Ky është takimi i parë Tea-Andi, pasi u deklaruan vetëm për njëri-tjetrin - Përputhen, 5 Janar 2021

1,2M visualizzazioni705

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. agron hyskja

   ci do femit ne afrik ti moj lock se ke femi per te birsuar sa te duash ne shqiperi

  2. Leticia 22

   Bo çfar mashtrimi Tea Andi 🤦🏻‍♀️

  3. Zymryt Goza Hasi

   Me Bleardin

  4. Zymryt Goza Hasi

   Po sigurisht kjo paska qen kosov me alderdom

  5. Sara H

   Fatjoni me ze te ulet : 45:58 🤣🤣🤣 Pyetja e vitit

  6. Angi Trajani

   Tea,mashtruesja.Edhe pyetjeve te shikuesve I pergjigjet me mashtrim Edhe Andi aktor.Do ndihmoje femijet ne Afrike.Pse ska Shqiperia femije jetime! Mashtruesa

  7. Ketrina Keti

   Boboo o zot si luajne mor zot .Kjo vitin e ri e kaloi ne kosove tel bearti edhe shi si thot ktu po ku i gjeni kto skenare njher ncncnccncn

  8. The Analyst

   38:44 po kete kush ta justifikon moj Teaaaa

  9. Fusha Ola

   Haahahahha keta skan dasht kurr njeri tjetrin po reklamat haahahahahahah

  10. Fusha Ola

   Te kishte hipur mendja e madhe goce ,,

  11. iBaga

   Ky 3% qe ju thot shtireni, u be 100% tani.

  12. Antonio ZOTO

   cumcakis mashkull

  13. Moza Bejtja

   Jagshsgsgagajataagjayaahhaatajstahaahsysjstshtahagaraqtahataiatahahaiaatajatauaheysjagahnahshagavsnaghashha👍👍👍

  14. Laura Filaj

   Me vjen per te vjelle kur ju shoh tani ,thjeshte na keni bere te ndihemi shume keq moralisht e shpirterisht..me kete REALITY MERDEN TUAJ ..nuk arrij t’a besoj akoma..mund t’iu them se i dhate sadopak krahe njerzve qe kishin nevoje per ate qe dhate ,por definitivisht keni fundosur shume persone shpirterisht.. 😰😡

  15. Sinaver Osmani

   Nuk mund te besoj qka kam besuar po sa tafrushem sa mir kan aktru po kto qe sjan pagu kryt e thej

  16. saliji merxhan

   Po eshte normale qe nuk mundet ta ket shok kur dikur e ka pelqyer ate dhe ta lej te jen shok ne vazhdim.po nese do jet keshtu i bie po edhe te kaluaren qe ka pas nje te dashur e ta bej shok mbrapa !! Andi bravo as mos e ler te jen shok se ska bes nje femer kurr asnjeher ta ben mbrapa shpine qe kurr nuk e kupton,djer sa femra ka fut shejtanin ne shishe po paramendo nje njeriu qka i ben!! Nuk jemi ne europ e naper filma se shum aty ja fusin kot.

  17. Pushteti 4

   🤢🤮

  18. Mino Viktor

   Urime cifti idéal ! Jeni. Te. Shkelqyshem , si. Yje. Jetoni. Jeten !

  19. Zejnije Morina

  20. Jonuz Balla

   Je nona andi

  21. Emine Suli

   Me fal Tea por mendon se Andi mund të të trathtoj me ndonjë nga vajzat e përputhen të lutem shummmmmm përgjigju l'love you 💖 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘💓💓💓💖💓💓💖❣️❣️❣️❣️❣️❣️❣️💓💓💓💓💓💓❣️❣️❣️❣️❣️

  22. Skender Kopili

   Tea nuk ban medebtu beben shum gjena

  23. Skender Kopili

   Tea aj quni qe te ban xheloz po shum te dan

  24. Regina Hoxha

   I doli ndonjeri tjeter minuta 12:37 pa ze

  25. dianne delacruz

   Ooh eoww they a good looking couple but he is fione 😍😋

  26. Omi Omi

   Sa bukur e tha Arjani te dashurosh si nje djall apo si nje Engjell 👏👏👍 Po ta provoje dashurine e djallit atehere do te pergjigjej tjeter

  27. Fidan Mujaj

   hahaha 6 mi adoptu po qa po martonehni i pusa boni te juvt

  28. Valdeta Veliu

   Keta dy aktort sikur jan lodhur nga aktrimi sidomos andi jan dorzuar ma

  29. Antonela Frashëri

   Erdha ketu per komentet. Qesha, u c'malla me te gjithe ju.

