Ftesë në 5, Luan mendsh të atin, Elida, më e reja në gjykatën e Manhattan, 18 Janar 2021, Pjesa 1

19K visualizzazioni7

  Tema: Jeton në New York dhe bashkë me vëllezërit ‘luajnë mendsh’ të atin… Njihuni me Elida Loci, vajzën nga Fushë -Kruja që nga modele filloi punë si asistente e një gjyqtareje në Manhattan.
  Të ftuar: Elida Loci, Riza Loci, Arbër Loci
  #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare
  Gazetare: Denisa Çerma
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #TopChannel

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. Mimoza Ndreca

   Sa te mire 🌟 🌟 🌟! Zoti e bekofte jeten tuaj!

  2. Enjoyed the moment

   shikoni të vërtetën në këtë video ithomes.info/net/uKeRl7Gpb3tmo3Y/video

  3. Leonard leonard

   O ju jeni te papar re lumturi pacit kurdoher

  4. aurela cungu

   Ky gjupi i Bietes mduket mu po asht pak i quditshem 😳😳😳🤦‍♀️🤣

   1. aurela cungu

    😂😂😂🤦‍♀️

   2. elena elena

    Hahahhahaahaha ate mendova edhe une dhe erdha direkt te komentet te shoh mos e ka vene re kush tjeter 😂

  5. e s

   Kurre nk km pare femije qe te rriten vetem me babain e te jene kaq te lumtur.Zoti ju bekoft qofshi gjithmone te lumtur.Meritoni me te mirat ne bote

  6. Ana Ani

   Mo's Ler tık toka pa ftu ne emision ,,,😅😅😅le nam o Rob tubash

   1. N L

    Hahahahahha sa kam qesh o rob tubash koment i veqant

   2. BleAl

    @Marie Gurabije se njoh ate tjetren se kam pa najher🤷‍♀️ kjo goca po mka dal

   3. Marie Gurabije

    @Ana Ani hHahahahahaha ajo tjetra ku therriste qameti, pupupu tu bertit gruja si shtaze ne shpi, auuuu

   4. Ana Ani

    @BleAl perzotin injorance e madhe .Esht fatkeqsi ne at vend si e Kan katandisur .Ajo tjetra doli beri petulla e bertet si budalla ,kto tjeret kercejn si injorant .SE cfar vlerash na tregoj kjo expertja tubave nje Zot e di,,😅😅

   5. BleAl

    @Marie Gurabije po me ca do e mbushin nje emsion te perditshem? Aq banor jemi ne te shkretet

  7. Lola Lola

   Shum te mire jan ..Ju ruj Zoti 😍😍😍

   1. Elida Loci

    Faleminderit shum 🙏😇

  8. Anxhela Hasaj

   ❤️ sa gje e bukur eshte kur sheh te tilla raporte te shendetshme ne familje. Uroj te jeni gjithmone te lumtur 😍

   1. Elida Loci

    Faleminderit shume 🙏😇