Open- ‘Negociatat e PD-së dhe aleatëve', Grida Duma e Fatmir Mediu përballë Abilekajt, Sulos e Hilës

12K visualizzazioni0

  "Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Open#TopChannel

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. Sure Kukli

   Nuk eshte as mis dhe as politikane ojo gjithmon eshte nje fytyr e eger nuk jep kurr buzeqeshje te jete e cilter kurr

  2. ben

   Zonja Duma(PD) po ta humbin autoritetin duke te vene perkrah me zoteri gerdecin.

  3. Gati Qameti

   Me shume e ka perdorur kete kauze ed rama. Kur dergon Njerzit ne proteste dili edhe balle dhe mosni co ne dhune...pastaj Ai erdhi ne pushtet pa asnje program elektoral ( zorraxhi pa dinjitet) dhe vetem me premtime per gerdecin dhe 21janarin..na e futi .pa program e pa premtime te mbajtura vetem nga leto dy kauza pale sa vota mori e nuk i mbajti keto premtime.. duhet ligj i posacem per premtimet qe smahen te dalin nga zgjedhjet e mos te qeverisin nenasnje administrate shqiptare...mutat.Zoti i pafte e i rafte

  4. Flutura Simaku

   Per here te pare po shoh Open deri ne fund, duke degjuar mendime te kunderta dhe te kuptueshme. Ne se Edi Rama nuk do ju mbledhi kartat administrates, as nje nga administrata nuk do votoj per socialisten.

  5. jozefi46

   Po vazhdoj me gramatiken, Eni. Mire e the : "tre aleate", por nuk vazhdohet: "tre marreveshje". Por "tri marrveshje". Numerori "tre" ka dy gjini: "tre djem" - mashkullore, "tri vajza" - femerore. Keto dy gjini i ka edhe numerori "dy", por nuk shkruhen, vetem degjohen: "dy djem", por "dy vajza" (dy e gjate - femerore: dyy)

   1. ben

    Si kan fillu me perdore fjale te huaja,do thone dy boy dy gerl(girl).

  6. jozefi46

   Eni, edhe ti si te tjeret. Si nuk u gjet nje gazetar/e qe te mos e beje kete gabim: "Ke parti do te votoni?". "Ke" eshte rasa kallzore e peremrit pyetes "kush?" i cili nuk mund te perdoret si mbiemer, pra me emer prapa (si ne kete rast me emrin "parti"), Gjithashtu ky peremer pyetes perdoret vetem per njerezit dhe vetem njejes. Ne rastin ne fjale duhej te kishe thene: "Cilen parti do te votoni".

  7. Xhevahir Disha

   Duma je per mis Albania por per politikane nuk ben lere ate pun

  8. Shkelqim Dauti

   Dritan si ka mundesi burr dhe grua te jeni bythlepires te Edi Rames dhe te jeni klysh lurve te dy?

  9. kol popaj

   Ju dhashte zoti shendet edhe kesaj radhe

  10. kol popaj

   I madh eshte ai

  11. kol popaj

   Te gjithe ju te rruges bashke nuk i merrni 40% te votes se shqipetareve, pse ja beni qef vetit kaq shume

  12. Bashkim Tafani

   Sa e duan popullin kta merak ekan un kujtoja se isha jetim motrat ku i kan te qithe ata qe votojn ata qe votjne jan trathtar te shqiperis

  13. Meta Ksa

   Sa mir pa ate palacon bushatin

  14. billis s

   Dritan qen e bir qeni

   1. agim kucaj

    hahaha Me Shqip ska ku te vej me.

   2. billis s

    U be merak dritani pse vonohen o pika ne bythe ti dhe rilindjes tende

  15. Raimonda Proko

   Eshte kthyer shqiperia pazar politik dhe per te vjedhur

  16. Raimonda Proko

   Ky Mehdiu akoma mendon per deputet Ik hajdut mos ja ndyre emrin e PD Ku nuk ka surrat te dali me si deputet

  17. london london

   Po e mori dhe njer rama ju mori lumi o njerez

   1. Shqiperi Shqiperi

    @Tani Llorja ke shume te drejt me te felliqur se keta te PD-se nuk ka. U ka dale komplet boja. Kete Dumen nuk e shikoj dot fare me sy edhe kjo eshte e korruptuar deri ne palce si te tjeret. Se vite me para kur nuk e njihja e adhuroja. Tani me vjen per te vjelle sa her hape gojen kjo hipokritja.

   2. london london

    Opo he votojeni ramen prap dhe qeshni kur del ai ne tv se aq doni ju te qeshni nuk e dini qe esh ven per tjeter pun atje ai ko per te tall lesht me njerzit gjithsesi po jeni te kenaq votojeni prap gezoni bashk me ate 🤦‍♂️

   3. billis s

    @Tani Llorja te 4 do ja dergoj un me poste

   4. billis s

    @Tani Llorja na shkrive

   5. Tani Llorja

    Eni po si mundet te behet deputete nje arrogante si kjo hahahaha Dummmmmmmaaaaa

  18. Kostandin Muzaka

   QIRJAS ENIS VASILIS,, si ka mundesi pds dhe lsi ju coni gazetar kamikaz partiak te pds dhe lsi, dhe Edi Rames dhe ps ju vendosni po ata kamikaz te pds dhe lsi perpara.

   1. Shqiperi Shqiperi

    👍👍👍👍👍👍👍