Sindi e pezmatuar ndaj takimit të Atdheut me Melisën - Përputhen, 12 Janar 2021

34K visualizzazioni16

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il 10 giorni fa

  Commenti

  1. Ornes Haira

   🍇🍇🍇🍇🍒🍒🍒🍒🍒🍓🍓🍓🍓😂😂🤠

  2. Valon Kosova

   Murati ne ta gjan ni turke. Ska nevoj shqiptarja me marr turk. Ka shqiptar shqiptaria sa dush. 10 miljon jena. 🇦🇱🇽🇰

  3. Nertil Tili

   Sindi mer muratin. mevlani mer ledjanen. Melisa mer atdheun. Ana mer fatjonin dhe pik hajd shnet tani. 😂

  4. Rina Hoxha

   Sindi je shumë e bukur kështu natyrale mos u truko shumë nuk te shkon sepse je piccolina ? Dhe mos i jep shumë rendesi diskutimeve me ke pëlqyer shumë këto 2 ditë vazhdo kështu bravissima

  5. Xhevaire Menkshi

   Sindi bravo 👏

  6. Arian Krosi

   Hahahaha ju jeni budalla medeveretet ka njerzi pa buk pa veshje ju palidhje jumbiti termetit uji semushni mente

  7. Valentina Zeneli

   Po doli me Muratin moj Ana, si te pelqej Atdheun kur ajo nuk shkon fare me Atdheun?

  8. regi Guliqani

   Sindi nuk pjek me Atdheun

  9. Eva Rriska

   Sindi Atdheu nuk esht per ty. Ai esht qefli

  10. Ardiana Uka

   mevlan bravo kshtu duhet ti dalesh ne krah femres ✌👍

  11. Tauland kuci

   Sindi mos u merzit se ta po te vjen ralla edhe ty

  12. Funny Bee

   Me mire kan dale ketu? ithomes.info/net/s918mpVxjYqKo5w/video

  13. TINO FRcity

   Ustallar esht Johnny Sins o Atdhe Jo ti 😂😂I vetemi problem ne kte emision esht Melissa qe nuk po gjen nje hu me u ngul se mbet hu me hu....

  14. A S

   Oj kuder Oj sindi

   1. Ardiana Uka

    kujdes fjalet ti pse sindi kuder bash femer shum e menqur dhe me dinjitet

  15. A S

   Duhet tan djelt me Ba protest

  16. A S

   Ishalla po kallni per atdheun

  17. Ardisan Krasniqi

   Vendosne te gjith takimin me nne video dhe jo cop cop

  18. Ramadani Lindita

   Bravo Sindi ti je yll Mos humb koh me asnji shife Muratin

  19. Katerina Ndou

   Kjo ana na e shpifi fare

  20. Valdeta Veliu

   Sindi mos u merzit o yll , sja vlen te meresh me atdheun

  21. Faton Kastrati

   Sa Budallenj djemt jan, e dini pse tha Melisa se atdheu pershtatet me Melisen sepse ka frik qe do ja marr turkin melisa 😂😂 pasi qe sindi tani don turkin sa thjesht e luan sindi lojen dhe kta se kuptojn ncncnc sa budallenj

  22. Muraty Ucex

   Faleminderit per suportin Murati ju do shum shum faleminderit ❤️🇦🇱🇹🇷

   1. Leonora Mama

    Murat ablla😂😂😂😂😂😂

  23. Melisa Lleshi

   Faleminderit shumë të gjithëve për komentet tuaja pozitive❤️ po më mbushni zemrën plot!!! Ju përqafoj fort, dhe ju lutem shumë për “subscribe”❤️

  24. Saimir Shpati

   Po asaj si pelqe asnje mo vlla mevlan je i madh😆😆😆😆

  25. missymarsi red

   O Sindi cfare e do kete clown.Ti meriton ku e ku me shume se ky rrugac qe shkon si qen pas kurvave.

  26. Andi&Tea fans

   Pershendetje ktu do t gjeni video nga perputhen subscribe ju lutem❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

   1. Leonora Llaguri

    Sindi mos u merzit se melisa ashtu futet per te percar ciftet Mos dil me me Atdheun nuk vlen Sindi je shum e mire vazhdo me Muratin Ana.mos u be sikur i di te gjitha Lere Sindin te vendos vete

   2. Ilir Beqiri

    Nga kosova jam bravooo

  27. Melisa Lleshi

   Përshëndetje jam Melisa, jam shum shum e kënaqur per support-in ma jepni që prej ditës së par 💓 Ju dua te gjithve , mos harroni te bëni subscribe 💓 Shum shpejt do filloj me live vlogs ne youtoube 💓

  28. Andi Shehi

   Përshëndetje jam Tea , jam shum e kënaqur për mbështetjen që ma jepni mua ❤️. Mos harroni te me bëni subscribe. Ju dua shumë ❤️

  29. Perputhen News

   Pershendetje ketu do gjeni video nga me te ndryshme te perputhen SUBSCRIBE

  30. Gjithcka

   Pershendetje ky eshte kanali i vetem i emisjonit Per'Puthen ❤️ Me ndiqni sepse keni cdo gje ne lidhje me emisjonin edhe personazhet e Perputhen 💖

   1. Tina Qeriqi

    Melisa eshte shume reale