Greqi-Turqi do "takohen" në Shqipëri? Arjan Çani: Vetëm një idiot mund ta besojë këtë

14K visualizzazioni22

  "Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Open#TopChannel

  Pubblicato il 12 giorni fa

  Commenti

  1. Tare Duka

   Edi Rama eshte politikan. Po ti ca je??!!??!!!!?? 🐁

  2. Besnik

   Ram esht politikan esht DIPLLOMAT I bie verdall turqit dhe greket edhe serbet kurse PD flet me vetveten

  3. Robert Bogdani

   Ky arani cfar emri ka kur e kishte mir muabeti me ramen bente cmos tani qe e prishi hapet bythas

  4. Havaianas -

   Na ....RRUAFSH KOQET.... ti dhe.....LESHTE E CURRIT.....

  5. Arjan Berat

   Tv Shqiptare i kane uzurpuar per fat te keq grefonet & grekofilet

  6. Adrian Koni

   Pranvera me një lule nuk vjen. ithomes.info/net/zrGxuauCpYmdhXY/video

  7. Koli Leeds

   O Cani je I madh fare plak te lumte se I din te gjitha

  8. Tonipatos Ferataj

   Jan mbledhur ca legena dhe diskutojn ka pjerdhur rama ska pjerdhur rama fck off

  9. Affe Affe

   QANI T'LUMT RRESPEKT! !!!!

  10. Anna Anushi

   O cani shko meru me ujkun e cerrikut edhe budallenjt mos jep mènd kur ske asnje gram

  11. Arjan Kosturi

   Si puna jote

  12. Artur Shehaj

   Ore po po erdhi ca do thoni pastaj ju te parashikimeve .

  13. Utax James

   O Curri vurri mos u merr me canin se le nam. Jeni bo si olio me stelion. Po Ju qesh gjith shqiptaria. Turp turp. Ik e bo naj pun, fito naj lek dhe krijo familje se ky Cani-qyfyre do. Ka harru qe po del ne pension.

  14. Diana Katundi

   Po si nuk ju behet gje e mirre disa njerezve , po duhet vetem vrrer te nxjerrin nga goja.Nuk duan te shikojne mirresi , por vetem mllef po perçajne.

  15. Utax James

   🤣 😂 😂- Cani pu pu pu . I ore ke zone e lire dhe Merru me adrin, dhe ato uqerit se nuk vlen fare per te dhene mend. Je I shitur ke greku per 1 pjat supe.

  16. Serxhio Lukani

   Rama le te thoj cfare te doj ne sbehemi kurre 1 ska shtet fqinj mes Shqiperis🇦🇱 dhe grekut degjenerum fasista grek sduam asnje lidhje me ato... 😡😡

   1. Wendy Alexander

    Po ta plotesoj fjaline vetem me turkun eshte ok....

  17. Azem Dervishi

   Keta te europes po qeshin me veprimet e edit e te erdoganit , kurse miqi miqi rraporton gjdo sekont ne France.

  18. John Smith

   Po ça e thirrni kete plehre ne studio??

  19. jani Tafa

   Ky klevisi osht per tja q ato rop me njeri kot copp idjot🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

  20. Tania Tony

   Arjani do bashen 🤥qe ta bej cte doj micotoqi🤥

  21. Tania Tony

   Arkaja cani i mico taqit o keta analistat e ....🤪🤪

  22. Fatos Skerma

   Po ky cani pisajos ta beri programin si si ke programi i vet per ty tallur a ka ndonje gje me serioze

  23. Nikos Arvetis

   Rama nuk mundet të jet pjesëtarë për biseda se pse nuk është i aftë për atë punë.. Curri është artist është djall i rri me shkollë ka dhe te drejtë në shumë gjëra! Por Rama do ket Greqinë me vend e vet për negociatat në BE

  24. Klark Rama

   Cani o grek i pabes te ka mbet ne goi ram rama i rrufsh pallen turku o grek i pa bes po ban tridhjet pallate ne lac dhe spitalin ne fjer

  25. Edis 344

   Arjan cani merret akoma me ujqer e me ard daullxhine, ju e therrisni per te dhene mend! Qr

  26. Rim Kadiu

   Cani te paska kap hena keq me ramen pse je kaq xheloz per ramen apo se esht me i zoti ne te gjith kryeministrat respekte per zoti rama

  27. Agim Agim

   Cani je komplet rrk Rama nuk zgjidhe kofliktin Turqi Greqi por ishte negotiator per te ulur ne bisedime keto dy vende qe u ralizua

  28. Andrea Luigi

   Artan cani eshte nje servili trap zalli qe do te beje te zgjuarin ka inat se rama mundohet te beje gjera te mira por cani si servili pd nuk di te flase nga di qe e bluajte nga Brenda zedhenes shtypi pd bashke me arjan currin

  29. Eduard Bond

   Ky rracqiri eshte hapur pro grek

  30. Lu Li

   Ktu bejn kot si tzgjut vetem mut hajn se asi gjo sdin

  31. Tommy action

   Ic mo burre ,,thjesht takohen per nje dreke per qejf ,, po shpresoj shqiperia perfiton dicka ,,,

  32. xk2 LAÇJANI

   O çani moterfisqiri sado egoist te jesh kundra Shqiptareve. Ti sdo zgjasesh shume bashke me mongolet greke pa identitet.

  33. sokol ahmetaj

   po ik o cani ik ngele ti te japesh mend

  34. Murat Saliju

   BROVO TE DY ARJANET KENI FOL SHUM DREJT RAMA ESHTE NJE SHOUMEN ERDOGANI DHE RAMA EKAN TE BLER TECIN E KOSOVES AKY PEDERI I RUDINES KY LILA SHUM I NEVERICEM NUK DI TE DISKUTOJVETEM ESHTE NJE MILITANT ME GRUAN E VET KETO JAN PISE QE OFENDUAN PRESIDENTEN E KOSOVES TURP

  35. Vera Xhuti

   Vetem zhurmuesin ben Cani

  36. B gashi

   Cani Respekt

  37. SHQIPERI ETNIKE

   💩😡🤮ARJAN ÇANI O TRADHTAR I KOMBIT SHQIPTAR KY QELBESIR QE THET SHQIPËRIA KA QEN HELENE GREQI 😡🤮💩IK SHPORRU NGA TV KLAN PAGUHESH ME PARAT E TAKSAT E POPULLIT SHQIPTAR O TRADHTAR SHPORRU NGA SHQIPERIA O GREKOFIL O I PA BES O I SHITUR TEK ARMIÇT TAN SI GREQIA E SERBIA TURP TV KLANIT QË E PRANON NË STUDJO😡🤮💩 🇦🇱RROFTË KOMBI SHQIPTAR🇦🇱 😡😡POSHT ARMIQT E KOMBIT SHQIPTAR SI ARJAN ÇANI😡😡😡

  38. Grozdan Stanislav

   Heu çjane mbledh greke e grekofil e greko bija te felliqura plot studio a thua po shikon ndonje emision puro grek qe flasin dhe shiten shqiptare😂😂😤😤😤😤ooo po livadhisni si ta doni ju aaaa meqe populli shqiptar kane marre nga syte kembet e kane ike dhe ketu kane ngel shqiptaret zombie te çveshur nga ndjenja paytiotiko-nacionaliste...shume inat kam por nuk kam se cbej

  39. Venemin Bardhi

   Ky can ka cani eshte marrur ne studio per zhurmus???

   1. Murat Saliju

    HA NJE MUT TE DY ARJANET JAN TE MENCEM JO SI KY LILA QE FOL SI PEDER