Ledjana ka shumë operacione plastike, ja çfarë thotë ajo - Përputhen, 12 Janar 2021

67K visualizzazioni49

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il 10 giorni fa

  Commenti

  1. Elio Nardi

   Ishe e bukur ana me kte buze je bere Di e shtrember.. Te ka prish pamjen mos u justifiko

  2. Life is Pain

   shum emir je lediana ti merito karrike se je tama serjoze jo llafazan si te do tjera❤️

  3. Master ENO

   Tea eshte tip i fshehte....

  4. Master ENO

   Ana. Ne fillim na e shpife me zerin,qe nuk te degjonim dot sidomos kur debatoje,por ky nuk eshte per fajin tend,por me buzet na e shpife vertet.Nuk e di po je vertet e neveritshme si karakter ne fillim,pastaj fiziku yt

  5. rusi mira

   Ana ka knaq krejt buzt mir ka fal zoti

  6. Rama Bajram

   Ledjana zgjedhe mevlanin shkon ne gjermani po ta nin per keta tjeret

  7. Manjola Kurti

   Ledjana duket vajzë inteligjente dhe me karakter te shkëlqyer.Dhe pergjigjet i ka të rezervuara.Duhet të ishte opinioniste ngjitur me zotin Arjan.Ishalla nuk ndryshon duke u nxitur nga ju ,dhe koncepti i ketij emisioni ,që e keni kthyer në diçka negative aspak pozitivitet. Gjithsesi ne e shikojme per te kaluar kohën🤣

  8. Fatmir Selimi

   Lediana the best

  9. Keti Bashhysa

   Ana nuk e kupton fare që është tepër e neveritshme dhe antipatike! Dmth qenka dhe e trashë!

  10. Lata Saraci

   Ledjana je shum e qet bravo

  11. edi za

   70-99% skenar po hajdeni vajza e djem . Show super bravooooo

  12. Xhevaire Menkshi

   Lediana cupe emire

  13. Albana Aliaj

   Lediana je nje yll i vertete,me ne fund nje vajze si duhet.Ndersa ti melisa ti dime vlerat tua prej rrugaceje dhe ti tea nje super hipokrite e peshtire.Dhe kjo buze vicja nje xheloze mistrece e felliqur.Sindi vajze me vlera.

  14. Viljam Morina

   U bo ko qe, thot 😂😂

  15. Tila Tila

   Si lop i ka ber buzet

  16. Laci 33

   Bobo denoncoje moj klinike se te ka bere ibret buzet

  17. Laci 33

   Kjo Ledion eshte shum jo tërheqëse femer nuk e di sme pelqen me duket se ka probleme psiqike

  18. Laci 33

   Je shemtuar shume as një burre nuk do te marri ishe yll u bere pi::::::

  19. Prime Kalypto

   Un sdi qfar Operacione paskan bo ndoshta mu dok si 40 vjeqare 😂 se kshtu duken gjitha

  20. Hope Aiden

   “0” hahahahahahahahahaha ca kam qesh

  21. Laci 33

   O ANA I KE BERE SI BYTH DERRI BUZET

  22. Serme Vodha

   Bravo Lediana dukes vajz e matur👍

  23. Qanije Hoxha

   bravo ledjana 👍

  24. Behare Saidi

   Po 23 vjeqe te jesh dhe te besh opracjone plastike

  25. Drilona Bytyqi

   shkoni te shpia se ubat gaz

  26. Marilda Mimini

   O tea mos bej si e zgjuar se zdo te japi ty llogari ajo ca flet me mamin e vet kot pa lidhje po e tregon veten

   1. Purple Moon

    Po fiks na eshte bere si opinjoniste

  27. Struga Struga

   Bravo Ledjana, ke vajza me e mencur aty. Melisa degjenerim total, Ana pa tru, Fatjoni budalla, Atdheu mashkulm koti pa tru budalla.

  28. CIRO IMPERATORE

   Ana mdukesh si romune 😂 lyj flokt e kuqe ene Je fiks 😂🤣

   1. Capo Capitale

    Hahahahahhahahahahahahahahahahahaha mdekshin tgjith komenti ma i bukur si kam pa deri msot

  29. Keni Albania

   Dmth Lediana qe sben "gjera" nuk e meriton karriken? Ndersa melisa po? Qe te meritosh karriken aty dmth..duhet te sillesh si melisa? Te shkalafitesh? Ti ferkosh mjekren cdo djali? Apo ti hedhesh shalen sic beri melisa ne makine ? Nese esht keshtu ateher melisa e meriton karriken. Bravo Melisa! Na e shpife. Uroj te te pergezoj jotem per sjelljet e tua. Se si dhi ishte. Ter pordh! Ajaaaajaaa

   1. Keni Albania

    @Wakanda Foreva thnx

   2. Keni Albania

    @Manjola Kurti e thjesht shume. E mbeshtet vajzen ne cdo veprim. Bravo🤣

   3. Wakanda Foreva

    fjal me men.

   4. Manjola Kurti

    Ku i kishte pordhet moj aman nje grua e thjeshte dukej🤣

  30. e todri

   Ana Ste pelqej fare

  31. Jonida Alia

   Si qesh ky Mevlani me buzet e Anes sa dredharak 😑

  32. missymarsi red

   Si tallin trapin cunat me Anen dhe bukurine e saj.😂😂😂

  33. Elton Baci

   rf dddvgr2 h5 iui j72

  34. Melisa Lleshi

   Faleminderit shumë të gjithëve për komentet tuaja pozitive❤️ po më mbushni zemrën plot!!! Ju përqafoj fort, dhe ju lutem shumë për “subscribe”❤️

   1. Marilda Mimini

    O Melisa kujdes se po bie kontradit me fjalet e tua nuk ta merr ledjana atdheun vazhdo ta ferkosh nuk merret me njerez te till ajo

  35. Bedr Seferaj

   Ledjana bravo Vajze me karakter

  36. Andi&Tea fans

   Pershendetje ktu do t gjeni video nga perputhen subscribe ju lutem❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  37. Don tom

   Hecje ne natyren shqiptare vlog ithomes.info/net/vdmolNKHrpulk6g/video

  38. Perputhen News

   Pershendetje ketu do gjeni video nga me te ndryshme te perputhen SUBSCRIBE

  39. Gjithcka

   Pershendetje ky eshte kanali i vetem i emisjonit Per'Puthen ❤️ Me ndiqni sepse keni cdo gje ne lidhje me emisjonin edhe personazhet e Perputhen 💖