Rrahje zemre në takimin e Sindit me Muratin- Përputhen, 11 janar 2021

1,4M visualizzazioni630

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. Klodiana Emini

   I adhuroj💯💯💯 Snindi+Murati =❤️ e do doja shum qe Sindi si nje femer e imet è drejt e mir me aspak esperiec na jeta per nje mardhenie, I urroj fat e Mos dal zhgenhyer na Murati, shpresoj te jet cifti i te perputhem Jan super sebashku💖

  2. saliji merxhan

   Murati taman djal i sinqert dhe shprehet sikur si duet para nje femre kur e ndjen e jo si tjeret aty mendje mdhenj asgje nuk arrisin te bejn. Dhe sindi nuk pershtatet me muratin kurse Melisa po fiks. Sindit sja kan var jasht programit djemt se duet te zgjatet dhe pak.!

  3. Armando Kondo

   Te Lutem Bora Ku Do Mbaroni Se Tezja Po Cmendet Pas. Juve. Dhe E. Di. Carlifornia. Ben. I ke. Me. Moter. Se. Fillovi. Perputhen. Ik. Se. U. Cmenda

  4. Lorenci Shkodra

   Murati duket Don zhuan

  5. Fadil Hajrizi

   Bora bre shum e lezetshme Ojo xhitha i din psikologe njeri Arush njeri E but si panda 💥👑👌

  6. Bujamin Tairi

   SA I bukur murati

  7. Fati Kadri

   Remember Co toeek. respestfu

  8. Fati Kadri

   Remember top Com. ments respectfuland.

   1. Fati Kadri

    😭😂😎

   2. Fati Kadri

    Remeber

  9. Fati Kadri

   Remember t Co

  10. Fati Kadri

   Remember to kee.

  11. Fati Kadri

   Remember to kee.

  12. Fati Kadri

   Remeber to keep ee commt nte repect

  13. Fati Kadri

   Remeber to keep. .

  14. Fati Kadri

   Hitmb

  15. Fati Kadri

   Remeber to keep

  16. Fati Kadri

   Remember tom.keep. C om

  17. Fati Kadri

   Rembre toents r keepcmem

  18. Fati Kadri

   Rememer to eepco

  19. Fati Kadri

   Hit mb

  20. Fati Kadri

   Hifmb cvh ks

  21. jfihgudbx bfjjfhrjd

   Mfvlani hormonet e grave i ka 🤣🤣🤣🤣

  22. Mefat Memia

   Jau shifsha turkin e nans skeni turp

  23. Leila Zinger

   Ariani po pusho moj Fatma😂😂

  24. Balle Katorri

   Seniseviyourum Murat 😍

  25. Naema Assem

   Ben Murat çok ısterım Murat ben Murat görmek ısterım ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻📿📿📿📿📿🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  26. Naema Assem

   I like Murat he is so çok güzel ben Murat çok sevdim Murat ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇦🇱🇦🇱🇹🇷🇹🇷🇹🇷

  27. soiung toiue

   Kur Sindi zgjodhi Muratin per takim lexova nje koment qe tha" takimi i ktyre do jet te sheshi" po qe paska pas t drejt😂😂

  28. Stive Dedja

   Perputhen prime 17janar nuk po' mund ta shikoj dhe pse j kam bere subcribe.

  29. Erg1x

   Fatjonit i kane humbur shpresat per vazhdimsi me gocat, dhe ka filluar te kerkoje te behet protagonist ne cdo moment qe te mos e heqi nga aty olsa

  30. Moon Safari

   Cka jane keta meshkuj qe folin me notë me te larte te zerit se te femrave?

   1. soiung toiue

    Sindi cifti ibukur meMuratin

  31. bocoy noiu

   Bora e pyete muratin a do dilje me ledjanen, murati jo nuke do bilja : mevlani bravo vlla dekaa😂😂😂

  32. opinion.mendim JETA JOTE

   Fatjoni duhet te mesoje Shqip te flase per vete. E vetmja Tea dhe Melisa qe dine te komunikojne me fjale letrare dhe serioze, te tjeret jane sikur kane shku ne plazh.

