Ledjana sulmohet; Ke ardhur për show, nuk je e vërtetë - Përputhen, 12 Janar 2021

96K visualizzazioni98

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il 12 giorni fa

  Commenti

  1. Lumnije Selimi

   O moj tea um pelqen shum ,po mos merr pytje lejdianen se esht shum vajz e menqur ,edhe si sefte duhet rrespeket pse esht e re sban .

  2. Adrian Koni

   Këngët e Rinisë. ithomes.info/net/16-TsZxveW2XroI/video

  3. flora silaj

   Moj Tea cde duhet ty se ca flet ajo me maman e saj shiko veten tende ta bente mir shqipja rrie si pul ku kishe shqipen ne emisjon tani u bere ti te pyesesh ledjanen qe esh me keb ne tok dhe mend ne kok

  4. Bajame Xhixhabesi

   Tea te erdhi goja ty moj laraske prit moj prit u bere ti te kritikosh

  5. elena elena

   O Tea, edhe Andi ka thene qe s'i pelqejne femrat e kolme, por ja qe doli me ty dhe "u dashurua" 😂 Ti je e vetmja ne ate panel qe s'duhej t'i dilje kunder Ledjanes.

  6. HAMZI HASANI

   Ledjana esht me e sjellshme dhe me e urte

  7. Bexhet Z

   Lediana ki kujdes se je petballe kolektivi profesional dallaveresh dhe ju po hyni me kembe te mbare dhe shiko nga Mevleni se meriton me shume

  8. Lola Kreka

   kur u be dhe kjo tea...trupin e ke skandal fare Tea....lopcare nga lushnja je...🐃🐂

  9. Jani Dobruci

   fatjon ku te vert ty komenti I ledjanes

  10. Jani Dobruci

   perse I vihesh aqe shum tea ti ledjanes...se to I ke marre me.radhe te gjith ato djem atu

  11. Andy Morava

   ledjana ka vec 1 zgjedhje mevlan ose axperienc ,.-un mendoj experiencen.,.-

  12. Vini Heqimaj

   Tea ka shume te drejt.. u bë kjo te thote keta djem kemi..

  13. Xhevaire Menkshi

   Lediana Super

  14. Xhevaire Menkshi

   Meketi doje qefi asaj do dali

  15. Xhevaire Menkshi

   Tea ti gazetare je sic dole ti mete gjithe ashtu do dali dhe ajo

  16. Lumturie Thaqi

   Mos beni Show qe 4 muaj asnje nuk dul i perputhen mbas gjith atyre takimev qe kan pas mbes vete beni show jasht e jo aty o quna edhe goca ok

  17. Elvi Shkalla

   Foli gjyshja e perputhet ik o tea se le nammmmmmmm ik moj vk debileeee femer dhe je shummm fallco

  18. Animals nature

   Tea oj lope e trashe muuuu

  19. Ameldo Toka

   Teas i kaj hypur 💨 pak si shum se ka rene nga kilet 😂🤣😂😂😂😂😂

  20. stefan gergi

   Perpara ledjana

  21. Mimoza Mimoza

   Per show eshte Tea

  22. Perputhen 2

   Subscribe kanalit tim

  23. Ylli Kishta

   Tea dhe Melisa jane me te mira tjerat jan kot😂😁😄😇😊☺

  24. leonora nora

   Lediana je e mrekullueshme. Mos i kthe kurre pergjigje Melises. Mos bjer ne nivelin e saj.

  25. leonora nora

   Kane fytyre keta te akuzojne Ledianen🙄. Po mbylle mo Tea gojen, thjesht MBYLLE

  26. Alex Xela

   O tea o kare po qa ke si ben der der si traktor i prishur. Ajo sa ka ardhur akoma nk eshte ambjentuar seshte si puna jote qe andi tall bilin me ty dhe ti mendon qe te don. Shiko pak veten tende ne fillim te emisionit qe ke qene analfabete

  27. Bossi Did

   Lediana brravo qe ja gjete te meten keti surrat petlles Fatjonit dhe i tregove se she vetem ti ne ate emisjon zotni fytyrsufllaqe e sa i perket Teas e Melises,Tea me mire te shikoj punen e saj me Andin e Melisa me mire te shikoj veten se vetem arjan komoni i ka ngel

  28. Arnolt Kasmi

   Tea flet kot per mendimin tim. E arsyetoj sepse ishte Andi qe tha nuk me pelqejne vajzat e shendosha dhe ku eshte tani me Tean.

