Ftesë në 5, Super Mira,malësorja në Amerikë, mos e humb: Petulla, dashni dhe..12 Janar 2021, Pjesa 1

49K visualizzazioni18

  Tema: Malësorja në Amerikë, Mira Palkola, gruaja që bën ndjekësit ‘të mbajnë barkun me dorë’. Lan pastron, gatuan, kuvendon duke kënduar e duke ja marrë valles.
  Të ftuar: Mira Palkola
  #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare
  Gazetare: Denisa Çerma
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #TopChannel

  Pubblicato il 12 giorni fa

  Commenti

  1. B_ana

   🙄

  2. Majlinda Serdari

   Ku fiket kjo moj,!!!!!!

  3. ToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAX

   M'ka shkue menia me u fejue! 😅

  4. Esmeralda Deliallisi

   Me duket mua apo ngjan shume me Bieten nga buzeqeshja

  5. Naime Osmani Muqa

   Bravo Mira ,gjithmonë qofshi të lumtur!

  6. sanije popovic

   Me myti ne tik tok

  7. sanije popovic

   Mira zoti ti lasht eti shtoft te mirat se ku dreqin jetan ne amerik sekisha mepas qef me pi kafe me ty edanji dit meti ma petllat edhe un hahahaha kur puth burrin oty tmarrt draqi se me myte un jetoj ne staten islland ne kjash afer kallxo edue humorin tAn shum

  8. Shllaku Brigjilda

   Ksaj i thojn naj ruj zot mend e kres

  9. Sonila Xhepa

   Ooo sa engjike esht kjo grua respekt e ndjek ne. Tik tok ❤️

  10. Ljulja Jacovic

   Bravo mira te kendofte zemra gjithmon

  11. Xristina Dervish

   Qofshit gjithmone energjike te kesh mira familje.

  12. Stoli Dervishah

   💙💙💙💙🌺🌺🌺🌺

  13. Λεον Χετι

   Nje njishi o mira ❤️

  14. Victoria Paloka

   Po ndoj gote raki shqiprie a ja thue para se te hysh ne Instagram o para filmimeve ?

  15. Lola Kreka

   te ka Amerika te qeshur normal se ke vite aty👍👍

  16. Marie Gurabije

   Booo sa tmerr, sdini ca me Mbush programet , ju te top channel po lini nam

   1. Pranvera Tula

    Pse moj tmerr po keshtu duhet gruja jo si disa me 1 FMI e qajn a thu se ka tan boten siper

  17. Diana Vata

   Ah moj shoqe je ne Amerik dhe din me komoniku me burrin.Po te ishit ne Shqiperi veshtir eshte mu bo kaq optimiste, sepse nuk te zen gjumi gjith naten prej halleve dhe veshtir e ke te qohesh ne mengjes e ta ngresh zanin me kendu

  18. Lia Tusha

   Vecem ato qe te ken inat te ofendoj ti je shumm positive

  19. Abc Def

   😂😂😂😂😂😂😂mirmbrema moooj se na kenaqe ooo sa na relakson 😂😂😂😂❤️❤️❤️❤️

  20. Adelinaaa Shala1

   Mos mos.

  21. Je S

   Ka lezet pozitive ne jete !

  22. Fatmir Beu

   O mira po pse nuk bashkejton dhe ti me burin si bieta solo qe bashkejton me dudushin,e vjedh parat nga ujesiellesi I tiranes, ,,,moderatore pise,,,,turp qe jepni intervista,,,,

  23. Liljana Marku

   Je e mrekullushme mira 🌟👑🌹🌹🌹🌹

  24. Jetemira Jakaj

   Shum bukur

  25. Nard Tuku

   Brava Mira 😘🙏👏

  26. Nurie Thomo

   Cfar grua qe je po ty te lumte moj grua qe je kaqe alegro

  27. Alkina Frrok

   Bravissima Shkodrane

  28. Entela Kalogeri

   Si shpirt je moj zonje

  29. Esma Jaubelli

   Mira je valut zemer qofsh gjithmon e gezume kang e pac gjithmon jeten 😂🌹😂🌹💕💋🌹😂😂

  30. Λένά Πάπά

   E shkelqyer

  31. Marigona Gashi

   Sa gru happy bravo Te koft

  32. Angjelina Mejdani

   Grua me G te madhe , shum positive si njeri, e adhuroj ♥️

  33. Arjeta Spahiu

   O bieta sje mire pz...ajo thote 22 vite nartese ti i thu a e dashuron burrin pz du te kuptoj po smundem...zonja si me qene motra e frederik ndocit gallate

