“Para Atdheut gocat shkrihen të gjitha, pyeteni një herë boll e patë” - Përputhen, 12 Janar 2021

38K visualizzazioni14

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il 12 giorni fa

  Commenti

  1. Eduarta Allkanjari

   Moj melisa ce hap ate goj si corape femer e shpifur ke zenvendesuar shqipen pika qe ste bie

  2. Bajame Xhixhabesi

   Me vjen keq nga dita ne dit qe po vjen po behet shum e leveritur ajo melisa po na e shpif me ata llafe dashurie ajo ban si llapaqene e ndyr vetem ajo flet qeflia po na veshtiroset si program jemi fanca te rregullt po duhet me heq dor flm per mirkuptimin

  3. Lola Kreka

   ik o arlind se je kot fare aty😎

  4. m k

   Melize memlani ka dashte si Personen ty nuk nine

  5. Luiza Luiza

   Mevlani, fatjoni,andi, elvisi, jan per shou te gjitha gocat zgjedhin ata te kater po qjan keto pollavra ore ka quna te pashem sa te duash aty arlindi eshte shum i bukur ne pamie ah ndoshta sa gjepin plot dhe gjuhen e gjat per te ber bla bla bla.

  6. Xhevaire Menkshi

   Melisa po luan rolin e Anes 1

  7. Esma Jaubelli

   Melisa esht ngjit mbas Atdheut si M...mbas kepuce po se di ti moj tyryfyck qe ai tall B... me ty

  8. Alberina Pajaziti

   Si pellet ky Fationi

  9. A S

   Ky far kali ky atdheu si kali po i doket vetja i mir mir ja boni arjoni se atdheu asht tradhtar

  10. A S

   Popo ja ka sy Edhe bores po me sa e njo dashurin e bores ja nzan n fyt

  11. Xhaferri Drita

   Melisa ky djal tha të vërtetën.

  12. Roza Sadiku

   Janë mëndjelehta dhe nuk e peshojnë Atdheun.

  13. Dustan Alabaku

   Meliza budallaqe

  14. baki Denisa mucogllava

   Melisa vari leshitt 😑

  15. Albin Kurti

   O Erlind shko bej shurren! Hajt tkeqen

  16. E. XHAHU

   Brravo fatjoni si qesh fatjoni deka

  17. sara 1234

   Arlind i dashur largohu prej aty, ti nuk ke se cfare ben aty, se inteligjenca jote eshte shume e madhe, aty nuk te pershtatet asnje, as shoke nuk ke aty, atdheu eshte i bukur po eshte dora e melises sa te njera e sa te tjetra, fatjoni po ashtu, andi me duket mashtrues, mevlani e tregoi veten me sindin, ftyren e vertet, ju te tjeret nuk e di se c beni aty

  18. Ensuela Hatija

   Jam me dakort me kete djalin focusohen tek pamha vlereso mendjen se pamja aq eshte

  19. Leart Arti

   Murati oe cun shum shum shum I mir

  20. Ruan Ruann

   Melisa budallic e uritur per k***

  21. Sokol Miftari

   ky djali tha diqka qe te gjithe e dine por asnje nuk e thote , ja dhe femrat qe ndjehen keq kur meshkujt i vijn afer vetem nga terheqja fizike the aspak interesi rreth karakterit ne ket rast jan femrat qe po tregohen vet se si reagojn ato para nje djali te bukur dmth me keq se djemt se po e bejne ne nje live show , sa i perket femrave ktu n pergjithsi shum te uleta por kjo melisa eshte e dyta pas anes mendoj siq shihet edhe ne ket rast nuk i erdhi aspak mir qe u tha nje e vertet dhe u mbrojt duke ndryshuar tem dhe duke kundursulmuar ulet , nrm ata djemt aty kan hy me tall lesht se e di qe asnjera nga kto femra nuk bejne per ndonje lidhje serioze .

   1. Sokol Miftari

    @Jetmira Ismaili paramendoje kjo qfar kontakti fizik me atdheun beri , dhe e ben te madhe se i shkruajti nje kenge mevlani ksaj goces tjeter , kur vet kjo u shkri pas atdheut .

   2. Jetmira Ismaili

    Po kjo melisa sikur ishte merzit se i bente vrejtje mami vet kjo vetem ken spyt ua si ban

  22. Pema e jetës thënje

   E lexon këtë koment dhe sbon Subscribe sje njeri 😂🤣 🤣👊

  23. BB4LIFE

   Shifni videot

  24. BB4LIFE

   Ktu do te hidhen shume video kush esht fans i andit dhe teas like dhe subscribers kanalin tim

  25. Servis Miri

   Ikni me nonen per vec teas tjerat jan buca

  26. TEA TRIFONI

   Pershendetje jam fationi! Ju lutem sa me shum subscribe per me shum video ithomes.info/net/1719sNWcpHhpp4I/video

  27. Andi&Tea fans

   Pershendetje ktu do t gjeni video nga perputhen subscribe ju lutem❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  28. Show Tv

   Përshëndetje jam Melisa, jam shum shum e kënaqur per support-in ma jepni që prej ditës së par 💓 Ju dua te gjithve , mos harroni te bëni subscribe 💓 Shum shpejt do filloj me live vlogs ne youtoube 💓

   1. Xhaferri Drita

    Melisa je shum e mir, po ky djal tha të vërtetën.

  29. Gjithcka

   Pershendetje ky eshte kanali i vetem i emisjonit Per'Puthen ❤️ Me ndiqni sepse keni cdo gje ne lidhje me emisjonin edhe personazhet e Perputhen 💖

  30. Don tom

   Hecje ne natyren shqiptare vlog ithomes.info/net/vdmolNKHrpulk6g/video

  31. Perputhen News

   Pershendetje ketu do gjeni video nga me te ndryshme te perputhen SUBSCRIBE