Top News - Jasmina përqafohet me Erlindin/ Nervozohet Andi, `seriozisht e ke ti`

50K visualizzazioni36

  Edhe pse e ka dëshmuar qartë pëlqimin për Andin, mes Jasminës dhe Erlindit nuk munguan puthjet e përqafimet. Skena të tilla shkaktuan nervozizëm tek Andi, që iu kthye brunes simpatike duke I thënë “seriozisht e ke?”. Ai u shpreh se kishte pritur që Jasmina të zgjidhte atë në takim dhe jo Erlindin. Për të, vajza tregoi me këtë veprim se është e paqëndrueshme.
  Pamjet: AFP
  Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Jasmina#Erlindin#TopChannel

  Pubblicato il 6 giorni fa

  Commenti

  1. Ledjana Prenga

   Ju kisha lutur te gjithve per nje perkrahje me nje subscribe (abonohu )qe me beni kanalin tim zoti ju bekoft .. nuk ju kushton asgje ..

  2. Violeta Bytyqi

   Andi e merk Tom ni vajz matmir Jasmina si shtrig

  3. Rama Bajram

   Kjo jasmina kam mendu qe eshte vajze e mire por ky andi qeshke krejte kohes kur e puthum jasmina entgegen mendojkke qe eshte ma imeri e tash hab pse solltest keshtu

  4. George Pegios

   ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖💖♥️♥️😘♥️♥️♥️♥️

  5. George Pegios

   Epepepwjekddkwlwkdhel

  6. Shkurte Balaj

   Bravo jasmina teshkan mearlindln asht qun mir

  7. Jani Shuli

   Jesmina osht per te semafori daj

  8. ela ela

   Femer E ulet gjynf ANDI

  9. Alidemaj Isuf

   Andi ,shiko mir Antonela po ndikon, qe Jasmini tu largohet nga ti, kerkoj falje Antoneles publikisht per fjalen Ti i ki than ,je hipokrite ,ose ik nga Jasmini, ska tjeter zgjidhje

  10. r team Shala

   Antinela si plak po duket

   1. vlore

    @Elsa Marku kan shum maquillazhe prandaj duken te bukura po ne réalité jo

   2. Elsa Marku

    Eshte e bukur

  11. Saimir Gjoni

   Po se ke Grua I lejohet puthjet

  12. Nedi N

   Shi shi Andi tu tregu muskujt

  13. JULIAN N

   A e ke puth po qr le te thej qafen tani boll qe ja ki rras guhen ti meriton nje vajz me te mir

   1. Bukuroshi munchenmain

    hahaha gun jakaras por per ket bur si poshof skana problem pupupu

  14. Bukuroshi munchenmain

   po kush edon moj ket pise qe shllap pudh nerin prap shvesh tjetrin jokjo po gabon shum

   1. Bukuroshi munchenmain

    @tani laci spo ikuptoj serjozisht ekam pupu

   2. tani laci

    Ti pret te ndrydhi ndnjenjat e saj per ty i thot Erlindi 😂😂😂😂😂

  15. Dallendyshe Lika

   Nseq

  16. Sherif Qarri

   Jasmlr te lumt

  17. Nazmi Bajrami

   Aktore. Lojrat perfundoj me gabimet e paqelluara 😉 epaqendrushme. Nuk ke Pilar...