Edicioni Informativ, 12 Janar 2021, Ora 15:00 - Top Channel Albania - News - Lajme

27K visualizzazioni35

  Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #EdicioniInformativ#News#TopChannel

  Pubblicato il 4 giorni fa

  Commenti

  1. Shpetim Muci

   Mjer Klodjan Rasha që vdiq në moshën më të bukur po GJYNA familje.

  2. Shpetim Muci

   GJYNA I madh për këta fermer. Po ti te kishe ikur mor zotni kur pe kohën që binte vetëm shi kjo do të sillte kosto lehtësimi për ty sepse me ato rron si familje

  3. Engjell Pogradec

   Po

   1. Shpetim Muci

    Shpëtim ( Kili ) cerrave të përshëndes...... Po