Ana komenton pse vendosi të fryjë buzët- Përputhen, 12 Janar 2021

57K visualizzazioni79

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il 12 giorni fa

  Commenti

  1. Adrian Koni

   Këngët e Rinisë. ithomes.info/net/16-TsZxveW2XroI/video

  2. Dustan Alabaku

   Kur ke qen e bukur moj goc traft pika nkrye moj budallaqe tash je ba si ato sorrat nuk dallohen a jan buz apo patate lshoje at karrik sa ma shpejt

  3. Perputhen 2

   Subscribe kanalit tim 😘

  4. regina muka

   Coheni TEAN NE SHPI SE U PLAK ATY NE KARIGE..

  5. Seli Seli

   Ana shum ma keq po shihesh

  6. Teuta Basha

   Fai schifo Anna le nam

  7. Ermira Gjeli

   Kjo Anna cop cop

  8. Ylvije Malaj

   Le nam

  9. Resa Lora

   Pse hap syt kjo si qudi Kur flet Se kuptoj

  10. pa filtra

   Ti je veç per llogje Kavaje. Kur don me t' nem t'thone t'hyfte vetja n'qef.. Ke fillu me fluturu edhe ti me PRESH n' BYC.🤣🤣

  11. Arsim Bytyqi

   Melisa me gjdo kusht mundohet ta largoj mevlanin nga vetja mundohet te gjej arsye ajo ska interes per mevlanin as skapatur

  12. Arsim Bytyqi

   Lediana je shum simpatike deshiroj nje perputhen me mevlanin

  13. Elida Zykaj

   Ana buzet ti gezosh Leri broshkullat je apo sje ne perfundimi te nderhyrjes qe ke ber Se buzet keto do jen tani . Je ber si shejtan dhe paçka se thua jo s'jam ber pishman jam e bindur qe qan c'do mengjes para se del nga shtepia 😂😂😂😂😂

  14. Dona Fusha

   O zot ku e keni gjetur kete Aman

  15. Ardiana Uka

   O sa budallaqe qenke moj ana 🙊🙈🙉

  16. IRa- ira

   Po a duhej dikush te thoshte qe je e bukur per te mos i bere buzet ti? Apo nuk kishe opinionin e familjes dhe logjikes tende kur e shihje veten ne pasqyre qe nuk kishe nevoj per kte ? ...vleresoje veten edhe ne qofte se te tjeret te nenvleresojne ...shpresoj te arrish rezultatin e deshiruar por Ana kjo vlen per gjitha vajzat qe sot kan deshire gjitha te bjen buzet e pjese tjera te trupit vetem te marri komplimente po bukur na ka fal Zoti ajo eshte perfektesia dhe jo nderhyrja

  17. Tauland kuci

   Ana je me e mira .Bravo

  18. Dhimiter Kllapi

   Yll je ANA si me nderhyrje si pa nderhyrje , vetem thjesht mos ta egzagjerosh .mos u mundo te dukesh e Bukur ,sepse bukuria jote nuk ka nevoj qe ti ta vesh ne dukje ,sepse ti je e bukur edhe po te rish normal . Bukuria eshte delikate ,Nuk eshte njelloj trendafili I natyres me ate artificial ,ti je trendafili natyre se brenda ndodhet edhe aroma !

  19. Funny Bee

   Me mire kan dale ketu? ithomes.info/net/s918mpVxjYqKo5w/video

  20. Danjela Deda

   ithomes.info/net/rpGjlpWSd2qBn4I/video

  21. Elen Laert

   Ana e ndjeva dhe bera buzen por se dinja qe isha aq e bukur tani e mora vesh nga publiku qe une me te vertete Bora jam e bukur Moj torobellke publiku tallet me ty duke te thene ti ishe e shemtuar po u bere me keq qe ishte po te jene femrat e bukura si ty vaj me halli

  22. Esat Veliu

   Ti je vari ka.. moj injorante ti je vetem per bukine

  23. Renato Kolvani

   Nuk te zbukurojne buzet se i prish me te foluren tende

  24. dallesara cakiqi

   Ske qene e mire, por natyrale me e mire se tani. Qe je bere si patoku. Mos e genje veten qe je e mir. Si pule e lagur gjthmon

  25. Qu een

   Kush te ka rrejt qe je kon e buker oj maca zez 😂 tmerrr

   1. jonida lleshi

    😂😂😂😂😂

  26. Melisa Lleshi

   Faleminderit shumë të gjithëve për komentet tuaja pozitive❤️ po më mbushni zemrën plot!!! Ju përqafoj fort, dhe ju lutem shumë për “subscribe”❤️

   1. Fahrije Osmanaj

    j

   2. Arsim Bytyqi

    Melisa nety kam besu shumm po ne takim me atdheun ke hup besimin ne mua sante kuptova qe ti skepas interes asnjeher per mevlanin ket eke then vetem ta frigosh fatjonin qe aj te kujdeset meshum te buj meshum per ty

   3. Prime Kalypto

    Ana i ka bere buzet se dojke mi bo si te Melises por i dulen si te lopes😂 ani Kur thot per komentet me kan thene je shum e bukur 😂😂 ku je ka i lexon ato komente e dsshur..? Un hala nuk pash nje koment per ty pozitiv pos je fallco

   4. Danjela Deda

    Melisa ule pak volumin mi

   5. Shega Gjata

    Melisa🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟

  27. Servis Miri

   Ta dhjeft qeni bukurin

   1. Ολυμπία Τσόλι

    E provoj Ana dhe kaq😂😂😂

  28. ela ela

   PO KU KE qehn Ti e bukure noiher Mi debile

  29. Andi&Tea fans

   Pershendetje ktu do t gjeni video nga perputhen subscribe ju lutem❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  30. TEA TRIFONI

   Pershendetje jam fationi! Ju lutem sa me shum subscribe per me shum video ithomes.info/net/1719sNWcpHhpp4I/video

  31. Ego -

   Shum u shemtua ishte me e mire origjinale tani je bere shum vari k..in

   1. Danjela Deda

    ithomes.info/net/rpGjlpWSd2qBn4I/video

   2. _bulla_ 2003

    Mase rregullohet😂😂

  32. Perputhen News

   Pershendetje ketu do gjeni video nga me te ndryshme te perputhen SUBSCRIBE

   1. Blabla blabla

    Bere gabim.ana ti je ylle o vajze