  30. vlore vlore

   ky esh kokre mashtrusit

  31. Azemi Regjep

   Tea do te dja te te beja nje pyetje a do elvisin apo andin

  32. Paulo Halili

   Very nice super

  33. Oliver Julia

   O engjell si shpirta jeni pz😘😘😘😘

  34. Sheki lindi

   🎁🎁🎁

  35. Mefit Riza

   22

  36. Katerina Kristo

   Kete opinionistin duhet ta kini mare nga Afghanistani ose nga irani ky ne vend qe te jete i avancuar qe dhe publiku te avancoje ne mendime ky eshte kaq konservator me mendime so une nuk e di si regjija nuk e shikon dihet qe shumica ne shqiperi eshte konservatore kjo duket tek pjesemarsit deri diku po opinsionisti nxit grindjet me shume dhe hap diskutime te panevojshme

  37. Ylvije Malaj

   Cpate moj goce cpate moj Ana nuk shihesh me sy si u sajove ashtuuuuu Obobo obobooo

  38. Danjela Deda

   ithomes.info/net/xdahvLppaoF1hmk/video

  39. Sokol Elb

   9.mmmm

  40. sehhi vooty

   Un kam frik te shoh emisionin prej Ledjanes sepse me duket sikur nga momenti ne moment do thyeje ne mes ndokend

  41. huawei huawei

   ju te dy jeni te fijuar

  42. huawei huawei

   ju jeni te fejuar

  43. Jonida Balla

   Jehrhg htuty jrjt r ❤️❤️❤️❤️💌💌♥️♥️💝💝😎😎😎😎😎😎😎😎♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️💌💌💌💌💌💌💌💌💝💝💝💝💝💝💝💝😎😎😎😎😎😎😎😎

   1. sehhi vooty

    Wie bin ich hier gelandet lol

  44. Jonida Balla

   Jrjr bfhf he r I er ❤️❤️♥️♥️💌💌💝💝😎😎

  45. Jonida Balla

   Jfjf hthgh htjt jfjth ❤️❤️❤️💋💋😎😎💝💝

  46. Jonida Balla

   jrjtjr jtutut htyt jtut ❤️❤️❤️💌💌💋💋😎😎😎😎💝💝💝💝💝💝🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰💜💜💜💜💜💜💜💜❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  47. Jonida Balla

   jryryr hthgh he r hey ❤️❤️❤️💌💌💋💋😎😎😎😎💌💌💋💋😎😎💝💝💝💝💝💝💝💝

  48. Jonida Balla

   ju tjrhr htyt htyt hty ❤️❤️❤️💌💌💋💋😎😎💝💝💝💝💝💝💝💝💪💪💪💪💪💪💪💪

  49. Jonida Balla

   Jtutut bright hfbfj ❤️❤️❤️💌💌💋💋😎😎

  50. xhulio preci

   duket qe tea ka me shum ndjeja , por edhe andi po dashurohet me tean . Ai e ndjen qe ajo esht partnerna jetes e duhur per shtepi .

  51. Vedat Hoxha

   AH0P😘

  52. Lena123 F

   Ana2 belike : 👁 👄 👁

  53. Bardhok Kurti

   Andi Tea jeni qifti ma prefekt

  54. bcvbb hyui

   Kam nje ese per te bere me temen "pse njerezit shemtohen me zor", pyteni cik Anen2 tm japi icik material

  55. Healing Goddess

   ithomes.info/net/srF_tqqknmmKfZw/video

  56. David Zotaj

   1 perputhje esht arritur Ajo mes andit dhe eminit🤣🤣

  57. Amra Muaremi

   Ky fatjoni ç'do her me telefon ne dor po ri

   1. bcvbb hyui

    Iiiiiiiiiiiiiiiiiii sa i ka ber buzve kjo Ana ....iiiiiiii si byth pule

  58. 하린

   Wie bin ich hier gelandet lol

  59. Rea Ali

   Cifti me i bukur ne perputhen eshte :TEA ANDI❤😘🥰😍🤩

  60. Serviz5 Servis5

   he me fation ose nk ike apo jasht studios sti hedh kush qyrret😂😂✌✌✌

  61. Ketrin Kuci

   kur flet andi te ve n gjume

  62. Ardit Thaci

   Sa te lezetshum

  63. Mikel Cani

   me vk jan kta dy ska tj

  64. Abaz Gashi

   Tea je mae mira mos e lesho andin se jeni mate miret

  65. Olsian Nexha

   Po kta dy ca bejn akoma ne emision

  66. Eli Im

   Imagjino fhebolsa e dinte qe do ihste puntat vk komplet sa futi pytje nga publiku qr

