Sa peshë ka Rama në negociatat Greko-Turke? Hila: Kryeministri ka bërë rolin e mesazherit

4,8K visualizzazioni0

  "Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Open#TopChannel

  Pubblicato il 10 giorni fa

  Commenti

  1. Kitsos Demko

   Ne rruzullin tokësor qenia Rama është e panevojshme. Përveç hajdutit gënjeshtarit dhe shitjes te pasurisë kombëtare. Dalëngadalë po i ulen tumanet në fund te këmbëve ia morën gjitonet dhe per pantallona do i japë turku 1 metër basem dhe greku 1 kile dinakëri

  2. Besnik

   KSHU JEMI NE SHQIPETARET KUSH BEN DICKA TE MIR TE HEC PERPARA NE SE LAM PRANDAJ JEMI KETU KU JEMI

  3. Antipatrea Antipatrea

   Peshku I math e han te voglin Peshkatari I han te dy

  4. Murat Saliju

   O MILITANT GAGAC I RAMES O PEDER QE JE NJE NUL TI DHE NGA TV ORA DUHESH TE PERXIHESH KENJE TE FOLUR SI PEDER

  5. Athina Tzavara

   curri sa vete dhe behet me bajat,hila e sqaroi ne menyre perfekte ,,ajo eshte ,Rama ishte nje shkendije e vogel ne stuhine e madhe te mardhenieve greko-turke ,,aty ku nuk donin as te degjonin per njeri tjetrin tani do ulen te bisedojne ,ata e dine se cdo bejne ,,simbolika e Rames do vleresohet shume ,me kalimin e kohes,,

  6. Spiridon Acioz

   Eshte qesharake qe flitet per ramen

  7. Nazmi Beno

   Gazetar me kot se ky Hila nuk.ka dhe nuk.do te kene kurre televizionet ne te ardhmen. Idiot I teri.

  8. MARTE Vladi

   Pse e ka kaq inat Arian Qani Edi Ramën rri i qet ai prap do të fitoje don sdon ti atë e don shumica

  9. Dini Heloim

   Budallai peshen .se i zgjuri kujdeset per veten

  10. Venemin Bardhi

   Eshte emisioni me i ulet qe kam pare deri tani ne top chenell

  11. R S

   Nga therra mund te del edhe tigri pa dhèmb

  12. Nazmije Sulce

   Hila mos e caj koken se nuk esht parti demokratike po esht komuniste me ne krye se kretarin e partis enver hoxhes

  13. Nazmije Sulce

   Hila e din si veten e tyre ata qe komentojn qe u jep saliu e meta dhe munika dhe basha po basha me shum jep suflaqe

  14. Nazmije Sulce

   Aq sa u ka dhen saliu juve qe tokisni duart per nje kreminel si sali berisha

   1. Klark Rama

    Curri te kam dit per djal te zgjut po qeke djal legen si arjan cani

   2. Leonard Abazi

    O zonje une jam gurbetqar sme ka dhone asnjeri .thjesht sme pelqejne njerezit qe nga fryn era kthejne shpinen

  15. Papi papu

   Rama ja futi Donald Trump e ofendoje dhe i doli cfare tha.

  16. Nazmije Sulce

   Curri ha mut kot se esht me salin qeni ramaka pesh ka me miljona pesh qe se ka len punen si basha dhe sali berisha jan ben vetem protesta dhe djegin dhe vrasin policin dhe thon qe ne na do populli qe e djegim shqipern

  17. Leonard Abazi

   Hila sa te ka dhene rama se para sa vitesh ke qene kritik i ramsesis