Top News - Gruaja mafioze që vrau shqiptarin! Dyshimet, policia e Islandës nxjerr identikitin

6K visualizzazioni4

  Vrasja tipike mafioze e shqiptarit Armando Beqiri është nën hetim jo vetëm në Islandë, shtetin ku ndodhi krimi, por edhe nga disa autoritete të tjera policore, mes të cilave edhe Shqipëria.
  Policia shqiptare është vënë në dispoziciomn të autoriteteve islandeze për të dhënë informacion të plotë lidhur me aktivitetin e mëparshëm të Beqirit dhe lidhjet e tij të mundshme me persona me precedentë penalë.
  Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Gruaja#Mafia#TopChannel

  Pubblicato il 6 giorni fa

  Commenti

  1. Memi Mem

   Sado te fryhesh,vjen nje dite qe te shfryjne. Rri nen lekuren tende me mire

  2. T Sh

   Eku ishte kjo grua mafioze se nuk e kuptuam apo thjesht qe jane arestuar dhe dy femra ne kte ngjarje po ne cdo krim perdoren femra sepse jane maske e mir o nxjerin info se kot nuk thon femra ka fut shejtanin ne shishe

  3. Xristina Dervish

   Mafia Shqipetare e rezikshme gjithandej.