Top News - Miliarderja kinezë në depresion/ Vret veten bashkë me vajzën 5 muajshe

6K visualizzazioni0

  Një biznesmene e njohur në Hong Kong I ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike. Miliarderja Luo Lili, është hedhur nga catia e vilës së saj së bashku me vajzën pesë muajshe në krahë. Zyrtarët besojnë se Lili, e cila kishte njohje me figura të tilla në zë si Hillary Clinton apo Rita Ora - mund të ketë kryer vetëvrasje për shkak të depresionit pas lindjes. E cuditëshme është se 34 vjecarja shfaqej shumë e lumtur në fotot e postuara në rrjetet sociale vetëm pak ditë përpara vdekjes. Në pamje të parë, jeta e saj dukej perfekte. Biznesmenia vinte nga një familje mjaft e pasur dhe ishte themeluesja e kompanisë TriBeluga. Ajo kishte studiuar në SHBA e më pas kishte jetuar në Zvicër dhe Australi. Nuk e kishte treguar sakaq se kush ishte babai I vajzës së saj, ndërsa e përshkruante veten si një “nënë beqare”.
  Pamjet: AFP
  Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Kina#Depresion#TopChannel

  Pubblicato il 12 giorni fa

  Commenti

  1. Tommy

   I would say investigate Hillary Clinton that is her specialty, faking as suicide.

  2. Central Scrutinizer

   ......my search yielded nothing listed in English...interesting.

  3. mike davidson

   Another Body to The Clinton's body count

  4. citra as lubis

   sedih bgt😭,

  5. Eli Eli

   Paraja sesht gjithcka

  6. Zaim Zaim

   Mir veten, po vajzen pse???💟😥😥😥

  7. Łóríäńツ

   Views i par