Pse nuk ja mbyll gojën Melisës, përgjigjet Ledjana - Përputhen, 12 Janar 2021

35K visualizzazioni9

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il 12 giorni fa

  Commenti

  1. Ornes Haira

   🍇🍇🍇🍒🍒🍒🍒🍒🍓🍓🍓🍓🍓😂😂😂🤠

  2. Bejt Bejta

   PERSH LEDIJANA ESHT NJE GOCE REALE NUK ESHT SI MEMISA QE MESECILIN MASHKULL LESHOHET SI CUNG

  3. thumbi 1

   Dua ni muns tu jepet qunave kamerat te fukusohen te qunat jovetem te vojzat se vajzat dihen telrvizjon opo ne ajfona kurse qunat nuk mudem ti shihen te ghith dhe nuk mundim ti shikojm kush asht dal nga perputhem

  4. thumbi 1

   Shum zerin e mir ne ne shpirt je emadh Musu nenshtro

  5. Sanije Fejzullahu

   Lediana👑💫

  6. Sy Kaltri

   Lediana Perputhet me Mevlaninn

  7. Denîsa 1992

   po ta mbyll ndonjeri gojen dhe ty moj bora se kesaj i vini anes ju sprija t liga

  8. Alberina Pajaziti

   Ledjana ka karakter te mir kjo lopa si qesh e tregon veten melisa asht ni k....

  9. Top 5

   Lediana shume e mire! ❤️❤️

   1. Pullumbesha Ahmeti

    LEDSA Vaxhdo me Mvlanin Esht 1 Djal I Prsosur Dhe pe Ty ❤

  10. Tauland kuci

   Melisa ka nevoj vetem per kafe qe tja mbyllesh gojen

  11. Gerti Dushku

   😩😩

  12. Lene Marku

   Melisa llapaqene ngeli llap me llap

  13. Drita Toska

   Sepse shikon elisen edhe sindin qe jan llafazane taman nukesbt per edhe per mevlanin mevjen keq❤️

  14. orgest cela

   O melisa sa perqind e do fatjonin dhe sa mevlanin

  15. fatma rapo

   Me e bukura është qe vet Andi dikur nuk i ka preferuar vajzat e '' kolme''si ishte Tea por ja dha mundesin vetes ta njohi pavaresishte pelqimit per femrat elegante. Mu duk e pa vend nderhyrja e Teas, dhe kjo vajza tha me pak fjal dhe pse parapelqente meshkujt me te gjate nuk do e refuzonte njohjen me nje djal me te shkurter. TEK E FUNDIT ASNJEHER NUK I DIHET APO JO! NDJENJAT NUK KAN PARAMETRA !! Mbase per Tean PO,eshte drejte 90,60,90 persosmeria e ideales. Sa ipokrizi.

   1. Suazana Farruku

    Aty me shkoi dhe mua mendja , po harron Tea se çka thene Andi

  16. bledi allkushi

   ti moj melis nuk mbahesh faree po po ka te drejt fatjoni me tiii..gjithashtu edhe mamaja jote ka te drejt me tii

  17. missymarsi red

   Ai momenti kur Fatjoni BOTERISHT eshte nje looser ne dashuri dhe vetmpostohet si analist nr.2 pas Arjanit.

  18. Alex Bledar

   Sa hipokrite qe je mi Tea,si kritikon Ledianen ti kur ke dal me Gracianon thejsht per te treguar qe je mendje hapur,po inxhinieri?Apo i harrove ti kto filma..Ata nuk quhen kohe e humbur..!

   1. Klaus W.

    Shum bukur ja the teas ajo esht thengjill i mbuluar esht shum mendjemadhe

   2. jozefinanika88 Nika

    Sa dhume asht tea nji zot e di vetem shifi birat e syve

   3. Niku Kodra

    Fiks

  19. Andi&Tea fans

   Pershendetje ktu do t gjeni video nga perputhen subscribe ju lutem❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  20. Show Tv

   Përshëndetje jam Melisa, jam shum shum e kënaqur per support-in ma jepni që prej ditës së par 💓 Ju dua te gjithve , mos harroni te bëni subscribe 💓 Shum shpejt do filloj me live vlogs ne youtoube 💓

   1. Lola Kreka

    e ke leshu pa duar fare le nam me atdheun brenda ne makin..😲😲

   2. John Stan

    Melisa me vjen keq, pot jeni shume e per sa I perket llogjikes, Ti menon se po dole me nji nji djale duhet me nji here Ti hidhesh ne qafe...

  21. Gjithcka

   Pershendetje ky eshte kanali i vetem i emisjonit Per'Puthen ❤️ Me ndiqni sepse keni cdo gje ne lidhje me emisjonin edhe personazhet e Perputhen 💖

  22. Perputhen News

   Pershendetje ketu do gjeni video nga me te ndryshme te perputhen SUBSCRIBE

   1. John Stan

    Pershendetje per emisionin

   2. Lola Kreka

    bravo ana me pelqeve dje👍

  23. Gjithcka

   Pershendetje ky eshte kanali i vetem i emisjonit Per'Puthen ❤️ Me ndiqni sepse keni cdo gje ne lidhje me emisjonin edhe personazhet e Perputhen 💖