Aktorët e “Fara e flliqt” skeç për Luanën, Shiko kush LUAN 4, 23 Janar 2021, Entertainment Show

216K visualizzazioni76

  Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca
  Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja
  Të ftuar: Rudina Hajdari, Zaimina Vasjari, Endrit Mertiri, Alesia Noka, Alket Hyseni, Ermal Mamaqi, Miranda Dupi, Adelina Halitjaha, Eraldo Rexho, Arjola Demiri, Edon Berveniku, Joana Grabolli, Marsela Çibukaj, Muhamed Arifi, Gerta Çiçi
  Këngëtare: Fifi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. Fatmir Veliu

   P

  2. F S

   Degjenrim i popullit jeni ju

  3. Fuat Murseli

   Te fort jeni Respekt 🙇

  4. Dren zeka

   🤷‍♂️smu kesh be hiç

  5. Kafeneja jone

   ithomes.info/free/8jo_xqFnENZ6R90XONvKiA.html

  6. KLM SPS

   humor burgu

  7. Ervin Gjakova

   Me te papamt Fara Flliqt. 😂😂👍👍👍

  8. Filan Fisteki

   Faqja zez

  9. Rap Shqip

   2:34 Shkaku i klikimeve po

  10. Eduart Eduart

   Dhe ne w dum kosovaret . Shiko dafina zeqiri e me shoqe bashk 👌

  11. Ani Peci

   . Ujxbcjsbcksb knskkwnkjsg udh jjdhvjdvhcbdjjehnndbckhrbvkidbnkvnbdkhvjebjckhenkcodhnckdhnckehjbnfkhxbc

  12. Bajramii Ktuu

   😂😂😂😂

  13. MANNI

   Kuuu qeky Rezarti po i kallt mas femnave🙄

  14. Beauty tips !

   ithomes.infoWqzmADDRTRI

  15. ylli cb

   Edon edhe muhamed mamir lune rrolin si far e flliqt se gangstera pe luni pom shtini me kesh shum

  16. Play Qoke

   Qfar bajata khaa

  17. Poniku Visar

   😂😂👍

  18. Arben Ismaili

   SkmanjajamhmjgmlhgkjgmnfmnfdgcdvngdbmbfgfmmgvmydxZjllfbhfsgjkndzxvnncdsdghjojdxcbklzssoiz. Mgawrthio

  19. Aleksander Suçi

   Si keta të Shqipnis?? haha haha

  20. Freelive Ordie

   Fara flliqt

  21. Fredi Gogoli

   ithomes.info/net/2LtttsWyeod5ZJw/video

  22. Fredi Gogoli

   ithomes.info/net/s8-o15aPjI1ofYY/video

  23. Adrian Koni

   Vajza që unë dua ithomes.info/net/29dqlLZ6g6iCk3Y/video

  24. Adrian Koni

   Vajza që unë dua ithomes.info/net/29dqlLZ6g6iCk3Y/video

  25. GJERGJ GJON KASTRIOTI

   Thjesht ne tv folet mir. Se hiq sju dum do ju qijm kuranin e nones. Do ju vrasim fmijet

  26. alban boy

   Alpet shqiptare VLOG.Malesia Kelmendit ithomes.info/net/zM-j2smrqIKBhHo/video

  27. _KING_

   Legjendaa 👑👑

   1. Arben Ismaili

    Xfghkcfgglldfjjcccfgjhbbbbbnjhfd

  28. WATERFALLZ TV

   TGJITH KTO QE VIN TEK LUANA FIFI THOT I KAM PAS NE SHKOLL TE GJITH

   1. Donat dd

    Ka ngel kjo bro 6 her, i ka ra me krejt kapak

   2. Rrah Gegja

    shiqo nuk asht me u habit se Fakullteti n'Kosove asht si n'Pazar kuj t'i qohet regjistrohet.

   3. Duti Rmd

    Po prgjithsia fakultetet i kryn ne prishtin per atë ndersa ne koh me heret ska pasur edhe shum shkolla te mesme per atë.. rsp.

   4. ERDIN10

    HAHAHAHAHA

  29. Oliano Abazi

   ku ku po legjenda jeni bravo vetem per ju e pash krejt kt pjes te madhe me te mirt bravo o briooo ku lujt krejt pash zoti qa ke marrr

  30. Enjoyed the moment

   shikoni të vërtetën në këtë video ithomes.info/net/uKeRl7Gpb3tmo3Y/video

  31. AVD Digital

   Atdheu ne Perputhen Prime puth nje tjeter nga Vajzat ne buze per ti dhene lamtumiren.Ja si reagon ajo ithomes.info/net/s7eupbSar4Kpqm0/video