Covidi vret 18 vjeçarin/ Nuk kishte asnjë sëmundje tjetër shoqëruese

10K visualizzazioni10

  Qamil Seiti i lindur në vitin 2003 nuk arriti të mbushte 18 vjeç sepse humbi jetën nga Covid, pasi qëndroi disa ditë në terapi intensive.
  I riu nuk kishte asnjë sëmundje tjetër por virusi e kishte mposhtur dhe as mosha shumë e re nuk arriti ta shpëtojë. Ai është tani viktima më e re e pandemisë që nga fillimi i saj. Qamili nga Memaliaj, ishte një i ri i pasionuar pas kuzhinës, por ditët e fundit u shkëput nga puna sepse bashkë me prindërit e tij u shtrua me urgjencë në spitalin Covid 2 në Tiranë.
  Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Semundja#TopChannel

  Pubblicato il 6 giorni fa

  Commenti

  1. CACI. AL1

   Vllai im u prefsh ne paqe 🙏🙏🙏🙏 Do me mungosh shum 😔😔😔😔😔 Nuk harij ta besoj akoma qe nuk je me 😔

  2. Vlora Vlora

   Ngushullime families dhe te afrmve u preft ne paqe

  3. Emiliano Starova

   Me vjen keq 🥲

  4. T Sh

   E pa mundur aq i ri dhe pa semundje shoqeruse te vdesi nga kovid ose ka pas semiundje te tjera dhe ska dit gje se ne shqip po sna dha shqetsim nuk è kemi kultur te vem 1 her ne vit ti fusim nje kontroll trupit dhe analizza te pergjithshme

  5. Ylber Beli

   Rrenca jena msu ma me kto rrena

  6. ioanna122

   Ngushellime familjes

  7. Taulant Haberi

   Shum gjynah duhet sezban nje autopsi e plote e pamujtun nuk ka asnje semundje tjeter dhe kovid i merr jeten qa Jan kto mashtrime

  8. linda Dedja

   Po ikni more plera ad ka vdek dhe as ka me vdek njeri qofte i ri qofte i vjeter vetem nga 🦠vetem ato qe kane dhe semundje te tjera harrojeni mos genjeni popullin mos i frikesoni

  9. Dishim Dervishi

   Familja let kerkoje Autopsie por me nje doktor te sinqert dhe me provoj shum vjecare

  10. Enrik Rushan

   Si ka mundesi kaq te rinj

  11. Dishim Dervishi

   Kjo eshte Fake ska munsi te vdiste prej covid-19 leti bohen Autopsie

  12. Mr Bean Bean

   Gjynah I shkreti ikun njerz te pafajshem nuk vret njerz si lugatat e politikes

  13. Flori Flori

   Rrena se ska pas kovid mos rrejni