Melisa e përlotur tregon historinë e jetës së saj - Përputhen, 20 Janar 2021

81K visualizzazioni55

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. ridvan Sopi

   Kujdes diem keni motra vet

  2. ridvan Sopi

   Forcaaa MELISA je Nje yll

  3. trim rron shehu

   Sheroju ke nevoj psikologu melisa sepse ti perdor shum bulizem dhe si nje femij i vacer po sillesh me sjelljen don te jesh qender e vemendjes kurse dhun fizike ti kerkon tet shkyj njeri me ate sjellje

  4. Best Music

   ithomes.info/net/xaWHuZWimJOqhW0/video

  5. armar

   Oooo cna plasi trapi

  6. Flutura Kulla

   Je fallco

  7. Sanije Xhepi

   Melisa po ben loj me djemt dhe akoma nik po e kuptoni

  8. L M

   Melisa 🙄me lotë🤧 korkodilli je bër e bezdisur nuk ke mendim dashurie veq provokuse e zymt je nji asgjë mos u mundo me vujtje ta perfitosh at qa ke humbur e ky esht Fationi me ste kthehet kot qe Rrin ne emision.... Quna mbane nga nji kukull afer vetes filini më Rehat a futet kjo Egërsir ne shtrat. Jeta don qetsi Shpirtroe Dashuri te përjetshme... Kujdes quna po u bet me te ju ngatrru Rruga.🔀

  9. Supertoni

   Kjo është vk fare

  10. Klaus W.

   Ti moj melisa ofendon mashum se te gjith

  11. Ledi Led

   Kjo te jep te drejten te ofendosh dike tjeter te tallesh ca ndryshimi ke nga ato qe te kan dhunuar ty ?!

  12. Brilande Goldeson

   Genjeshtare me e madhe ne emision

  13. Brilande Goldeson

   Po po si ben rugace si gjynafqare po ajo meriton dhe me keq me ate sjellje qe ka qe felt gjithe ironi largoeni nga emisioni

  14. Christian cri's

   Sa e shtirur qe je!!

  15. Rena Rena

   Pse s'e besoni ajo po thot te verteten😢

  16. Mimi Mimi

   Edhe fatjoni

  17. Mimi Mimi

   Ku esht ledijana

  18. [ M E G G_H ]

   😔🔫🔫OMGG.. STOP BULLIZMIT😑⚠️🔫 T KPTJ SHM MELIS 😑🔫♥️♥️♥️.. STOP BULLIZMIT KUDO🤕🔫.. MOS I BULLIZONI NJERZIT SEPSE DHE ATA SI JU KAN NDJENJA DHE NUK I DIHET SI E PERJETOJN😭😭😭💔🔫 (me ktheve mbas n koh🤕♥️♥️)

   1. L M

    e bëri vrten lemsh nuk ka vemendjen e duhur te dul fallciteti plot Melisa Fallcooo

  19. Enoeno Kapa

   Pz kjo Melisa osht esterike. 😂 Genjeshtra pa fund ke then moj vajz... zeli askush nuk te ka ty se je modeli me i shemtuar. Nuk ndodhin ne itali kto gjera. As nji argument bindes nuk dhe pse ishe e bullizuar

  20. Dhurata Zeneli

   Po' ti edhe aty Melissa ben lufte me Ke Ke prane Jo se je e eger por je e shkathet .....jeta nuk eshte e thjeshte per asnje ...ta kalosh gezuar.

  21. Ismail Elezi

   Pse s qohet ta perqafoj Atdheu, si qe beri Melisa!?

  22. dajana malaj

   Nuk na deshperove as pak vec Boren mbase , prandaj je aqe keqe vec cfar bere ti me Ledjanen ishte mjaftushem per ta kuptuar cfar personi je Nuk je fare sociale pse qeshe haha por social eshte ai person qe ka shpirtin e mier dhe nuk i bullizon te tjeret sic te kam bullizuar ty. Mjera ata prinder cfar kan perjetuar me ty dhe po vazhdojn.......

