Julian Zyla dhe Arjan Çani replikojnë për rolin e Ramës në konfliktin Greko-Turk

13K visualizzazioni0

  "Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Open#TopChannel

  Pubblicato il 12 giorni fa

  Commenti

  1. andon mandili

   e po na cmendet,ramen e kane kurdisur pyke ne mes,me qe problen deti kemi dhe ne,keshtu 2 do intimidojne 1 (turqine)keshtu do franca e gjermania. sdo shume mend kjo pune

  2. Ramazan Ismaili

   O cani je nge kokera egomarit qe nuk e kupton

  3. co1

   Arian cani Kam respekt por e kuptoi frustimin e tij aj ka nevoj per vemendje sepse emisioni i tij ka fillu te bjeri si opozita dhe e vetmja menyr per te qen ne qender te vemendjes eshte te sulmohet RAMA, por Rama pa dyshim qe eshte Historia moderne e Shqiperise se sotme Shqiperia eshte ne nivelet me te larta historike te saj si ne politik diplomaci etc Bravo RAMA just next.... 🙌

  4. Paolo pali

   Sa bythe lepirsa ka Roma? Nga doli ky idoti tani? Julian k

  5. usa massachuset

   Cani esht grop skeptike e greqis

  6. Murat Saliju

   O CANI MOS UMER ME KET TE PA UDHIN SHIKOJA CFAR FTYRE KA DHE DEL TEBEN ZHURMUSIN ARJAN JE NJESH

  7. Pri Pri

   Të quajturit "debate" të cilat më shumë dalin kakarisje në kotec të pulave. Po kjo Eni Vasili qëllimisht po bën këtë me tentimin që të fus tek shqiptarët anarkinë dhe një formë pa rend e pa radhë të foluri.. Se kush e paguan për këtë e di ajo vet.

  8. Utax James

   Cani curri ikni ke shpija se nuk jeni per ket sport . Shkoni boni gallate me ard dahullxhiun .

  9. Utax James

   Si ka mundsi na mbyten greket (Cani,curri,eni).

  10. Andre Kule

   ERDOGANI SE RRUAN FARE PER KETA ,I KONSIDERON SI NJE TOPE TE TIJEN VVKK TEZE!!!!! RAMA KA SHQIPERIN PABUKSA, DO ZGJIDHIN HALLET E GREQIS!!!!!

  11. Mouhssine Wydadi

   PO KTE BALLIUN MOI ENI PSE E KE THIRRUR.HAJDE KU I KA VAJT HADHI SHQIPERIS.

  12. Mouhssine Wydadi

   Q FAR GAZETARET JE MOJ ENI KOT FARE.BASHK ME KYT QANIN GAZETAR LESHI.

  13. OX OX

   Çani besoj që ska Shqiptar që nuk ta ka vurë notën 4 për atë llum që po krijon... meqë po tregohesh i shitur i Grekëve meriton jote 2... Ose më mirë do të ishte përjashtuar nga debati

  14. OX OX

   Flisni me rradhë sepse po bëni lojen e Çanit që ështe aty vetem të sabotoj e të prishë programin e Enit

  15. Bosi Spain

   Bravo Julian!

  16. vasillaq mile

   Te hap barkun cani. komplet aut nga politika

  17. billis s

   Julian zylo gruan tende po ke do ta bejme ministre te jap fjalen

  18. billis s

   Edi te beje sex me linditen negocion 1 muaj resht dhe jo gjithmon me sukses

  19. Fredi Gogoli

   ithomes.info/net/s8-o15aPjI1ofYY/video&feature=share&fbclid=IwAR19aH4Aj0xjOE1jnaybR8-NJE2OT3-MKb1jHkW70v93jJAZ8nDcp6QqnGA

  20. Vlobent Ceno

   Ky cani paska dalur nga stalla nuk eshte vendi canit ketu shkoj muhabeti si kembt e dhis

  21. Koli Leeds

   O julina sa inat te kam mos dil ma ne studio se na hoqe trurin

  22. vasjan leno

   çfare muhabet idjot, kot fare

  23. Toni Montana

   1:29 Pergjigjja eshte : Enin

  24. Anna Bejko

   Teper i sakte dhe cani dhe curi.interesa te medha ne mes dhe populli i shkret ngeli bageti 30 vjet nga renia e diktatures dhe ne jemi ne vend numero .bejm militantet me barkun bosh .