  29. Kela Spaho

   Pse ju te tjeret per cfare keni ardhur????

  30. AL TOXIC

   I kan dhi rracen u trem turku

  31. Anita Quni

   Ooo tea cna can trapin nganjeher

  32. Nertil Tili

   Ca i hidhen kto laraskat ksaj ledjanes Ledjana esht femra me e mir me e zgjuar aty dhe ajo tea leshit qe i baka si e zgjut po ajo qe ka dal me lloj lloj aty dhe na i thot ledjanes mbylleni gojen te trreja aty jeni me vk dhe me pa llogjik Ledjana esht njesh respekte dhe ato laraskat i hidhen se esht me e mira

  33. marsel2 koka

   Ledjana dhe Sindi jane dy gocat me reale ne skene.. dhe me te drejteprdrejtat ndaj djemve aty dhe publikut.. Tea ka zen vendin e teto Ollges aty..

   1. Anastasi Gjoka

    Hahahahaah

   2. Emrie Cerjani

    Bravo te ĺumte

  34. Besim Guraj

   Ledja i shkon perfekt Mevlani.Mevlani eshte i drejteperdrejte.

  35. Bexhet Z

   Tea ki kujdes se nga nene do kalosh si ghyshe aty ne emision

  36. Bahrije Zeqiri

   Mos ju kthe pergjigjëjeee

  37. Bahrije Zeqiri

   Moj Teja ti i kryje eksperiencat tuaa krejtt ,ty Teaa qapo t thojn prindrit tuuu ,,se motren ta degjumm tyyyxx

  38. Ardiana Uka

   po te gjith atu per show e per fam jeni edhe lediana pse te mos jet si ju

  39. Radioactive FA

   Fationi eshte baba

  40. Arta Velija

   Tea 1 meter siper tokes lyhet e perlyhet maksimum siku te ishte 50 vjece Andit i thot pune e shpis nuk i bej dot fmit nuk do tani dasem nuk dua ne shpi nuk rri dot Kjo esht Tea qe ardh kot aty dhe ben si b.... e zgjuar duke i ber pyetje Ledjanes

   1. Arta Velija

    @Lize Genci Me shkrive Dhe un te falenderoj megjith zemer🌼🌷🌻

   2. Lize Genci

    @Arta Velija prandaj themi ne te veriut shif oborrin shifi shpin shifi tjamen merri te bijen rezpekte per ty

   3. Arta Velija

    @Lize Genci Tea esht shum idjote prandaj quhet familje per te ber fmi per te ber punet ajo kto nuk i don se kujton Tea se punet do ja bej lagjja

   4. Lize Genci

    O zot i madh qfar po degjojm ajo i kishte porosit kalamajt per ti bler e mundezisht jo ti binte ne shtepi po ti linte atje dhe te punonte kno tnu qonte lekt atyre qe ti rrisshin te tjt vajmedet qfare na degnojn veshet

  41. Arta Velija

   Ledjana Te lutem ne takimin e radhes zgjidh Atdheun jeni me te mirit Aty

  42. Arta Velija

   Atdheun e shof me Ledjanen Shkojn shume bashk 💕💎

  43. Elen Laert

   Teeeeeeeeeeea peeeeeerse qendron ne krah te Andushit kur tha se s dua femer lop si ty me kete merru lop gjeloze injorante e tregove veten se je super aktore mashtruse hipokrite ske turp cip dhe ke te gjithepublikun kunder Nje femer si ty duke pire cigare napolon jo une po asnje nuk kishim pare i hype majes shpejt po siq i hype bie dhe poshte nga publike po ec ne ajer po do thyesh qafen

