Episodi i plotë - Një 'rrëmbim' i papritur & emocione të forta - Më thuaj një dëshirë, 16 Janar 2021

147K visualizzazioni46

  Një reality show që do t’ju prezantojë javë pas jave dëshirat më të pabesueshme të fëmijëve shqiptarë.
  Moderatorja Fjoralba Ponari, do të udhëtojë në shkolla të ndryshme të vendit, aty ku do të mbledhë dëshirat përmes të cilave, dikujt do t’i ndryshojmë ditën e dikujt jetën përgjithmonë.Histori emocionuese, prekëse dhe njëherazi qesharake, të rrëfyera me pafajësinë e fëmijëve, çdo të shtunë, nga data 2 janar, në ekranin e Top Channel.
  Moderatore: Fjoralba Ponari
  Autor: Saimir Muzhaka
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #MeThuajNjeDeshire#TopChannel

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. Mustafa Karameto

   Ju lutem a mund te vini dhe tek shkolla jone konferenca e psezes

  2. Indrit Frroku

   Fjoralba je ni prezantuse e mrekullushme🇦🇱🇺🇲

  3. Marsela Muzhaka

   Kevin, sa shume dashuri ❤

  4. Asja Kastrati

   ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  5. filma Shqip

   Rezmi qfar ben ore

  6. Kristina Leno

   Bravo ju lumte nuk merzitem kur e shikoj

  7. Nora Gjoni

   Sa shume emocione ka ky program. Veqanrisht historia e djalit me spekter te Autizmit ishte aq e bukur dhe plot natyrshmeri ashtu siq edhe keta femije jane. Nje bravo te madhe stafit, Fjoralbes qe eshte kaq e mire dhe profesioniste.

  8. 7S VIRUSI

   6:14 haha 28

  9. Dritjon Gjoni

   Ai momenti kur Rezmiu kupton qe kuzhina eshte nje hobi sport ne koh te lire 😂😂😂

  10. Euklida Harizi

   Po ca jan kto mascherina mor sot i majn kot 🤣😪spash nji ta vinte ktu fmit e shkret u ziet fryma nuk lejoet fare me e ul posht njer 😓nejse shipri hesapi

  11. Eliza Pireci

   Vazhdoni

  12. Anna Anushi

   Me zor pres diten e ketij emision per te par emocionet e ketyre femijeve kaq te mrekullueshme edhe fjoralben qe esht qershia mbi torte ♥️♥️ emision me I arrire per momentin nje bravo te madhe 👏👏

  13. Fred Pjetri

   Zoti ju rujte sa femi te bukur zoti i bekofte e u rritshin me gjitha tmirat e zotit

  14. Alka

   mamaja devores nje ylll pertej yllit Programi me me vler ne top chanel 😍

  15. Dava Halili

   Qenka djali me I mencur se ti. Pse e thua. Ai nuk dallon aspak me te tjeret

  16. Klodian Frroku

   👏👏👏

  17. Vali Mali

   Emsion shum i kendshem e paraher Qe shikoi,dhe Me pelqejn deshirat e femive Se metvertet Jan Te embel femit Me omocione 🥰😍😘

  18. Vali Mali

   Fjoralba shum e ambel Me Plot energji pozitiv 🥰😍😘

  19. Jesica Jey Pes Ps4

   sa emision injorant:pyesin minorenet:A ke te dashur o zot emancipimi i shqiptareve skandal

  20. Mej jakupi

   Me te tre emisionet qe jane transmetuar deri tani kam qare😭❤️

  21. Gsjsb Gajsbs

   WllkSB0ijm..2r ... nkkòmllppmn.. Mzźzz0V Mazźzz0Vs gft66ll 1

  22. Mel Melisa

   Emision me i bukur qe keshtu te vazhdoi shume vite sepse jan femijet te paret qe e bejn te bukur ...👍👍🌟⭐

  23. ZN NT

   Ku esht ky vendi ke min 22:58 ju lutem kush e di

   1. Leandra Saraci

    Eshte ne tirane ...ne min22:53...lexon (LOCATION TIRANE)

  24. Ona Jona Tusha

   Cfare jane keto budalliqe qe vini ne siklet femijet. Te isha une prindi Ivis dhe Irvi sdo ju kisha lejuar qe ti intimidonit deri ne ate pike.

   1. Alka

    esht pjes gazmore more lumadh 😂

   2. Kostandiina

    Ckemi Te lutem mund ti besh subscribe kanalit tim , do e vleresoja shume , gjithe te mirat

  25. Armand Tirane

   Hahaha, like kush e njohu direkt Resmiun e Hellsit si Mickey mouse, sa i shkon ky roli hahaa

   1. Arta Sh

    ashtu eshte ai, animator

   2. Kostandiina

    Ckemi Te lutem mund ti besh subscribe kanalit tim , do e vleresoja shume , gjithe te mirat

  26. Laura Yzeiraj

   ❤️🙌🏻

  27. Elmaze Topi

   Fjoralba, sa shumë emocionion dhe dashuri për këtë emision .na jep Të lumtë moj vajzë, bravo. Sa shumë nevojë kemi të kënaqemi me fëmijët. Të gjithëve ju plotësofshin dëshirat. Ata janë e arthmja. Le të rriten pa komplekse, kështu siç janë tani . Faleminderit për çfarë na ofron.

