Klevis Balliu përmend darkën e delegacionit Shqiptar tek Nusreti në Dubai, akuza për Ramën

4,2K visualizzazioni0

  "Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Open#TopChannel

  Pubblicato il 10 giorni fa

  Commenti

  1. Besnik

   EDI RAMA PO E BON PD EDHE ELSIN TE FLASIN. ME VETE

  2. G. Z.

   Steak 🥩 House... Poooooo.., Nurseti qe hedh kripen ne steak 🥩 me stilin e tij te veçante.... Pse jo ... Te vënë dhe të mbyten me të ngrenë......//

  3. Inter Nazionale

   Na hape barkun o biri fariut qe bente sekserin e likes te gjatin kini per te mar ne 25 prill

  4. labi juventus

   Sa mendia vari lesht qe jeni. Kur ftoni kte Kleviskarin ne studio bhet studio mbeturinash komplet.Po ra fati i shqiperis ne persona si ky kleviskari ka mar fund shqiperia me gjith shqiptaret! ky balli bagjella vetem per qoban ben dhe aty ke frik se humb dhit. po si nuk din me lidh 2 fjal katastrof.

  5. old castle

   Keta halete si Hila dhe Sylo ku ne hale i gjejen qe i nxjerren neper halera (media) keta gazetare hale ???

  6. AlbPlease

   Ik o loqe se eshte 33-34 vjec dhe te eshte trashur koka sikur je 40 vjec. Budalla ashtu budalla

  7. Og 99

   Pirdh o balliu pirdh 😂

  8. Roshi Roshi

   Pupupupup vetem kur nigjo kte lloj plene e kupto sa posht ka ron PD. Ik o llum se e fundoset PD futi nai pilaf me babin

  9. Fabrizio Fabrizio

   Moj zonja Eni Si su vjen turp te te q. Dhe fytyra e balliut nje palaco djale.Zonja eni kur te ngeli balliut shtatzane do mari zgjedhjet PD e currave dhe e jotja.

  10. Peter Kapaj

   o balli je gabimisht ne kete vend o idiot o njeri i pa formuar na hegersh te vjedhat e bythrs

  11. Gozilla Aud

   Po ti o kok vic si shkove ne londer me leket e vjedhura nga baba jot

  12. carpenter carpenter

   10 miljard dollar nuk ben i gjith serbia te shitet

  13. Athina Tzavara

   balliu xhunior ka shkarje ledhi qe i ndodhi pas permbytjes ,pas stuhise qe kaloi truri i tij i vogel,

  14. Michael Deleon

   Arjan Cani & Arjan Curri jan dy grek te ndyr. Arjan cani ka marr klyshin e tij Arjan currin per ti dhen pak vemendje. Se ndryshe Arajn Curri njer llum rrugesh do ishte. Fundja emisioni drejtohet nga Eni grekja. Ju pushtun turqit dhe greket o rrac e ndyr.

  15. Don tom

   Udhetim ne natyren shqiptare.DIMER.VLOG.ithomes.info/net/vdmolNKHrpulk6g/video

  16. Edi Elezi

   Kur flet KY i degjeneruari

  17. Youtube

   Moj eni, je bere me jevgjite se vete jevga, ku sot te beri qoken dy arjanet, te dy gjitholog, ku plaset pse rama po respektohet nga nderkombetaret. Ku turpi tjeter balliu, nje qe s’do ta donte ta kishte ne lagje jo me te diskutoj politiken e rames ku shum medja nuk benin analizen e arjaneve, por respektin per ato qe ben. Eni je bere njesh me arjanet dhe fevzit, per denigruar ramen, por me panele niperish vito kapesh, s’ke per te pasur sukses, vetem neveri si dy motrat zon e lir dhe opinjon.

  18. ΨΆΧΝΩ Για να μάθω

   O klevis na cave trapin

  19. Lymi Tutit

   Pse ja ulni vlerat emisjonit tuaj duke ftuar kete kerric e bir gomarit.

  20. Shkelzen Rexhepi

   Balli Fahriu Junior 🙈 hapu dhè

   1. J DE_AL

    😂😂

  21. ela ela

   SA BUDALL JE ORE GOMAR NORMAL KUR TE SHKOJN NE DUBAJI APO AMERIK DO HAJN DARKA OH ER IKIN MORAZAK SI TY I RUFSH TRAPIN EDI RAMES .

  22. Dalip Krymi

   Njeri i trash komplet