  44. Arta Velija

   O Tea ku u ben dhe ti si e zgjuar Me zemer ke Elvisi me trrup ke Andi Ben si e zgjuar, ti vish anash Ledjanes

   1. Lize Genci

    Asaj te shkretes ledjanes sonte i beri zborin ajo gaforrja e lushnjes

  45. Victoria Pali

   Lediana je shum⭐je inteligjente bravo qoft vazhdo keshtu je ok

  46. Anna Duro

   Bravo Lediana Pergjigje te sakta

  47. Tauland kuci

   Ledjana mos i ler te flasin, se nuk jan asgje para teje

  48. Asllan Bejta

   Tea 👎👎👎👎

  49. Its Me

   Tea mos je gje gazetare ti aty po shko mi goc pse rrin aty mer andin dil

   1. Its Me

    Mos na bej si e ditur tea ik se le nam kot rin aty

  50. Begishe Tershani

   Shumë e mire je Lediana dhe asnjëhere mos u bën si Melisa e Ana.

  51. Nqe Uta

   Ma shum se u tall melisa nuk ka per tu tall ledjana

  52. Ekuran Kurtaj

   Oj tea ty te la andi ne pauz deri i hupe kg tash pse ban akuza ndoshta rriten qunat😀😀😀😀

  53. Flutura Haxhiu

   Mos vrit menjen se tgjith per shou kan ardh Tea tangerlliksja si o bo si ato si tregonin perrallat nkohen e Enverit

  54. Elen Laert

   Fationi ka pire barin eshte nenefektin e tij

  55. Emine Sylaj

   Me kan je perputh ti fation qe 4 muj e po prit prej Lediana

  56. Liridona Sheqiri

   Tea tea trashulluqe mos fol shum se pot qperthehet balona

   1. Arta Velija

    I ka hyp vetja ne qef se esht dobsuar tani dhe thot si un nuk ka keshtu e mendon Tea

   2. Flutura Haxhiu

    e drejt kur i tha SHqipja sdeshi tashti po stervitet per i cop bakllava e harroj balonin

  57. Emine Sylaj

   Lediana mos fol ti me kto idiote se po te ngacmojn tea me gracianon

  58. Mikael Proshka

   Ne minutin 1:21 kur Lediana flet menyra se si Tea e shikon dhe mer fryme duket sikur do e perpij Ledianen🤣

  59. Renato Kolvani

   O Tea sa shpejt te hipi vetja ne qejf Per cf po rri akoma aty aman

   1. Arta Velija

    I duket vetja e bukur😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😅Teushes

  60. Struga Struga

   Teaaa largohu femer idiote ti sje shembull per Ledjanen, ti dole me Gracianon moj lope e keqe lope je Tea dole me Gracianon? E bere takimin shoqeror, pse e gjykon Ledjanen lope e keqe Tea! Poshtersire, plake e keqe je Tea! E peshtire largohu!

  61. Drita Toska

   Tea me vjen keq tea kam rrespekt po pse ku esht ajo ne gjygj🤦‍♀️🤣

  62. Esmeralda Dogani

   O tea ashtu t tha dhe ty andi apo e harrove

  63. Eva Rriska

   Lani kembet Ledianes Dhe pini ujin. TEA .MELISA

   1. Arta Velija

    Braaaaaaaaavooooooo❤

   2. Lize Genci

    Po ku jan keto si ledjana aman pika tju bije vajza koti

   3. Elen Laert

    Tamam eshte e zgjuar do tja u leroj kocken Teas karagjoze dhe te pacip Melisa sdi qar flet te hapi shalet vetem

  64. Flora Gojani

   Tea po me acaron shum ne ket emision te kam adhuruar po tani ja fute kot mos na shit pordh

  65. Roland Roland

   O tea, mos na ha k... qe po ben si e zgjuar, se ashtu tha dhe andi per ty: sme pelqejn vajzat e shendosha por ne fund ta vuri rakun, boll legene

   1. Bossi Did

    👍👍👍👍👍👍👍

   2. Denisa Avni

    ..

