Mevlani serioz ka diçka për ti thëne studios dhe publikut jashtë - Përputhen, 11 janar 2021

231K visualizzazioni82

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. Mevlan_ Shaba Official

   Pershendetje nga une Mevlani Per me shum vidio subscribe

  2. Hane Bodlli

   Oil and oil

  3. Γιολαντα Κοδελη

   Je I lëkundur..

  4. Aranit Zylalaj

   Ta vari mevlani shkove me turkun

  5. Rita Luneto

   Nuk me pelqen pytjet e shumta si ne hetusi njofja esht pak sot e pak neser

  6. Bexhet Z

   Mevlan duhete te jesh i lumtur pet sindin se e pregatite shume mire per sa hyri dhe ku eshte pa le ku do vere shiko nga goca e re

  7. BERTI SANIES

   Pershendetje jam fationi! Ju lutem sa me shum subscribe per me shum video ithomes.info/net/1719sNWcpHhpp4I/video

  8. rick royse

   une kam nje keshille per sindin me mire dil nga programi se sdo perputhesh me me asnje sepse je munduar te besh interesanten dhe ike humbur te gjithe atyre sju intereson me per ty aq me teper llogjika jote

  9. Durim Hasani

   Murat abi.sen cok tatlle canem

  10. Mark Gjinaj

   O zot po e bajatshme qikjo sindi qata u met virgje dej qitash te shkon nerva

  11. BL Escobar

   Si valixhe😂

  12. alessia albania

   Nje xelozi e shumt per mendimin tim etregojn njerzit e mbyllur se te punosh ne punen tenfe qoft ermer qoft mashkull nuka as ndonje ge te gabuar se po punojn me vajza apo me djem kur edashuron me zemer ♥️dike nuk don tjadish per tegitha vajzet qe ka bota e jo me per klijentet aty qe nuk tandjen fare kur je i dashuruar ese edashuruar me zemer 🥰

  13. Vasil Beqari

   O Arjan ,ca koncertesh do bëjë kjo Sindi , kjo sa ka dalë nga veza , pale kur thotë : unë jam artiste . Violiniste si kjo ka me kile . Cfarë delirante .

  14. Flori diana du

   Po ky Sen vesh se merr sindin😂😂😂

  15. Klodiana Shamolli

   Ajo ana ozot me ato buz krejtsisht plastik te friksoj njeriun🤧🤧

  16. ergisa demiri

   Kjo Sindi nuk din ca flet pz ndryshon fjalen e saj nga momenti ne moment. Ajo Don me msu kte Muratin ca do te thote maskilist ajo nuk din ca do te thote FEMINISTE kot fare kjo.!

  17. Aterda Aterda

   MEVLI 😊

  18. Bukurije Iseni

   Shum takim i mir Murat Sindi shum te mir jan

  19. erblin hyseni

   nje emision me probleme te fames , hajt tshkoj perputhen se boj kishe jom i interesum per naj vajz e boj fame

  20. Kejsi Kejsi

   Murati esht shum I 🍭mir ❤😘

  21. Irma Maliqi

   Po emini Pse ka ikur, apo pa andin ska cfare te bej aty me😂😂

  22. hshsbsb ds

   Sindi beri nje ndryshim çdo dit behet me e bukur e kritikuma te gjith por ajo beri pun deri tani mas Teas eshte ma e bukra

  23. Liri Cahani

   Bora ca eshte ajo qe te varet

  24. islam power

   nese nk mbani subscribe nk jeni shqiptarrr!!

  25. Arjeta Spahiu

   Kam vene re qe Bora mbron shume Melisen dhe i kundervihet Sindit.

  26. Jeton Bytyqi

   sa shkojn sindi me muratin dyt te kulturuar dhe familjar ju pershendes shpresojbte vazhdojn takimet mes juve dyve

  27. Shahin Salla

   Respekte per vajzat por ne vecanti per sindin je yll e bukur je e zgjuar respekte

  28. FREE FIRE

   Te lutem fationi melisa pajtohuni pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls pls ❤️💕💕💕💕💕

  29. Tauland kuci

   Bravo Mevlan

  30. Du My

   Por vjerra qe nuk di shqip eshte mir se cnuk do kuuptoj larasken

  31. TOXIC 444

   ithomes.info/net/vq2fy6epiXV9hKw/video

  32. Valdeta Veliu

   Sindi nuk ta pranoj faljen ty, e te pranoj takim te dal me ty ik more legen mashkull

  33. Adi Dita

   Murati shkon me sindit 👇👇👇apo me melises 👈👈👈

  34. Bjabja100

   Gabim Mevlan Melisa nuuuuk bën aspak!!!!!!

