/net/lbOj1bpwpYCJgYI/video

  54. Lewis Tpln

   Këta njerëz më bëjn shume krenar

  55. Kanenas Kanenas

   Salaria 😃😃 !!!!!!!

  56. Kastriot Plaka

   😢

  57. Kastriot Plaka

   Ty lumet ka lezet ti shikojm fshatrat te vendit ton

   1. Labëria Jone

    Ju ftojm te vizitoni dhe te Abonoheni ne kanalin ton,dhe te degjoni kenge labe dhe muzik popullore.ju faleminderit.

  58. Jmmy Hasibra

   Sa njerz mirpritur ..gzohem shum kur ishof kaq mirpritur..rrofsh anita per kte vidio..rrespekte nga Milano

  59. arbereshi arbereshi

   po ju ndjek me vëmendje te madhe moj mbesa e Driteroit,, je shumë e mire,, ke shkuar ne Salari vend i mbrekullueshem me njerez te mirë,,!!!! Por do doja dhe kisha dëshirën të shkonit ne një zon tepër te mbrekullueshme mbrapa malit, ne zonën ton Sinanaj, dhe kryesisht ne fshatin "Qytet Antik Matohasanajt," Atje do të kenaqeni pa mas dhe jepni mesazh,, jo vetem per zonat perrreth,,, por për gjithë botën mbar,,, per ta vizituar, ate thesar te çmuar, te pershendes shum, qofshe mirë, urime për emisionet e tua te bukura,,, Vazhdo vendi ka nevoj per reportazhe të tilla,,, Takou me Akeksander Toti mikun tim ai do tju sygjeroj shum gjera, te pershendes nga Bavari Gjermani,,

  60. ismail filaj

   Ju pershendet greshica

  61. Endri Naka

   3 lagje jo 3 mahalla ,do flasim shqip apo jo

   1. Rudina Bani

    Ne shqipen letrare ju keni te drejte po ne dialektin tosk dhe ne kengen e vjeter thote Salaria tre mehalla / qan Selam Salarine erj . Jam e sigurt se gazetarja e di mendoj qe perdoret si psh kenga Shqiperia tre vilajete Ose kendona bilbil kendona / ne ato penxheret tona apo odat tona . Eshte leksiku i vjeter i perdorur ne funksion te vjetersise dhe historise

  62. valbona sim

   Po hiqi kepucet se fute gjith mikrobet se mezi lahen se skkele neper balt 😱😱😱🙈🙈

   1. Gladiatori Maksimos

    Hahaha e le te fortz

  63. Taulant Bora

   i paska vrar turku thot ky burr me qene se i ka vrar turku e kane mbushur shqiperin cep e cep me xhamira i beni qefin turkut keta jane vellezrit turqe

  64. anna musara

   O zot sa bukur ..vendi im.. mbrekullia vet 💝💝

   1. Gladiatori Maksimos

    Avash mo se si vendi im nuk esht hagaha

  65. Labëria Jone

   Bravo per Emisjonin

  66. Mehmet Berisha

   Lavdi Selam Salarise. Heroizmi eshte themeli i Shqiptarizmit.

   1. Labëria Jone

    Ju ftojm te vizitoni dhe te Abonoheni ne kanalin ton,dhe te degjoni kenge labe dhe muzik popullore.ju faleminderit.

  67. Veka Veka

   Brravo ju qofte mos i harroni te paret tane .Te kenaqet zemra kur degjon keta bilbila te laberise .Brravo 👏👏👏👏

  68. Zamira Ahmetaj

   🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  69. mitro Kosova

   🇦🇱🇦🇱❤❤👍👏🍷

  70. Tosy Gjeta

   Bravo ju qoft mos i Arroni te paret tan se kan derth Gjakun per kete Vatan Rroft Shqiperia☝️🇦🇱🇦🇱

  71. Neli Neli

   Te lutem bej nje dokumentar per zemren e laberise PROGONATIN. repekte

   1. Labëria Jone

    Ju ftojm te vizitoni dhe te Abonoheni ne kanalin ton,dhe te degjoni kenge labe dhe muzik popullore.ju faleminderit.

  72. Marinela Bena

   Pershendetje suksese për emisionin je e paparë kemi nevojë të shikojmë këto emisione që kanë dhe histori të madhe

   1. Labëria Jone

    Ju ftojm te vizitoni dhe te Abonoheni ne kanalin ton,dhe te degjoni kenge labe dhe muzik popullore.ju faleminderit.

  73. sori tep

   Pyete në fillim për "penën"!?dhe në fund e the, Novruz Shehu.

  74. Kodi Pagan Shqiptare

   kURVELESH HAH

   1. Komuna 01

    Ste pelqen si emer ty?