  33. Alma Kuqi Muca

   sa keq qe jam e martuar se do kisha ik deri nTurqi me e propozu🥰😉😉

  34. Ghenty Dj

   Aha... ka me e kput ky Atdheu Boren... Donaldi doesn’t like this element. 😂🤣

  35. Dardania Sacra - Kosova

   Hiqeni Turkun

   1. bocoy noiu

    o sindi je me e mira ndersa Melisa 🤮🤮🤮

  36. Valentina Xhilaj

   Murat Sindi super

  37. Ramiz Thika

   Bora na e shpife po qpun ke ti moj me sindin e muratin na Ben si filozofe

  38. Ramiz Thika

   Boll moj bora boll boll se na qmende me pytje pa lidhje

  39. Ramiz Thika

   Ti bora na Ben si filozofe

  40. Armend Mor1na

   Bravo Murat 👑❤

  41. Migena Allkja

   Sum te mil!!❤😍Murat bukuroshi!😍😘nuk ben melisa per ty ,mos ia var !!!,,,tkam vllaa🙌💌

  42. 9.9M View

   sindi ti sikur ishe e virgjer si arrin ta kuptosh qe je apo nuk je xheloze per dicka qe se ke provuar

  43. Geno Karafilaj

   Cift trapash

  44. AnaLeoMar ALM

   Hi everyone, amazing couple Murat and Sindi very sweet both of you ! From London

  45. Xhevaire Menkshi

   Sindi cifti ibukur meMuratin

  46. melek '

   O murat😭😭❤❤❤❤❤❤

  47. Enriketa Beqiri

   Shume keq qe produksioni e detyroi Muratin te kercente me Melisen.

  48. Dela Ergos

   Murat şekersin kuzucum!❤

  49. Elona Bejtullahu

   O sa shum shkojn kta dyyyy😍😍😍

  50. Ola Biba

   o sindi je me e mira ndersa Melisa 🤮🤮🤮

  51. Nos Patri

   Po pse engrini me zor ju per kercim se kuptoj vk

  52. Nos Patri

   Hahaa mevlani ja futi kot se evun ne presion

  53. Marina Koka

   sacuteeee

  54. Mimmo Relax

   Kemi ni huq te keq,me shum vlersojm te hujin sesa ate te shpis...... si ne lagje si ne shoqeri gabim shum

  55. Mimmo Relax

   I qr ni emision per muratin cncncnc duket ka ardh me I dhon volum biznesit te vet,e thjesht mos I pranoni per ket arsyje. 😉

  56. Migena Kabali

   Sa me acaron kjo sindi o zot . Po ku bo kjo per Muratin .Ai esht super king.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.

   1. Elton Daily

    Mësoni gjermanisht etj tek kanali jonë. 👓

  57. Gimo Sopjani

   Karamurati ka pas qef me melisen me bo show fillim tana me zgjedh sindin Po sindi sdo ja jap shancin haha Karamurati do zgjedh sindin virgins Po melisa do ka para fetyres ton jeten

  58. Medina Halili

   I hupi fama Fationit 🤣😅

   1. Elton Daily

    Mëso gjermanisht etj nga kanali jonë. 💻

  59. Mimoza Mimoza

   Jeni cift I mire perputhu Sindi me Muratin

  60. Silda Devollaj

   Andi doli me lezet si doli ana🤣

  61. Elena Muneka

   Perpudhen data 12

  62. nita 3455

   Shum me ka pelqyr takimi

  63. Voltisa Begolli

   Bravo Murati super

  64. Rate Orips

   Dhe murati din me shum shqip sesa arjoni

  65. Soni Durres

   Murat si e kan pritur familja jote që ti don te maresh nusen nga shqiperija a ka ndikuar

  66. Suzana Farizi

   Perderisa nuk eshte Andi aty..sigurt gjyshi Teas e Ka masakru kur do shohim andin o spital o burg😂😂😂😂

  67. anxhela b

   ky murati esht embelsiree 😍😍😍 ishalla na pushtojne prap Turqit 😛

   1. Fredi

    Fiks si murati dukem edhe un

  68. Koci Alfons

   Gjynah qe cuna tmir si aj e disa te tjer behen viktima te melises!Me falni por mendoj qe ne te ardhmen Melissa do jet ajo femra qe asnje femer sdo ta donte komshie 😂😂😂

