Çani shpjegon "pazarin dhe lojën e madhe", nëse doni të kuptoni çfarë po ndodh shikoni investimet

4,2K visualizzazioni0

  "Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Open#TopChannel

  Pubblicato il 10 giorni fa

  Commenti

  1. Rafael Caushi

   Aq shum tall noc rokun rama sa dhe çani del e komenton ramèn dhe e çuditshme èshtè se çani u thot njèrzve qè tè mos besojn lojèn e ramès dhe.del vet nè tv dhe komenton lojèn e ramès kjo do te thot se rama po tall noc rokun dhe me çanin sepse po tè mos besosh lojèn e ramès nuk del dhe komenton ramèn

  2. Hoxha Ermal

   cani esht rracis grek legen esht

  3. E X

   Shume negative ky cani

  4. Funny Bee

   Me mire kan dale ketu? ithomes.info/net/s918mpVxjYqKo5w/video

  5. Agim Agim

   Cani shoku Fred Belerit

  6. Besnik

   KSHU JEMI NE SHQIPETARET KUSH BEN DICKA TE MIR TE HEC PERPARA NE SE LAM PRANDAJ JEMI KETU KU JEMI