   3. DRITON LEKAJ

    @Arta Velija Gjend79 ka qit kengen e re te lutem shprendaje ne te gjitha rrjetet sociale qe ke flm per mirkuptim

   4. Arta Velija

    Bravo👏👏👏👏👏👏👏👏

  66. Flora Gojani

   Po pastaji tash jeni pelqy

  67. Flora Gojani

   Tea mos ja fut kot se edhe Andi me ty nuk kishte deshir me dal me femra te kolme

  68. Bardhe Ndoj

   Bravo ledjana mos u. Merr me ato se dojn me te ber per vete

  69. anel lena

   O Fatjon , kam ca maroken per ti cuar ne itali nga mali, ke interes ti cosh. Si bari flet ti o vlla

   1. Super Juve

    O ty te lumt goja fiks ashtu esht kok tunci

  70. Arber Cakaj

   Si gjith jeni per show

  71. Du My

   Tea ik bej ndonj tenxhere fasule mos na bej analisten para kohe

   1. Arta Velija

    Mir e ke ti por ajo nuk di te bej punet e shpis

   2. Du My

    Tea ti i ke ber te ghitha fryrjet nga koka te kembet leri pordht

  72. TINO FRcity

   Fatjoni : ore po dihet boterisht 😂

  73. Gashi Nena

   Ledjana del jasht programit edhe gjen cuna jo te shkurter 😅😅

  74. Leonardo k

   Kurse ti Melisa te lutem mos fol se je njeri fundt se Ledjana nuk bjn mrna me gjdo djal dhe pastaj ifusin kruqin te shkrts

  75. Gashi Nena

   Tea si gjithmon di si te reagoj e qka te thot 😍. Je e mrekullueshme.

   1. Bossi Did

    Po po di per te tjeret po jo per veten

   2. Elen Laert

    Nuk reagon gjithmone ku duhet i fut hundet si sot pa vend dy jave po flinte sa filloi publiku te reagoje ndaj menjehere e nxori fytyren e saj te vertet

  76. Leonardo k

   Po ty tea nuk te intreson pse rri ledjana aty je ti ajo qe po rri kot kur gjete njeri e qe purputhe pse nuk del apo ta ka qefi trrish shif vetn mi tinzare

   1. Anais Ismaili

    @Ardiana Uka E vertete!!!Thote vime vete::A sikur te me jepej mundesia te zgjedh perseri,

   2. Ardiana Uka

    nuk po mun shkeputet as prej elvisit as prej andit

   3. Ardiana Uka

    i ka mbet merak elvisi 😂😂

  77. _FV666 _ISR_

   Po kjo Tea per cfare eshte aty ? Se na e shpifi si e mire? Dridh e perdridh syte si neperk laramane.

  78. Anida Kateshi

   Sa gje e trash je mi ledjan

  79. Faton Kastrati

   Mir Thot tea nese nuk te pelqen mos dil .

   1. Elen Laert

    Dhe asaj si kane pelqyer djemdhe ka dale ne takim duhet te jesh ne rregull me veten tende pastaj te behesh gjyqtar i tjetrit Tea ka dale me te gjithedjemte qe ska dashur ne takim nuk eshte menquri teflasesh bukur por jane veprimet e tua dhe zgjedhjet e tuaj qe tregojne menqurine e qdo personi

  80. Qefsere Atuli

   Oj Tea ti kqure vehten mos e luaj rolin e gazetares

  81. DRITON LEKAJ

   Gjend79 ka qit kengen e re te lutem shprendaje ne te gjitha rrjetet sociale qe ke flm per mirkuptim

  82. Myrteza Xhaxho

   Mos e imagjino perputhjen me nje djale me te shkurter se ty se i bie qe ai djale te duket si femij para teje.

  83. liora

   Tea i ke hyp ✈🛩✈ po fluturon me at mendjemadhe ooooo shum arroganc moj

   1. Xhylsym Kastrati

    O tea po e lodhur me ket fjalore.