  34. valentina doci

   Gazetare e mrekullueshme .Edhe zonja ne amerike sh divertente

  35. Luljeta Bahushi

   👏👏👏👏

  36. Luljeta Bahushi

   Bravo respekt per ju te dy femra me vlera

  37. Tea Lola

   Gjo me e keqe kjo Mira me ta shpif me at zee te flliqte si lope edhe trupi cop cop

   1. Tea Lola

    Mira Palkola 🤮🤮🤮

   2. Mira Palkola

    A trupi sic e dua Une e burri jem. Me mushe grushtat 😊. Zerin tim a don ti me e ba prove njehere. Rrrespekt

  38. Majlinda Deda

   O MIRA JE E MIRE SIC KE EMRIN .....TA,SHTOFT ZOTI JETEN .....🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱💞💞💞💞💫💫💫💫💫💖💖💖💖🤴🤴🤴🤴🤴👍👍👍👍

  39. Egi Muca

   Na duhen njerez te tille ❤️

   1. Mira Palkola

    ❤️❤️

  40. nikoleta allkanjari

   Bravo Mira!

  41. ESMERALDA ALDA

   Fiksimi jeme edhe pozitivisht me jep sdo her qe te shof si ne istagram si ne fcb si ne tik tok nje femer me nje zemer te malle je artiste jam edhe ma e lumtur qe je shkodrane edhe nga dajci I zadrimes edhe shkodranja jeme zoti te rujt e te cofte shendet e jet e shum dashuri para e shum lumturi mes familjes tande I love you o yll botet respekt te malle kam per ty

   1. Mira Palkola

    ❤️❤️❤️

  42. Shkodra Loce

   O me maru per te hee

  43. Sara kolilai

   Rrespekt! E vetmja gja se mund te tham sepse skam fjal per kyt gru te nerume ❤

  44. Stella Veseli

   Sa e mire eshte ne tik tok dhe endjek shume

   1. Stella Veseli

    Aty une jam Lamija nana

  45. Anna Stone

   Shume e mire je 🌞 Shembull super woman 👩 🇺🇸

  46. Mirela So

   Ne tiktok o gazetare leshit. Aty asht ba e njoftun jo Instagram. Edhe eka mira palkola jo palkoka se lat nam

   1. Danjela Deda

    @Mira Palkola un ne tik tok te kam par jo ne ista..ma shum je ber e njohur nga tik tok

   2. Mira Palkola

    Ne Instagram kan fillu videot e mija ❤️

   3. Xhoi Mo

    Ne Instagram eshte bere e njohur pastaj ne tik tok.

  47. Mette Mette

   Sa e embel qe je ❤️gjith Jeta te shkoft e lumtur 🙌💕❤️

  48. babieangels

   Bravo Mira!

  49. Mira Bullari

   Pershendetje nga Milano nje bravo te madhe je shum solare

  50. Sidita DM

   Me then te drejten na I cave mendwren

  51. Sabina Isufi

   Kshu duhet pare jeta me pozitivitet,,,bravo te lumte 🙏🙏💎

   1. Mira Palkola

    ❤️❤️

  52. Elo na

   Ska gje me te lumtur te jesh vetvetja!

  53. Blerina Ndoka

   Duket shum njeri i mire Po kur bertet se kam shum qef 😂😂

   1. Mira Palkola

    Hajde se kendojme bashke qe MOs Te tremesh 😊😊. Rrespekt

  54. king albania

   bravo

  55. Sabahet Hasaj

   Brrave na knaq me vidjot e saj

  56. Paolo pali

   ❤️🙏Zoti jau prifte mbare tan jeten.