  25. Jovan Prifti

   tek klevis balliu ka ngele shqipria

  26. Alex Zielkowski

   O curri shko boje te zgjuarin te zona e lire te kanali e ketij injoranti ordiner si çani

  27. Alex Zielkowski

   O curri shpjegoja çanit se niveli atij eshte shum I ulet

  28. lorenc shkodrani

   o eni p nxiri pak gjoksin se cani kestu te do lat nam o digjenerata

  29. Frenk Luli

   O cani je me te vertet i neveritshem bon sikur i di te gjitha por kur te bertiti like floriri i mbushe breket o legen bythlepires

  30. Auf Wiedersehen

   Ramen turqit e priten me kalores mbi kuaj me shpata se Rama eshte politikan imadh Micotaqi itha Rames ne nuk kemi kuaj Kalores kemi doni tju presim me Gomere Rama ipyeti ku jane gomaret dhe Micotaqi i trgoi canin

  31. Edi Bardhi

   SA PER KUJTESE TY ENI DHE ANLISTEVE TE TU KARAMANLIU ISHTE KUMBAR NE DASMEN E VAJZES SE ERDOGAN PAPANDREU MBOLLI 1ULLI DHE KERCEU DHE ZEBEJTIKO NE TURQI DHE MARDHENIET TURKO GREKE JANE SI MOS ME KEQ PSE NUK E THONI O NJEREZ QE RAMA I LUTET ERDOGANIT TA BEJE KETE QE TE MARE PIKE RAMA NE SYTE E EUROPES TE TREGOJ QE ATE QE SE KENI BERE JU E ARITA UNE

  32. THE ONE UK

   Eni shum e shpifur Pro qeverise

  33. Roland Llato

   O ZYLO B/K

  34. Tom Lleshaj

   Ai Hila ka interesa me Ramen dhe ka te dejt qe po e mbron .

  35. Bujar Murtishi

   Akoma spo e kuptoni qe Cani nje filogrek xheloz i pamase dhe ben nje buzeqeshje te shemtuar nga arroganca. Antishqiptar ne zemer dhe helm ne gjuhe qe at helm e shperndan me buzeqeshje te shterur.

  36. Michael Deleon

   Eni duke jargzuar canit. Ptuuuuuuuu te q,,,,,,,,,,,,,,,,,r

  37. Aldo Gega

   Eni vasili pro greke arjan cani pro grek dhe shum televizjone shqiptare te shitura dhe te vjen per te vjell kur flisni ju

  38. Michael Deleon

   Eni je njeriu me llum i medias.... Arrin te mbledhesh kete llum e te besh emision me Arjan grekun dhe Curr llumin per te ber analiz politike apo te flasin per ceshtjet e fes. Keta lluma nuk kan fe, keta lluma vetem jan duke then vetem idiotsira te tilla sa as adoleshentet rrugicave te lagjeve nuk i bejn. Jeni llum.

  39. Ilir Domi

   O zyle ti je zyle me gjitmmen shkenca politike ti i biri tetos.Ku i ke studjuar o zyle tek oborri i surrelit

  40. Sander Lilo

   Hajde Eni hajde, ben lojen e Canit, te derguarit te PD-se qe nuk di gje tjeter vetem te merret me uqrit!!!!!, nuk e prisja nga ti ENI!!!

  41. Youtube

   Ku eshte degjeneruar mediat tona, te bej analize Çani, balliu dhe curri leshit, ose gjithollogu i çanit. O qesharake dhe te neveritur, vetem se i rrisni vlerat rames, kur degjon si puna juaj te beni palaçon me veh’ten tuaj.

   1. A.K Kukk

    Ti ça dallimi ke nga ata? Militante ata e militante ti ,thjesht ju ndryshojne njerezit qe lepini

  42. Gzim Sheta

   Çani je nje rrote k..

  43. Pren Bezhani

   O Arjan edhe Curri jan pro Grek,cani mos ben si i zgjuar si analist po merr nga ndonje informacion o urdher e flet

  44. Kitsos Demko

   Çani është nje mbetje nje fundërrine bën te zgjuarin e te fortin ka pak para dhe kujton se është kushti turp qe e shikojmë

  45. Athina Tzavara

   cani eshte si grua e lige,

   1. Athina Tzavara

    @Fatmir Lame Ramen ne nje emision e kritikonin se kishte shume te dashura,,ca aktore ca gazetare dhe njera me e bukura nga tjetra ,po keto qe thua ti i thoshte sali ram berisha ,vendi ku vete me ato qe thote berisha quhet nowere

   2. Pri Pri

    @Fatmir Lame Po ti je bashkë me të që i di këto !?

   3. Fatmir Lame

    KE TE DREJT , ÇANI ESHT GRUA E KEQE , RAMA ESHT HOMOSEKSUAL PSIKOPAT DHE DROGAGJI I DEKLARUAR ??

  46. Andrea Luigi

   Arjan cani flet si i zgjuari zedhenes i shtypit i partise demokratike djal jo serioz

  47. Fredi I

   Iko cani meru lek plepin ku mer vesh ti

  48. Gg Bbh

   Arjan lleshi sadi te flasin

  49. Gg Bbh

   ku po pjerdh turku te nderhyni yu me grekun