  69. Fatijona Selimi

   Takimi më i bukur, do shkonin shume si cift ✨ Cok güzelsiniz,böyle devam 🥰

   1. Murat Yüce

    Shume faleminderit 😊 Te pershendes! Beni Subscribe nese mundeni🙏

  70. leila ademi

   Murati esht shum i sinqert

   1. Murat Yüce

    Faleminderit 😊 Te pershendes! Beni Subscribe nese mundeni🙏

  71. Luftar Merdini

   1.1 million views . Sa pa lidhje

  72. Shala Bu

   Aman kete Almedin lereni opinionist. Ben rolin e tille perderisa ka ardhur tkerkoj t’dashur

  73. besmir elezi

   E shikoj se emisioni i ben crop disa gjera AHAHAHAHAHAH

  74. besmir elezi

   Mua me duket apo tea gjithmon e mbron sindin ?

  75. nex toro

   RROFT ELVIS BOSSI

  76. Bled Ulaj

   Opa sindi I dolen dashnor dhe virgjeria hahahah

  77. Rake R

   Hiqe i turkun nga televizioni shqipetar

  78. Booss Steine

   Munt ti thoni muratit po thot nje shqipe i vecant ami han bolet me lesh si kivi

  79. Joan Kristi

   Murat ik sa ke koh qe aty

  80. Dr nnniD

   murati thot : e kam taku sindin masi kam apliku per te perputhen Sindi thot : vetem mka pyet si shkon puna e perputhen se du me mar pjes dhe une 🤦‍♂️ Olsa benu me e kujdesshme me skenar 🤦‍♂️

  81. Joan Kristi

   E vetmja endra jote esht tu besh muzik baktive

  82. Dr nnniD

   9:06 oj Sindi je me muratin dhe jo me atdheun , me kan un si murati kur syt mo sti shof 🤦‍♂️

  83. Fatmira Arshiaj

   Murati sdo te kërcej per respekt të sindit këta i cojen muzikë e detyrojnë kot fare pa lidhje

  84. Fatmira Arshiaj

   Uaaaa sa e shpifur ana këtu

  85. Alesia Hajdari

   Cok cok gyzel Murat ... ♡♡cok taklle

   1. Murat Yüce

    🤗çok teşekkür ederim! Lütfen unutma Subscribe 🙏

  86. Majlinda Dana

   Kush e degjoi me vemendje kur Sindi tha :-meqenese ishte takimi i pare per Atdheun 😂😂😂😂 ne mendjen e asaj te shkretes eshte Atdheu 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  87. NUHU ARIOLA

   Murati shm simpatik i edukuar 👏🤗

   1. Murat Yüce

    Shume faleminderit 😊 Te pershendes! Beni Subscribe nese mundeni🙏

  88. Smoker Ghost

   Te tem ne pith o murat

  89. valon qafleshi

   Gabim e eke shqiptaret me turqit kurr lidhje skan pas duke u fokusuar tek ozurpimj 500 vite

  90. Florian Rexhepi

   kjo sindi shum fallco

  91. beyond infinity

   45:50 kjo ka shku per lesh perfundimisht

  92. beyond infinity

   Turku djale i sinqerte, cun king 😎

   1. Murat Yüce

    Shume 😊 Te pershendes! 🇹🇷❤🇦🇱 Beni Subscribe nese mundeni🙏

  93. Thnz V

   Murati osht mevlani verision i update-um 😂

  94. Riad Zeqiri

   Sindi genjeshtare e paprutur per sindin nga murati te gjitha genjeshtrat po ja qet ne shesh

  95. Riad Zeqiri

   Sindi edyshuar esht ne mes muratin ne salonin e tij ka ca koh qe niheshin njer me tjerin

  96. 7S VIRUSI

   Keta te dy shkojn

  97. Kristjan Pylla

   Gjeti burr kjo shorrufulla 🤣🤣🤣

  98. Eralda Cela

   Bravo Murati djali me i sinqerte me i zgjuar dhe me edukate aty ne perputhen👏👏👏

   1. Murat Yüce

    Shume faleminderit 😊 Te pershendes! Beni Subscribe nese mundeni🙏

  99. bledar gjyshi

   Murat je tan aj çun ste shkon sindi ty sindin lenja almendit ati profesorit ato jan fiks per njeri tjetrin murat ti meriton tjeter gja shum mate mir ema te bukur se sindi 🤮🤮

  100. Ramiz Geci

   Veq ana 2 qe spaska fol sen 😂 fort po mu kqyrka