  75. Diana Velo

   Ju ndjek nga Chicago bravo me jan mbush syt me lot ,edhe me Fukarallik se fshat ,jetesa vetem me blektori ,por Sofra mbushur ,bravo o njeres me Zemer Te madhe ,shpirti ju kendoft 👌🇦🇱🇺🇸

   1. Voka Voka

    ithomes.info/net/1MV7p6mcgG2pa3Y/video

   2. Evgenia Gotzia

    @Ndricim Sela u qaj hallin njerezve punetore qe stermundohendhe i quajne te pasur

   3. Ndricim Sela

    @Evgenia Gotzia Po Se kam iden ku jeton dhe Sa vjece je ?

   4. Evgenia Gotzia

    @Ndricim Sela nga jashte u duken mire sehiret teperojne. Cfare duan ato 500 dele...me nje familje kush te pastroje e kush te gatuaaje ne shtepi

   5. Ndricim Sela

    Ku behet me mire jetesa chicago apo me salari te tepelenes ? Ca krasimi bej dhe une qenkam cmend 😂,mbushur tryezat Te vafrit Po shiko si Jan Te thar shtrengojn rripin e kan cuar tek vrimje fundit

  76. Arian Zafiri

   Eshte e vertete me respekt harroj deputetet eShqiperiis Tepelena vendi I vogel por me 5 Heronj te vendit tone te dashur

  77. namesurname86

   Keto me duket sa te behen 2 veta bashke ja marin kenges😅 bukur 👌

  78. jona kordha

   Emocione te vecanta tek shohe Gjith njerzit e mi aty,fashti i trimave dhe i pushkes,e penes!! Zoti i bekofte kudo jane.

   1. Elton Daily

    Mësoni gjuhë të huaja tek kanali ynë. 👋

   2. Μπεσνικ Μπεγκαι

    @Elton Daily na ke car rakun ti,ketu gjete te besh rreklam o legen materniteti

   3. Elton Daily

    Mësoni gjuhë të huaja tek kanali ynë. 👌

  79. Mari Ja

   E papar kjo Zonje dhe shum simpatike me gjith qejf pres programet e realizuara qe pergadit per neve ne fundjav tlumt. Un si nje bije Kosovare e adhuroj shum Shqipërinë, ne pamundesi te Vizitoj kto vende, ky program me mundeson te mesoj me shum nga fshatrat e bukura te Shqipërise. ❤❤🇦🇱

   1. Julia Haderi

    E nderuar je dhe ti,shqiperia dhe kosova jane 1,ne jemi motra e vellezer Te nje gjaku❤️🇦🇱🦅🇽🇰🦅❤️

  80. Erblin King11

   Shqiperia eshte e gjitha e bukur te punojme dite e nate per ta bere ende mate bukur.pershendetje nga qyteti i..GJILANIT..KOSOVE🇦🇱🇦🇱🇦🇱♥️.E DUAM SHQIPERINE..SHQIPERIA MBI TE GJITHA🇦🇱🇦🇱👌

   1. Voka Voka

    ithomes.info/net/1MV7p6mcgG2pa3Y/video

   2. uanos noob

    .... nà . .

   3. Erblin King11

    Jeteoje ne gjermani dhe e shiqoje..Digitalb qe 15 vite.

   4. paradise paradise

    I kap kanalet shqiptare ne gjilan kosove?

   5. Nick Vlore

    ❤❤

  81. tidal

   Shume dobet realizimi😒.. keni vajt maje Salarise dhe e shoqeroni emisionin me kenge per dhemblanin e lopesin....emision per t kaluar radhen! duhej t kishit studiuar pak me shume per ate vend t vogel rrethuar nga malet por me Histori dhe Njerez te Medhenj!

   1. tidal

    @Hektor Zeraj te falenderoj per info...dua tju informoj qe e njof shuuume mire historine e atij vendi!!! Salarise i kan kenduar pafund bij te atij vendi ...nuk ka mbet Salaria pa Kenge te vetat qe t kapin nje kenge te nje krahine e t mbushin emisionin! minimalja meqe shkuan der atje dhe nuk pyeten e per kto tradita t kerkojn n youtube ! Kenget n video jan t bukura...por Salaria ka kenget e veta!

   2. Hektor Zeraj

    pershendetje ; dua t'ju informoj se Salaria ka qene pjese e krahines te lopsit deri vone ka qene fshat i lopsit dhe gjithçka e ka te lidhur me lopsin sikur ka qene ( lagje e asaj krahine ) pastaj kaloi me Dukajt .............

   3. Llaqi Kufjet

    Kur e degjova heren e pare e ktheva edhe nje here se mendova mos mu be mua sikur tha Dhemblani ne rreze te malit 😂 gjths kenga shume e bukur!

   4. Elton Daily

    Tek kanali ynë mëso gjuhë të huaja.