  67. Eli Im

   6000 komente me pak ktu kuptohet sa vk jan kta dy sinqerisht me kishte zen gjumi pervec qe se pelqejn fare njeri tjetrin ske as ca komenti me i bo ksaj puntate

  68. Ela Lee

   Ana qeshte me opinionin e saj per prekjen e duarve te Teas dhe Andit ndersa gjithe te tjeret qeshnin me buzet e Anes qe i ka bere si tullumbace😂😂😂😂

  69. Iphone 5S

   Vdiqa per buzet e anes 😂

  70. OG Night

   Ana 2 botoks qr

  71. Blerim Terziu

   Ledjana si bodybuildier 🤣🤣

  72. Esi Bushpreni

   Iiiiiiiiiiiiiiiiiii sa i ka ber buzve kjo Ana ....iiiiiiii si byth pule

  73. Alkinida Musaraj

   Tea she andi jane shume te mire

  74. Lindi Tr

   Elvisi i tregoi Andit qe eshte tjeter nivel...Tea ne heshtje e admiron

  75. HABERET E FSHATIT

   ithomes.info/net/yJepys2AhnxpaWU/video

  76. Fuck the Sistem

   Jeni vk

  77. N.p.l. l

   Tea ne radh te pare je e paftyr te japesh justifikime te tilla.e mos qesh se nuk bere me qesh asnjeri. Plus njerez thjesht mos i jepni vend pune ksaj se vika me vones.

  78. Luanarmi

   Faqja @perputhen.demaskime Ne instagram ka publikuar te gjitha te vertetat e perputhen , Fotoja Andi me Melisen e keni ne story shifeni & Arberi me Tean & Gjithashtu eshte publikuar dhe voice i olses !!! I gjeni tek faqja @perputhen.demaskime 🤷🏻‍♀️🤔

  79. B K

   Nodoby Andi: Sdu😤

  80. Rama Bajram

   Atdheu eshte shume djale i mire

  81. Rama Bajram

   Atdheu e bora pelqejn shume se bashku po te ishin keta 2 femije do dalshin femija ylla holivudi

  82. elton shala

   aso qeky rang roveri i giway a

  83. Alban Strakosha

   Kjo Tea, nga Lop u kthy njeri !

  84. Desara Hyka

   Arjan kujder corapet

  85. Desara Hyka

   Moj Ana na e shpife mi ooooooo me ato buzzzz

  86. Shpresa Sina

   Andi ka te drejt per xhelozon....tea nuk duhet te thot tani qe ka vendos te dal me andin...qe vazhdoj te pelqenj elvisin.. Andi ka plotesisht te drejt....

  87. Eri Eri

   Ledjana i ka shpatullat me tmedhaja se gjith cunat qe jan ne studjo! Mir qe ka gjoksin e i shofin ate.

  88. hic asgje

   Je carlatane tejesh jo e perpikt eshte munges respekti.

  89. HEIDDEN MUSIC

   Paskeni qene te djegur per dashuricka.

  90. Ana Jahaj

   Andi dhe Tea te largohen se e formuan komedin e tyre me 4 muaj dashurije princi kalter, mbaroje serjali te dishe te dashurishe titulli😂😂tani. Tani Tea ik adopeto femijet ne Afrike ,,

  91. UNKNOW

   Kjo vajza re sigurt u kan teknik

  92. MC SQUAD

   Ja ka hup andi 16 kile 😂😂😂

  93. SUEN QAZIMI

   Aktorao

  94. Fatjon Bytyci

   Qa buqe kjo Tea , experienca ben te vete 👏

  95. SUEN QAZIMI

   Sa super aktor esht andi ahahahah

  96. Leta Shllaku

   Amon mo Arjan sa bukur flet sikur ne cdo shpi shqiptare te ishte nje si ti do shkonte cdo gje ne rregull

  97. Giusepe Ciofi

   Bravo tea

  98. enedjo ahmetaj

   Dhe jo vetem doren

  99. Zaian Belluno

   E fort kjo i llampa e aladinit

  100. Linda Kamberi

   Andi💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖Tea