Top News - 'Mbretërit e kanabisit' në Britani/ Mënyrat e shqiptarëve për t'i shpëtuar burgut

7K visualizzazioni10

  Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Britani#TopChannel

  Pubblicato il 13 giorni fa

  Commenti

  1. Teli Teli

   Nomin kan shiptaret kerdine e dejne vjetnamezet......... pastaj me 4 mije rrojne 6 muj burg bejn perhere te pare

  2. Fidan Mujaj

   Puntoret e Edi Drogarashit

  3. Nick Nickk

   Po i pajisni me dokumenta plera e spunon njeri ne pun te till