  23. Avdiaj Ramadan

   Melisa mos imerr afer zemre chalet se je mbretresh neket émission 💝

  24. Tauland kuci

   Atdhe drogaxhia bravo ke gjet shpirtin binjak ,Melisen

  25. Moon Safari

   Kopjon tean tash kjo per te marre vemendje. Femer falco manipulative

  26. Genta zh,itali

   Kush flet mo melisa uuuuuaaaa

  27. Bukurie Muca

   Haaa o zot ti po' genjen sepse ne se ti nuk kishe libra e sigurt qe dikush do ti blinte ato libra shkolla vet do te ndihmonte mos genjej Kot deri Ku shkon fantazia jote moj 🤔👎👎👎👎👎👎👎👎👎

  28. Sabina delishaj

   Rrena veç rrena Ka kurrgja nuk Ka jetua si shum femija Bora po e mbron at rrencake edhe bullizuase

  29. Bukurie Muca

   Ohu cfar perrallash thua bullizmi ndodh kudo ti do te thuash qe ke trauma nga bullizmi joooooo je fallso

  30. Perputhen News

   Pershendetje ketu do gjeni video nga me te ndryshme te perputhen SUBSCRIBE

  31. Ardit Hasani

   Ik moi mashtruse Bredh ca ketej andej .na cate trapani me kete emjsjoni nje qe ishte sinqert fatjoni e nxorret

   1. Ardit Hasani

    @Valentina Begu hahaha po pra gjynah

   2. Valentina Begu

    @Ardit Hasani ehe u ben gaz I Botes 🤣

   3. Ardit Hasani

    @Valentina Begu 😅😅kan terzi ata

   4. Valentina Begu

    @Ardit Hasani 🤣🤣🤣

   5. Ardit Hasani

    @Valentina Begu po vertet eshte

  32. Blerim Lashi

   Fake fake fake

  33. Amor Amor

   😂😂😂😂 as ti vete Melisa spo di ca po flet 😂😂😂 ti llapazane , ste eshte mbyllur llapa , ca si ke shajt e ofenduar te gjithe aty . Ti flet per bullizem 😂😂😂😂 Fantazin e Olses dhe serialeve turke ja ka kaluar .

  34. Dark Fantasy

   Melisen kur te shoh thom ishalla sboj kurr vajz

  35. Perputhen

   Kush me ben subscribe ja kthej te gjitheve 💋❤️ ndiqni videot e mija se keni cdo gje rreth emisjonit Per'Puthen ❤️

  36. Stela Boci

   Po shfaqson veten kjo sot hahahhaah

  37. Agg Woow

   Nuk kuptova kjo vajte ne Itali per cfare arsye?

   1. Majlinda Serdari

    Une them te formuloje nje tekst te ri takimin tjeter se perralla qe na tregoi kte radhe aha.. I ra automati sdinte cte vazhdonte😁😁

   2. Majlinda Serdari

    Po moj dhe mesonte ca si shume ua kalonte te tjereve🤣

   3. Agg Woow

    @Majlinda Serdari domethen ka bere universitet ne italy?

   4. Majlinda Serdari

    Me studime moj dhe ti😁

  38. Ledjana Prenga

   Me falni per shqetsim ju kisha lutur te gjithve qe te beni subscribe (abonohu)ne kanalin tim qe te arrij 1 mij ju faleminderit te gjithve per perkrahje zoti ju bekoft..

   1. Soni Son

    Po ja tani per gjys ore

  39. Bahrije Zeqiri

   Moj kok kuqe ,

  40. Xhuliana Hoti

   Po rrefehet sot kjo Melisa Po ju po bullizoni njera tjetren aty PA pik turpi quani veten dhe femra

   1. Moon Safari

    E ka kuptu qe njerezit done dramë per ate hidhet menjeher te marri venmendje dhe viktimizohet qe te marre empatine e popullit, por per neve qe e kuptojme cfare po ben na duket shume e peshtire dhe perfundimisht eshte model femreje shume toksik. Pas Anes 1.

   2. DS DSC

    Nese ndodh ne nje emision te till normale qe ashtu do bejn secili per te mbrojtur veten e bullizon tjetrin pavarsisht se eshte gabim cdo kush ka pjesen e tij te fajit