  82. Klodjan sinje

   Nga Italia ju ndjek rrespekte pa fundë për te gjith juve njerëz te mrekullueshëm ju rujt zoti

   1. Labëria Jone

    Ju ftojm te vizitoni dhe te Abonoheni ne kanalin ton,dhe te degjoni kenge labe dhe muzik popullore.ju faleminderit.

  83. lolita lola

   Si mund ta gjej ate kengen ne you tube dhemblani rreze se malit ju lutem

   1. Apostoli Apostoli

    ithomes.info/net/qc2SsrZyjGd_eGk/video

  84. Jonnie Joni

   Respekte nga athina 😍 shendet

  85. Μερι Τζαφέρη

   Perse nuk shkon ne fshtin e kalivacit ne tepelen

   1. Gladiatori Maksimos

    Xaxaxaxa δεν θελο sduam ate e dim ne

   2. Andrea Smile

    Po tu kseris, nuk I le renato andej o grek

   3. Fier

    Po ti Pse me emer grek? A je shqiptar?

  86. Shqiperia Madhe

   Salaria ka nxjerre vetem kuadro. Vend trimash dhe burrash me mustaqe. Respekt gjithe shqiperia per kete krahine

   1. Voka Voka

    ithomes.info/net/1MV7p6mcgG2pa3Y/video

   2. Shqiperia Madhe

    @paradise paradise sot duhet ti rikthehet vemendja. Te shtohen investimet. Te kthehet ne fshat qe pret turista dhe ka jete te pakten nje stine te vitit. Te gjitha keto qe permenda jane detyra shtepie te cdo kujt qe ka sadopak pushtet ne dore. Ti cfare pret sot, meqe po pyet?!?!

   3. paradise paradise

    Po sot?!

   4. alban boy

    Alpet shqiptare VLOG.Malesia Kelmendit.ithomes.info/net/zM-j2smrqIKBhHo/video

  87. jani Hametaj

   Je e shkelqyer ne realizimin E nje emisioni te till Duhet te japin i titull (fisnikerie) me respekt nga Italia

  88. lula selami

   Bravo. Na kenaqe.

  89. Antila Koko

   🥰🥰🥰🙏

  90. Aya Tafilaj

   Kenga te 7:50 i perket fshatit ngjitur "Dhemblani ne rreze te malit"

   1. Aya Tafilaj

    @lolita lola u mundova ta gjeja neper youtube po pa sukses, eshte kenge e njohur " Dhemblani ne rreze te malit ,qe s'e shkeli dot junani" Junani / greku/ duke qene se Dhemblani rezistoi ndaj pushtuesit grek

   2. lolita lola

    Si mund ta gjej ne you tube

   3. lolita lola

    Ju lutem a mund te me thoni cfare titulli ka kjo kenge kush grup e kendon faleminderit

  91. Fatjon Koçiaj

   🔛🔝💪 salaria

  92. Gazmire Hoxhaj

   Sa bukur bukur naturale te vendit tone jane meravigliose. Jam krenare qe Jam shqiptare.Te krenohemi me bukurit ,traditat ,kulturen qe kemi. Lezetin qe kan moshat e thyera me ate zemergjeresin ciltersin qe kan me ne tregimet e tyre x te kaluar. Ju uroi nje jet te gjat kengetareve me kenget ebukura lane te paarritshme.👍👍❤

   1. alban boy

    Alpet shqiptare VLOG.Malesia Kelmendit.ithomes.info/net/zM-j2smrqIKBhHo/video

  93. Muco Tp

   Po andej nga lagja rustaj sbere ndonje vizite rustajt jane te ajo lagja poshte bustit te selamit bravo bravo me pelqen se si ma ke prezantuar fshatin ❤

  94. Erta Middle

   😂

  95. Al Hasan

   Bravo salaria, trima dhe mikpritsa

   1. Labëria Jone

    Ju ftojm te vizitoni dhe te Abonoheni ne kanalin ton,dhe te degjoni kenge labe dhe muzik popullore.ju faleminderit.

  96. Liliana Bica

   Na pelqen

  97. Trendafil I kuq

   Si quhet prezantuesja e ketij emisionit qe te mbrekullon me zerin e saj 🤗

   1. Kim, Gaxha

    Ilnisa Agolli. Mbesa e ,Dritro Agolli, ,ndiqet shumm ky emission,per te njohur shummm histori, siq I ka, Shqiptaria, ,

   2. Any Any

    @Trendafil I kuq ilnisa agolli

   3. Ηλιας Κρασνηγης

    @Trendafil I kuq tung klm

   4. Trendafil I kuq

    @Ηλιας Κρασνηγης Flm ,respekt 🙏

  98. Bledar Nanaj

   Bravo

  99. Aida Shtino

   cna thoni per fifin kure flitet per salarin vendin me te bukur e te trimat nena iuroj shendet ejet

   1. Daniel Aris

    Subscribe kanalin tim ne IThomes te lutem