Pranga dhe distancë në takimin Melisa dhe Atdheu - Përputhen, 20 Janar 2021

89K visualizzazioni64

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. Enjoyed the moment

   shikoni të vërtetën në këtë video ithomes.info/net/uKeRl7Gpb3tmo3Y/video

  2. Laci 33

   O ATDHE ME ATO FLOKE GERSHETA DUKESH SI GEZIM KULUFI QE E ËBAJNE SHOFERET PARA TEK AUTOBUZI HIQI O CUN SE JE SHEMTUAR

  3. Iva Cakani

   Melisa vetem zgerdhihet.

  4. Arjan Cerriku

   Dy figurat me genjeshtare dhe mashtrues dhe qesh bukur hehe

  5. Mel

   ka fillu me e bo bezdi ky emision sdua tja di me

  6. Shpotim Berisha

   Ake ana ne studio se ju nal goja sod sfolke hiq qa egjet

  7. Heidi Sharpe

   Po kerkoj falje publike ledjanes o bora se e meriton sidomos ledjana

  8. Leonard Ziberi

   Pfffff

  9. Phone Next

   T

  10. Lize Sumzaku io

   Dhe nje gje kam pershtypje qe ka nje zhgenjim te madh nga ana e publikut dhe shume shpejte do bjere shikueshmeria e ketije programi 👌👌

  11. Lize Sumzaku io

   Une sonte do jap nje mendim dhe kam pershtypje qe nuk komentoj me takimi i Atdheut me Melisen ishte fallso strategji e dy gocave Melissa & Sindi plus dhe Atdheu pika e pare Melissa eshte e dashuruar me Mevlanin dhe Sindi me Atdheun tani per ti bere xheloze po luajne kete strategji une shikoj edhe Atdheun te dashuruar me Sindin sepse Kosovaret vuajne te gjejne femra te virgjera qe une nuk i besoj Sindit ne kete aspekte ky ishte mendimi im ju falederoj

  12. Izmir Alcani

   Po boll bot shou per emisjonin po del fjala e fatjonit shou dhe intriga

  13. Renato Kolvani

   Me takim koti asnje vlere

  14. Kim. Ronii

   OJ MELISA TË UROJ SHUM FAT MOS I JEP SHANCE ATIJ PLAKUT MEVLAN SHUM I SHPIFUR BESOM ESHT KATASTROF NJERI SKIFOOOO

  15. Tauland kuci

   Sot Atdheu dhe Melisa kishin diten e rrenave

  16. Andy Morava

   melisa eshte super goce, ska faj melisa ,mos me prek ne tel se ti djegi un, une do kisha then ,Melisa mos prish bukurin me thash e thenie!!

  17. Andy Morava

   malli per dashurin shkrin hekurin,nese axiston ajo fort mes dy cifteve,-

  18. dajana malaj

   Na shpife moj Melisa sikur cfar po ban dhe prangat nuk te mjaftojn sa vullkan ke ne trupin tend ironi ben me veten ne qeshim me ty haha

  19. Kim. Ronii

   O PLAK BAJAT.

  20. rina buli

   Melisa me kujtoi nje film shqiptar ku i thote qe ska zinxhir qe te lidhi.Atdheun e ka beku Zoti dhe meriton nje bjonde te gjate dhe te bukur.Pse o Atdhe jane shterr vajzat ne Tirane?

  21. Perputhen News

   Pershendetje ketu do gjeni video nga me te ndryshme te perputhen SUBSCRIBE

  22. A S

   O zot bora u sos per adheun

  23. Hello Everyone

   iiiii. na i shpifi kjo Melisa

  24. Sonila Doqi

   Melisa dhe Atdhe kush ua k inatin se jeni my mirt mos ta nin qka flasin veq vazhdoni perpara jeni du engjuj❤️❤️

   1. Hasta La Vista

    Po nuk është ky serial turk moj

  25. Sadije Begu

   Uaa sa keq qe qenka terheq fationi shume kot fare do te duket perputhen takimet e tij kan qene nder me te mirat

  26. Hitet Shqiptare

   Prsh miq do ishte shum shum nder per mua te klikoni profilin tim dhe te beshi te gjith subscribe

  27. BERTI SANIES

   Pershendetje jam tea! Ju lutem beni sa me shum subscribe per me shum video te reja..

  28. BERTI SANIES

   Pershendetje jam tea! Ju lutem beni sa me shum subscribe per me shum video te reja..

  29. BERTI SANIES

   Pershendetje jam tea! Ju lutem beni sa me shum subscribe per me shum video te reja..

  30. BERTI SANIES

   Pershendetje jam tea! Ju lutem beni sa me shum subscribe per me shum video te reja..

  31. Paske Daci

   Moj melisa ti lidhesh me hekura se ti nuk perbahesh dot prandaj i ban keto gjera

  32. Paske Daci

   Melisa nae shpiiiifi pa tjeter pranga por ty nuk te ndalin hekurat moj

  33. Paske Daci

   Kopjace moj epa ftyr per zoten nuk e duroj dot moremore ke na shpifiiiiiiii

  34. Ndoci Viktor

   Kot fare vallahi

  35. M P

   Melis Arrixhofka

  36. Dina P

   Si i thone asaj: Dashuri e pjerdhur e fendur 😏

   1. Hasta La Vista

    🤣🤣🤣🤣🤣🤣👍

  37. Rudi Pici

   mazokizem lale .... hahahaha

  38. Albanian Experience

   Ndiqni kanalin tone per materiale funny nga perputhen. Mos harroni te beni subscribe :)

  39. Hasta La Vista

   Sot ishte dit zie,Atdheu dhe Melisa u shprehën si ish viktima.Por e gabuan ordinacën,për ta është e nevojshme ordinanca psikiatrike.

  40. Perputhen

   Kush me ben subscribe ja kthej te gjitheve 💋❤️ ndiqni videot e mija se keni cdo gje rreth emisjonit Per'Puthen ❤️

  41. Bebe Rexha Fan

   Firstttt