   3. Moon Safari

    Sa per vemendje e ka. Behet viktime

  41. Free Fire Player

   ithomes.info/net/qpVxk52AY56Bho4/video

  42. Free Fire Player

   ithomes.info/net/qpVxk52AY56Bho4/video

  43. Free Fire Player

   ithomes.info/net/qpVxk52AY56Bho4/video

  44. Free Fire Player

   ithomes.info/net/qpVxk52AY56Bho4/video

  45. Free Fire Player

   ithomes.info/net/qpVxk52AY56Bho4/video

  46. Free Fire Player

   ithomes.info/net/qpVxk52AY56Bho4/video

  47. Free Fire Player

   ithomes.info/net/qpVxk52AY56Bho4/video

  48. sara 1234

   Spo na tregon ndonje gje te madhe me kan bullizuar kur isha ne klase te 9 te, po ti po bullizon dhe sot, deri sa e larguat ledjanen, u versulet te gjitha kunder saj, vetem se nuk ishte si ju sa te njeri sa te tjetri, tash po lot rolin e viktimes, ne ate moshe te gjithe jemi bollizuar , dhe kemi bollizuar,

   1. Majlinda Serdari

    Po dhe e kishin dhunuar fizikisht moj se di pse nu i ka then mamit, se ajo mesonte shume moj nuk eshte se bente gje tjeter😁😁

  49. Bahrije Zeqiri

   Po vajton me lotë krokodiliii ,ti e hoqe Fatijonin edhe Ledijanen ,ma nuk ka kuptim programi ,ti me BOREN e gjelozut Ledijanen

  50. Melisa Lleshi

   Ky është kanali i ri dhe i vetmi zyrtar i imi! Ju lutem të më bëni subscribe!❤️ Ju dua shumë!❤️

   1. Brilande Goldeson

    Largoeni Melisen nga emisioni nuk meriton te jete aty nuk eshte fare e sinqerte vetem ironi ben dhe genjeshtare shume6

   2. Bahrije Zeqiri

    Jo se ledijanen e Fatjonin i largove prj programit

  51. Jeti Llatini

   tu munu me mulu mutin me shurr

  52. Adriatike Mara

   Bullizmi në një mënyrë të fshehtë ironike pa vetëdije ...🙋‍♀️ kush ma perkthen pak Melisen 🙏🏻

   1. Adriatike Mara

    @Era Krasniqi Ja kjo është rinia që promovojne TV shqiptare. Kjo quhet fame 😱 Tha mire Olti Curri keto programe prodhojne plehra te papara 🗑

   2. Era Krasniqi

    @Adriatike Mara kuptove gje ti ? kta flasin gjera qe skane kuptim :)

   3. Adriatike Mara

    @Era Krasniqi e ke seriozisht ti? 🙋‍♀️

   4. Era Krasniqi

    betohem per koke te Melises,se as vete ajo se di

  53. Fillorete Mazrekaj

   me vjen keq shum o Melisa po me beso as ni san nuk e kuptova tek ti?

  54. Dina P

   Jo moj jo. Ka menyra dhe menyra afrimiteti. Afrimiteti jot thot hajde jam per cdo gje gati. Boll tani se e morem vesh qe do te rregullosh ikonen qe njerzit krijuan mbas asaj qe bere duke folur si isterike kundrejt Mevlanit.

  55. Xhuli Xhini

   Melia tu bo viktimen sot se ka pa komentet ku ka bullizu te tjeret .Mjaft o Melisa me lot krokodili , se u kuptua shum qarte se je fallco me dy fytyra

  56. Ali Limani

   Shume vajze injorante, vetjake dhe lakmitare.

  57. Mandi Blushi

   Hik moj kare femer

  58. Ylber Hasani

   MELISA == DHELPER

  59. Stela Boci

   Ja dhe kjo qe foli sot qe ti vi popullit keq

   1. Amor Amor

    😂😂😂😂😂 fiks

   2. Adriatike Mara

    Ja po qaj pikerisht per faktin se kjo ka mesuar shume, aq shume sa duke e degjuar fyej inteligjencen time 😩🥲

  60. Ylle Herri

   Ti je e gateshme per c'do gje moj cupe‼️

  61. Jenny Lea

   Hahahhaha qendrimi anes si teta Olga🤣🤣

   1. albania 77

    ithomes.infoj4jNklmIJck Melisa live

   2. Lume Skana

    😂😂😂😂😂😂😂😂😂

   3. Genta zh,itali

    Hahahahahhahaha

   4. Silva Sima

    🤣🤣🤣fiks

  62. Zana Mita

   Nuk kishe ndonje fustan me skandaloz sa shpifur je veshur o e shkterete sy nuk ke te shikosh

  63. sumeja Muslii

   ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤melisa bora 👑👑👑👑👑👑❤❤❤❤❤❤

  64. sumeja Muslii

   ❤❤❤

  65. Imelda Hajdari

   First