Top News - Dhunohet nusja, por vjehrra…! Denoncimi në Fiks Fare, fakte tronditëse

2,4K visualizzazioni0

  Ky ka qenë denoncimi në Fiks Fare i Tushe Dostit, nënës së tre fëmijëve nga Fieri, e cila ka denoncuar dhunën fizike dhe psikologjike të vjehrrës dhe bashkëshortit. Madje, me këtë të fundit është tashmë në process dirvorci.
  Por në vend të saj, urdhrin e mbrojtjes e merr vjehrra, duke pretenduar se është nusja, pra Tushe Dosti ajo që e ka rrahur atë.
  Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Dhuna#TopChannel

  Pubblicato il 10 giorni fa

  Commenti