  35. Juli Jazai

   Kjo Bora ka nje sjellje te rende me Sindin qe kur zbuloi qe Donald eshte fansi I Sindit 😂😉

   1. Besijan Halimi

    😂😂😂😂

  36. BB4LIFE

   Shifni videot

  37. Alesio Hajdini

   Mevlan behu me shpesh serioz si sot rrespekte per fjalet qe the 👍👍👍👍👍

  38. Mira Sula

   Ky Mevlani esht treguar I pa kultur I pa edukat nuk poe shikonte takimin e Muratit me sindi shkurt shqip djemt shqiptar nuk Kan Respekt as kultur jeni 0000 kaq Kisha faliminderit shum per Mirkuptimin

  39. Drilon Qejvani

   Me ne fund erdhi nje turk u a mori sindin ju shqiptar vazhdoni grinduni

   1. Suzana Farizi

    Hahahahha shum e vertet por kam gajle SE Melissa mund tju a prish punen...

   2. Hasta La Vista

    🤣🤣🤣👍

  40. Eljona Shehu

   Bravo mevlan ase me ledjane nuk do per puthesh 😂😂😂😂😂😂😂 me melisen jo e jo 😂😂😂😂

  41. Sindi Gjika

   Nje bravo te madhe mevlan, te gjith gabojm, ti kerkove nje falje te sinqert sot ,je njeri shum pozitiv te uroj suksese ne jet,

   1. Liri Cahani

    E meritojn me keto vajza ske siguri per familje Jan vetem ha ha ha qef

   2. LI GJ

    Per Mevlanin gjithnje kam thene eshte djale i mire i pjekur pavaresisht zenjeve dhe ofedimeve qe kane qene dypaleshe.Bravo Mevlan.

  42. Hair Riza

   Tre vajza qe i vlersoj jan Ana 2 Tea dhe Lediana eshte goc e mbare

  43. Hair Riza

   Fatjoni eshte vertet një djal real dhe me shum burnor

  44. Erolinda omn

   Murat nuk ka nevoje te shohesh dike konkurent ose te mendosh se esht me i bukur se ti sepse ti je me i mirri❤🌹

  45. Ledjana Prenga

   Me falni per shqetsim ju kisha lutur te gjithve qe te beni subscribe (abonohu)ne kanalin tim qe te arrij 1 mij ju faleminderit te gjithve per perkrahje zoti ju bekoft..

  46. AJO JAO AJO AJO

   Mashadha murati saibukur ftyren shum tbukur ❤️💖

  47. Kleant Hasko

   Po ku e di sindi per xhelozi kur ska pas ndonje her lidhje sa budallik

  48. smile foryou

   Mevlani Le nam i fute 2 vajza ne luften e 3t Botrore

  49. Doris Jenny

   Bora dhe Melisa do ta bejn xheloze me zor Sindin

  50. AJO JAO AJO AJO

   Po murati ka nipelqim edhe te melisa 😄

  51. Luciana Nota

   ee shkreta sindi u shkri 🤑

  52. Suzana Farizi

   Melissa xheloze teper SA e urrej..

   1. Anna Baddie

    pz edhe un esht si vrrom

  53. Mevlide Demolli

   Po kjo Bora qfar ka kunder Sindit se si i drejtohet me ndryshe se te tjerave kjo sme pelqen faree Te jesh me te gjith e njejt jo kur eshte Sindi fillon e ngren zerin e edhe mundohet te largoj djemt nga ajo si Sod me Muratin palidhje fare

   1. Taulant Mances

    @missymarsi red is

   2. Taulant Mances

    @missymarsi red hjjghjmkkji

   3. missymarsi red

    Se ka dale kunder Ana Lleshit prandaj dhe Bora dhe Olsa vdesin per rreckat e dyqanit te Anes.

  54. Behare Saidi

   Teja Nuk Di pse vin ne studijo kur andi Nuk. Esht

  55. FF:El_Capo

   Pershendetje ky eshte kanali im i youtubet.Subscribe ju lutem. ❤❤

  56. Andy Morava

   MEVLAN KA KUPTUAR ME33 SE INERGRIMI NDODHI NE SHQIPERI

  57. ela ela

   Kjo SINDY SI ANA SI FATJONIN SI MEVLANI KARAKTER I JUAJ ESHTE JO STABIL

   1. LI GJ

    Po prandaj se spo e gjen me shqiptaret dhe u hodh te djali turk .Ai eshte djale i mire ,po Sindi e prish kur cdo gje e mer personale kur konkurentet diskutojne

  58. ela ela

   Oh ZOT KJO VIRGJERESHA DONTE ATDHEUN TANI PA MURATIN. OH ZOT

   1. LI GJ

    Po dhe Murati mendon te dale me Melisen se i pelqen me teper.