  28. Sot Neser

   Jam 19 vjec 14 vjec jam detyru me ik n imigrim Qe 5 vjet pa pa familjen e kur e shof ket emision syt m mushen me lot Se kam shpresa a Se shqipria mundet mu ba ❤️

   1. gloria

    Po po do behet, kshu thonin edhe gjysherit tane...per fat te keq e keqja ne Shqiperi i ka rrenjet e thella

   2. Lendita Da

    ZOTI ta dhasht te mbaren hec para fito dishka edhe pse ke dal 14vjeq

  29. Re Ina

   Pervec gjithe pozitivitetit qe e karakterizon emisonin, Fjoralba e ben rrezellites ne cdo sekonde qe kalon. Super emocion👏😍

  30. Tpl Gaza man

   Hahahahhaha lottttttt micky mouse ishte rezmiu i hells kitchen lott vdiqa

   1. dashuria ime bardhok

    Auu un thash kush ishte me duket ze i njoshem 🤣🤣🤣🤣

  31. Enso Beqari

   Nje nga emisionet me te bukura dhe me te arrira qe ka bere Top Channel. Bravo 👏

   1. Kostandiina

    Ckemi Te lutem mund ti besh subscribe kanalit tim , do e vleresoja shume , gjithe te mirat

  32. egzona gjurkaj

   I vetmi emisjon qe smund te quhet humbje kohe. Le tju japim sa me shume hapsire femijeve me kto emisjone te denjta dhe jo pislliqe

   1. Kostandiina

    Ckemi Te lutem mund ti besh subscribe kanalit tim , do e vleresoja shume , gjithe te mirat

  33. FF Aurel

   Shum shum bukur emisioni një bravo të madhe shkon për Fjoralba Ponarin je shum e mir

  34. Malvina Budo

   Femijet jane dashuri,bravo emision me i bukur 🥰🥰

  35. Atird Lleshaj

   Ky program na eshte borxhlinje per cdo pike loti...

   1. Kostandiina

    Ckemi Te lutem mund ti besh subscribe kanalit tim , do e vleresoja shume , gjithe te mirat

  36. Ina Kabo

   Ska krim me te madh se te mos jete prime time ky program. Meriton shume audience. Fjoralba je dashuri ❤️

   1. Anna Anushi

    Do ishte fantastike sidomos ne wekeend ku mund te shihnim familjarisht e te kenaqeshim me keta femij ♥️♥️

   2. ZN NT

    Cdmth prime time

   3. Arta Sh

    Duhen shale e kafshime per prime time hahaha

   4. Lili berisha

    ithomes.info/net/1Mquudqfi5x8oo4/video..

  37. Armand Tirane

   Sh emocionues, cdo gje. Te behemi 1 milion shqiptare qe TCh ta fusi ne prime.

   1. Arta Sh

    Kur? Te heqi Luanen, joo, shet botoksi. Keshtu me mire sic eshte pasdite, ne qe skemi mundesi e shikojm ne IThomes

   2. Lili berisha

    ithomes.info/net/1Mquudqfi5x8oo4/video..

  38. Sure Kukli

   Nene e dashurpo i ndenje femijes prane dhe ta mesosh do ja dalesh mos u merzi respekte djale i mrekullushem do krijoj nje familje te bukur

   1. Kostandiina

    Ckemi Te lutem mund ti besh subscribe kanalit tim , do e vleresoja shume , gjithe te mirat

   2. Lili berisha

    ithomes.info/net/1Mquudqfi5x8oo4/video..

  39. Marina Thanou

   O zot sa te mire jane femijet gezimi i shpirtit programi me i bukur ne televizionet shqipetare bravo fjoralba zemer je.

  40. Tony tony

   Dhe une qe thash sonte nuk ka perputhen, veq kur me del Me thuaj nje deshire: me harrove mua...

   1. Lili berisha

    ithomes.info/net/1Mquudqfi5x8oo4/video..

   2. Armand Tirane

    Hahhaa po

  41. Arta Sh

   Ky eshte padyshim emisioni me i bukur qe Topi ka bere keto vitet e fundit, like komentit kush mendon keshtu

  42. Niska Oparaku

   Shume emocione bashke 👏👏👏

   1. Kostandiina

    Ckemi Te lutem mund ti besh subscribe kanalit tim , do e vleresoja shume , gjithe te mirat

  43. FF-benardo

   kete dialin kevi e kame ne shkolle eshte diale shume i mire

   1. Kostandiina

    Ckemi Te lutem mund ti besh subscribe kanalit tim , do e vleresoja shume , gjithe te mirat

   2. Lili berisha

    ithomes.info/net/1Mquudqfi5x8oo4/video..

  44. 亗WEED亗

   O loot resmiu si klloun 😹😹

  45. Anisa Kasneci

   Sa mir live per ne emigrantet