   2. pa filtra

    Jo Avionit por po fluturon me PRESH ne Byc...🤓🤓

  84. Melisa Lleshi

   Faleminderit shumë të gjithëve për komentet tuaja pozitive❤️ po më mbushni zemrën plot!!! Ju përqafoj fort, dhe ju lutem shumë për “subscribe”❤️

   1. Lize Genci

    Jojo

  85. Sanije Fejzullahu

   Tea kshilltre ku i ke ti prindrit qe e gjykon ledianen pffff ska edhe ti do i ngjash prindreve

  86. Sanije Fejzullahu

   Tea pfff

  87. File Aliu

   O Tea na e shpife dil

  88. Evja Davidhi

   Po kur ngre zerin dhe kjo melisa, po rri moj cup se ledjana te shkul nofullen 😀

   1. Mirela Lela

    😂😂😂

   2. Lina Masha

    😂😂😂😂

  89. Elen Laert

   Tea ka marre rolin e gazetares dhe te psikologes si duket ka filluar te ndjeje friken e komenteve qe i thone per qfare arsye rrin Tea ne emision per derisa ka gjetur shpirtin binjak se ra ne gjume dhe qe te bej interesanten dhe zhurmuesen qe te marri vememdjen se per dy jave s degjoheshe fare Tea sikur nuk ishte ne emision

   1. Fatmir Lame

    @Elen Laert ASKUSH NGA KOMENTUESIT NUK THOT QE ANDI ESHT GAY , SI KA MUNDESI ??

   2. Elen Laert

    Burri Teas i ka ikur me Eminin ne Malvidhes per muajn e mjaltit Po Tea e din qe Andi eshte gey thjesht loj ishte mes Teas dhe Andit thjesht interes

   3. Elen Laert

    Tea eshte merzitur se po nxjerr koken dhe fytyren e saj te vertet dhe publiku po e merr vesh dhe per te bere interesanten po han dhembet me Ledianen pa patur arsye

   4. Nikolin Marku

    Tea eshte merzitur dhe flet kot tani,, se i ka hikur burri,, dhe po behen 3 dite dhe nuk eshte kthyer ne program🤣🤣🤣

   5. Fatmir Lame

    @Ardiana Milici ASHT GJARPER TEA , E KAM THENE QE NE FILLIM ,,

  90. Andi&Tea fans

   Pershendetje ktu do t gjeni video nga perputhen subscribe ju lutem❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

   1. Albania Albania

    O tea ke nis te bejsh rolin e psikologes po ik nga aty se po rrin kot aty

  91. Bjabja100

   Fatjoni fiks kaaaaaafshë pylli!!!

   1. Bossi Did

    🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   2. AL TOXIC

    😂😂😂😂

  92. Elen Laert

   Τea kur qenka bere psikologe???

   1. florina gashi

    Bash nerva po Me shkojshe Teja

  93. TEA TRIFONI

   Pershendetje jam fationi! Ju lutem sa me shum subscribe per me shum video ithomes.info/net/1719sNWcpHhpp4I/video

  94. Show Tv

   Përshëndetje jam Melisa, jam shum shum e kënaqur per support-in ma jepni që prej ditës së par 💓 Ju dua te gjithve , mos harroni te bëni subscribe 💓 Shum shpejt do filloj me live vlogs ne youtoube 💓

  95. Show Tv

   Përshëndetje jam Melisa, jam shum shum e kënaqur per support-in ma jepni që prej ditës së par 💓 Ju dua te gjithve , mos harroni te bëni subscribe 💓 Shum shpejt do filloj me live vlogs ne youtoube 💓

   1. Bossi Did

    Ke harruar ë-jat tek "shum"

   2. rage mp3

    Melisa je gorre .

   3. Ολυμπία Τσόλι

    ❤️❤️❤️❤️Ylli të duam shumë Melissa

  96. Gjithcka

   Pershendetje ky eshte kanali i vetem i emisjonit Per'Puthen ❤️ Me ndiqni sepse keni cdo gje ne lidhje me emisjonin edhe personazhet e Perputhen 💖

  97. Perputhen News

   Pershendetje ketu do gjeni video nga me te ndryshme te perputhen SUBSCRIBE