   2. Hasta La Vista

    Atdheu nuk është i dhënë shum pas Sindit,prandaj nuk lejon që ta humbasë rastin.

  59. Kela Hajdari

   Prandaj po ja nxirje syt shqiptarve Sindi sepo prisje turkun sjam xheloze po kercente me Melisen Sindit i doken syt nga vendi kush e pa

   1. LI GJ

    Prandaj komunikimi eshte i rendesishem.Nuk duhet te flase goja para mendjes.Sindi eshte ca e paduruar ja prish te gjitheve.

   2. S Krasniqi

    topi se luen👌👌👌😂😂😂

   3. S Krasniqi

    topi de luen👌😂😂

   4. Hasta La Vista

    Fiks fare👍

  60. Flutura Haxhiu

   O fansa pavarsisht me ke jeni ne i bejm lajk njeri tjetrit por jeni njesha kto ngelen tu u lavderu kemi marr shum klikime kur shohim komente Bora B B b gjith me rradhe tu maru me Tean me beni subscribe nuk ju kudhton asgje i sjellshmi Murat thot flm MURATI JU DO SHUM

  61. Xhastin Emini

   Qr sa I kan prer pjeset

  62. smile foryou

   Sindi vajza per shtepi kerkon bur avanturist si kta perputhen dhe nuk don Almedin djalin serjoz apo Ervin Koxherin po djemt bad boy sa fallco je mir e ka Ana2 edhe djemt e vendosur spo i don ti pot gabumt

   1. missymarsi red

    E do dhe te bukur moj xhane se syri ka pjesen e vet.C'te bej me ata 🐒🦧

  63. Lize Genci

   Mevlani eshte djal flori zoti ja ndriqofte jrten

  64. Lori Canaj

   Sa shkojne Sindi&Murati🥰

   1. N.p.l. l

    Shumm.ishalla rrin bashk.mos te futet ne mes Melisa .se ajo kot vetem me shkatrru ciftet jo se pelqen

   2. Hasta La Vista

    Shum pak,kan karaktere të ndryshme.

  65. Jakanib Atinoel

   Omg reagimi i Sindit kur flet Mevlani 😎😁

  66. Lutoo Lutooo

   Sindi pelqen atdheun

  67. Georgo Aleksandris

   O ZOT. GJITHE AJO MORI VAJZASH QE KUALIFIKOHEN PER PARUKJERE TE SHQIPERI,SI ESHTE E MUNDUR QE I ESHTE KRIJUAR HAPSIRE NJE TURKU TE PUNOJE NE ATE SEKTOR NE SHQIPERI.!!!!!!!

   1. ariela elmazi

    Sepse jane te zotet ndoshta??

  68. Roland Roland

   Ι paskan ikur ato mevlanit

  69. ILikePepe

   Murati djal I mire

  70. Mirsad Nasufi

   Sa e shemtut esht ba kjo ana 2 me ato buzet,duhet ta dini se bukurin ju jep zoti dhe jo operimet plastike

  71. Dolce Gabana

   Mbaje veten sindi

  72. Abc Def

   Tea je shum e sakte shum zemer mir Sindi dhe Morati shkojnë shum me njeri tjetrin ishalla perputhen 🙏🙏

  73. Heidi Sharpe

   Murat oooooo murat e thirr sindi , urino I thot murati ,sindi jo nuk urinoj , murati po vec per ate e ke

  74. Aliasi Opaj

   Sindi mos ju ndaj Muratit sepse me qunat e vjeter ske lidhje te rinjeve su dihet shkoni shume, plus stailingun gratis e ke!

  75. Violeta Bytyqi

   Murati djali i mir pro por kto vajzat nukjan per Muratin

   1. Cerr Verr

    Mos ja fut kot tash edhe ti i ka provu edhe turket ska nejt pa gja por ama vajzat shqiptare jan te shkathta.

  76. Valdete Syla

   Hhjjh ;;88v jj Bb 0010ooooo

  77. ade de

   Si behet Bora kinse nuk e kuptoj as fjalen "Teşekurederim" , ku ta dim sa seri turke i ndjek😝

   1. Besijan Halimi

    😂😂😂fiks

  78. Bring Fusball

   O kto turqt para kamerave jan pule,ne shtepi o sindi do te detyron 2 her te gatuash ne dit

  79. Syza Isufi

   brravo mevlann

   1. Ani Soni

    1ll1ĺl

  80. Genti Grishi

   Nje gjo nuk kuptoj tea pse rrin aty?