   1. gery mery

    Edhe ty

  57. Omi Omi

   Hallall te qofte se je krenare qe je malsore Ti qenke shume e mire dhe simpatike👌👌👏👏

   1. Mira Palkola

    ❤️❤️

  58. Zahide Dema

   Haha sa e madhe yll na shkrive 😂😂😂💋💋

  59. Ilira Hoxha

   Nuk po e gjej ne istagram. Ju lutem kush di me thoni me ca emr ta gjej

   1. Ilira Hoxha

    @ItsZara glm shum 🤗

   2. ItsZara

    @mirapalkola

  60. gery mery

   Gaz ta beft zoti jeten ty dhe te gjith atyre qe japin kaq shum pozitivitet

  61. Monda Ag

   Respekte Mira per gjithe kete lumtiri qe ke dhe e shpreh

  62. Valbona Avdija

   Hilarious and very SMART lady!!

   1. Marie Gurabije

    Po Ku e ka zgjuarsine kjo , pash Zotin, sdu me e ofendu por vetem nje zonje e zgjut dhe e hijshme sban kurr kshu

   2. Mira Palkola

    Love u ❤️

  63. Do re mi Fa so la si

   Edhe ktu erdhi Mira 🤣🤣🤣

  64. Jolja Dervishi

   E Gezuar qofsh gjithmone ,sa here te shoh me kenaq 😍

  65. Alketa Keta

   paska keput zinxhirin beni kujdes se edhe mund te kafshoje

   1. Zbhaha IahVz

    Smirushe nga lumturia ksaj!

   2. Bardha Mingo

    🤣🤣🤣vdiqa

  66. Xhulian Bonuso

   Si ka emrin kjo mira esht dhe vet

  67. Danjela Deda

   Sa ka zanin 🤣🤣🤣

  68. B. A

   Kjo ka kaluar naj krize e shkreta 😂

   1. Marie Gurabije

    Hahahahahahahah Hej Zot me ket za

   2. soni son

    @B. A 😂😂😂😂 Ra tik toki i prishi granimin qyshtu 😂bravo krejt heppy😂

   3. Mira Palkola

    Beje prove se Quhet lumturi e dashni per vehte e per familje ☺️. Rrespekt

   4. Zbhaha IahVz

    Kjo nje zonje fantastike

   5. ervin losha

    @B. A e ke kaluar ti ne fakt

  69. Luciana Nota

   vallai nuk ka si lul mece njeriu veq ishtu zot na len met e kres ne ven pupupu 🤮

   1. ervin losha

    @Matilda Hoti dialekti ndryshon edhe nga fshati ne fshat. Duhet ta dish

   2. ervin losha

    @Matilda Hoti kush na qenkan kto geget e vertet ?

   3. Matilda Hoti

    @ervin losha po' te ishe geg do e kuptoje ama geg i vertet 😉

   4. ervin losha

    @Matilda Hoti Geg jam vet por nuk kuptova asnje fjal. Me duket se e ka marr me mik shkollen 😂😂

   5. Matilda Hoti

    @ervin losha shqip ka shkrujt apo ke harrua ti se kush asht gjuha e pare shqipe 😉 ja ta kujtoj un gjuha e pare shqipe asht gegerisht😉💪

  70. Visa Marku

   Mira Mira Mira je na e mira love you girl

  71. Zamira Lami

   Bravo i kjofte ashte shum e mire dhe pozitive per te gjitha femrat , Zoti te rujte Mira 🙏❤️🥰

  72. Mira Dragjoshi

   Me e mira e tik tokut

  73. Tonin Luca

   Kjo e jeton jeten me plot kuptim

  74. Mia Mia

   ma e mira e tiktokut esht kjo 👏👏👏👏

  75. Donika Mazaj

   Pershendetje nga Philadelphia , te kendofte zemra , dhe te lumshin duart, me kenaqe per keto kemi nevoj respekt

  76. Meko Harley

   Ze shqiponje 🤩 njeri fantastik plot pozitivitet

  77. Nikola Lami

   Gjithmon paq gezime ❤

  78. Règina Merovski

   Kjo i ngjane sali berishes kure flet keshtu

   1. Mom & Dad Number one

    🤣🤣🤣🤣🤣

  79. Wendy Alexander

   Po ti qenke 1 ne te kenduar moj......

  80. Selma 1985

   Zoti te shtoft gezim e lumturi tan jeten. je nje kryveper femer qe i duhet kohes sotme. Keshtu vazhdo Mira 😍

  81. Don tom

   Udhetim ne natyren shqiptare.DIMER.VLOG..ithomes.info/net/vdmolNKHrpulk6g/video