   1. Lize Genci

    Po lenja cucen aman dhe ju qpo ju duhet le te jet mir ajo

   2. Elen Laert

    Tea po ngroh vezet

   3. Aidas Merz

    Se kuptojm akoma mase po i pergatisin noj kurth ! Ajo ska me pse ben rol opinjoniste...ka kry pune le te dali ose.. dun ta transformojn..! mase skan gjet vajza te tjera !

   4. Lize Genci

    Po per kumbare rrin se nuk e ka gjet akoma

   5. Theodhora Gerollari

    Po ate kam thenedhe une po nuk mora pergjigje

  81. Anja

   Keto vajza qe kerkojne kaq shume dhe s'japin asgje.

  82. Etleva Hyka

   Amon ti sinti je kote fare aty

  83. Pellum Kuqja

   Aman se na cat. K pun pun emir pun e kqe puna nuk ka turp as me kref as me pre floket

  84. Safigje Kaso

   Moj pyete per gocat jo per cunat o Sindi.

  85. An An Palokaj

   Zeri i Arjanit me grip ose virus 🦠. Ai mezi po hap syte

  86. Albin Kurti

   A ca je ti o murat, po lere se boll kan tall sumatricen populli jot per 500 vjet

   1. Hasta La Vista

    @Selita Dituri Nëse Sindi shkrihet për Muratin,nuk do të thot se shkojn shum.

   2. Selita Dituri

    Sa shkojn Murati me Sindin

   3. Selita Dituri

    Shum shkon me Sindin

  87. Xhensika Ismailaj

   Arjani nis të flasë. Sindi: Ëhë Ëhë Ëhë Ëhë Ëhë

   1. Hasta La Vista

    @Nurije Haxhiaj Nuk mendoj se shkon shum me Muratin,por se "vdes"për Muratin kjo është e vërtetë.

   2. Nurije Haxhiaj

    Oj sindi shum shkon me muratin

  88. Mirela Çelaj

   Sindi nuk di te komunikoj me djemte eshte lule mos me prek 🥀🥀

   1. Hasta La Vista

    Pajtohem me pjesën e dytë të komentit tuaj.

   2. Lize Genci

    Hahahaha

  89. Melisa Lleshi

   Faleminderit shumë të gjithëve për komentet tuaja pozitive❤️ po më mbushni zemrën plot!!! Ju përqafoj fort, dhe ju lutem shumë për “subscribe”❤️

   1. Faik Zeqiri

    Je Shum Elezetshme Zemue Respekt Nga Kosova

  90. kristina kristina

   20 her ja shpjegoj Sindi ,kta bip bip nga pas 🤣

  91. Player 1 Ready ?

   murat ne kral adamsın sen be sevılıyosun

  92. Minire Haxha

  93. Valbona Zdralla

   Sa lezecem pak Rehat 🤣🤣🤣🤣👏👏👏

  94. Andy Morava

   une mendoj murati do ndryshoi zgjedhjen me sindin , eshte fillimi akoma eshte ne siklet djali turk.- kurioz jam, muratit atdheut nuk tregoin interes ,cili do jet zgjedhja e radhes e sindit une jame ?????

   1. Hasta La Vista

    Sindi e pëlqen Atdheun por e din se gjasat i ka të vogla për Atdheun.Prandaj do luftoj që Muratin ta fitoj.🤣

  95. Valbona Zdralla

   Sindi ❤️Murati Forever ❤️❤️🙏🙏😍😍

  96. Hasta La Vista

   Sindi u shkri e tëra me Muratin. Kam përshtypjen se"lufta" në studio tek sa filluar.🤣

  97. mscaq 2016

   O Murat o yll bote!

  98. Hello It'sMe

   Thoni qkat doni kta dy mas shumti shkojne 🙈🤭😍😍😍😍😍✨

  99. Murat Yüce

   Pershendetje! Doja tju informoja qe ky eshte kanali im ne IThomes, ju lutem beni SUBSCRIBE, shume shpejt do ket supriza per ju! Ju dua shqipe 🇦🇱❤🇹🇷

   1. Valentin Ceku

    🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇫🇦🇫🇦🇫

  100. BERTI SANIES

   Pershendetje jam fationi! Ju lutem sa me shum subscribe per me shum video