"Ekzekutimi i Santos"- Publikohen ekskluzivisht pistat e hetimit për vrasjen e bankierit - Top Story

578K visualizzazioni614

  Një prej njerëzve më me ndikim në sektorin bankar shqiptar u ekzekutua në mënyrë brutale në qershor të vitit 2014.
  Artan Santo u vra me një mesazh të fortë mafioz para zyrës së tij duke trazuar nga themelet strukturat shtetërore dhe tregun financiar shqiptar.
  Interesa e transaksione dhjetëra miliona euro. Privatizime dhe histori mosmarrëveshjesh plot mister.
  Kush e donte të vdekur Artan Santon dhe cilat janë pistat kryesore të hetimit?
  Për herë të parë zbulohen personazhe të rëndësishëm të botës së krimit, të dyshuar për vrasjen më të bujshme në 30 vitet e fundit....
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #TopStory#TopChannel

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. Rrjeti Shiut X

   pislliqe te medhaja se une smar vesh traknsasjone te medheja se cfare jane nuk edi per ato eshte vrare

  2. Shqipe Hysenaj

   Ky eshte kanali im i vetem zyrtar.votoni pro qe Aristela te ishte ne program Juli eshte me i ndershmi dhe puthjet e atdheut dhe andit fallco ju dua shume.🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰❤🧡🤎🤎💛🤎💛🤎💛🤎💛🤎💛🤎

  3. Vini Vlore

   Populli thote:Po brodhe hu me hu.....

  4. Bali Omuri

   Ik moj buqe ske turp

  5. Enver Hoxha

   Pippo pppp

  6. Nevruz Maluka

   Santo-Zbulimi i vrasjes te ketij Engjelli do te shenoje epoke te re te kriminalistikes Shqiptare. Zhurma e motoreve na kujton tmerin mbas te cilit fshihen krime politikanesh ngjyrash te gjith spektave. Denoncimi i qytetareve do rihape ket krim qe sjell ne rruge drejtesine

  7. altin mares

   m.ithomes.info/net/t8mqk92nqpWaYXY/video

  8. Shqiponjat Kuq e Zi

   Po mir mo vlla une nje gje nuk kuptoj ne kete dokumentar. Si ka mundesi qe asnje indicie nuk eshte hetuar apo publikuar ne medja ne lidhje mes santos dhe njohjeve te tij me politikanet shqiptare??? Arben malaj del hapur dhe thote qe une e bera drejtor te bankes se kursimeve qe ne ate kohe ishte shteterore. Anastas angjeli firmosi shkarkimin pasi santo e nxori banken shteterore me fitim. Me pas santo kalon ne privat. Dhe arriti majat e suksesit te tij. Nje njeri i zgjuar ska shans qe ta hidhnin politikanet ne rruge. Politikanet shqiptare e kaluan ne privat qe santo tju pastronte parane klienteve te politikaneve te kohes qe qeverisnin vendin o njerez. Mbrapa santos eshte dikush tjeter aksioner 100% I bankes credits. Mese normale qe me ndihmen e politkaneve qe e ngriten ne maja Santon nje nga ata e ka vrare. Rezart taci ishte nje nga klientet me fitim prures i saliut. Kjo eshte pra dhe arsyeja pse kjo ceshtje eshte pezulluar dhe se ska bythe ndonje prokuror te hetoje me tej se I hiqet koka....

  9. Curraj Eperm

   O zote si nuk ke frik se te vrasin po rri mo djale qte duhet ty po ae din ti si gazetare se polici qe ndoqi motorin e la benzina dhe u hoqe nga puna se dha inicjalet e ndjekureve ku i prish pune dikujt oooo zote rrini urte te han ujku e te mjeret ne ku jetojm

  10. Enigert Gerti

   Jeni me te miret top story..realitet i hidhur 👍👍👍

  11. Klint Gjylbegaj

   lloqe kavaje asgje me interes,humbje kohe,.......

  12. Artnck 12

   ithomes.info/net/m7yiq9p_a6mGn3Y/video

  13. Κοπή κλάδεμα δέντρων

   Ja per keto gjera ikem nga ai vend na bet te ikim tani hani koken me njeri tjetrin

  14. Juriglen Kamara

   Besoj se Santo bente pastrimin e parave te politikaneve dhe te trafikanteve...sepse jan dhe shuma te mafhe per nje banke privaze qe ishte ne fillimet veta

  15. Shefqet Hasimaj

   Shtet mafjoz,te pa' ngopur, Jeta e cdo Njeriu nuk ka Vler.

  16. Art

   Ktyne ne shipni ja kisha qu ligjin e shyris se ndryshe nuk e dokn kta..

  17. Ballkoni Vlora

   Gazetare mos beni telenovela per nje vrasje kunder popullit Shqiptare por ik e uluni para parlamentit dhe mos luani nga aty para se tu dorezohet vrasesi, sepse vrasesi ndodhet brenda ne parlamentin Shqiptare.

  18. Ballkoni Vlora

   Vrasesit e Santos ju gazetaret i intervistoni perdite por ju i trajtoni si njerez normal e jo si vrases.

  19. Ballkoni Vlora

   I keni ne parlament ata qe vrane Santon. Jan ata qe ju gazetaret i njihni shume mire sic i njeh dhe e di e gjithe Tirana por vazhdoni te beni sikur ka ndodh asgje.

  20. Aahjahssh Shshshhdh

   Durim bami super killeri i politikes dhe sot per sot esht me gangsteri i shqiperis

  21. Spark

   30 reklama

  22. fazli fisteki

   kjo. osht. golmbia. mahershme. si. ne. siçili. siqili. turp. turp. tane. me. hy. ne. be. evrop. kshtu. ska. .kurr be. evrop

  23. lok loko

   Sa kot polici asi gja sbani..kot fare polici

  24. g douka

   Durim Bami per llogari te ILIR METES E VRAU..gjithe shqiptaret sot e dine

  25. Haxhi Qoku

   Sa shume kohe harxhohet per te gjetur kush e vrau santon kot ste vret kush te vijne ato te gangsterit e enver hoxhes e per 24 ore ti shikoni te pushkatuar sic pushkatuan santon

  26. Ed Albanese

   Une mendoj qe kur kriminelet bejne krime I bejne zile Artan Hoxhes perpara, rrefehen dhe pastaj e bejne krimin!

  27. D. B

   O Llazi kostumi 1000€ dhe dhëmbet 200 lek

  28. Jimmy K

   Polic vk , nuk ben as per coban derrash e jo polic ,

  29. aspetosi

   Ja fusin kot kur permendin emra meshkujsh per vrasesin e Santos, sepse vrasesi i Santos ishte femer , kjo kuptohet nga ecja me vrap e vrasesit pasi beri krimin, ai i hidhte kembet anash , sic i hedhin femrat Pra, vrasesi ka qene femer, pa asnje dyshim dhe prej ketij fakti duhet te filloje hetimi i vrasjses Po ashtu shteti ka dijeni per vrasjen, por natyrisht nuk ka dore, sepse Saimiri qe ishte Minister i Brendeshem nuk reagoi fare , megjithe ankesat e Santos qe i thoshte se nje motor po me ndjek Biles edhe ditene vrajses se Santos policia nuk i bllokoi ruget megjithse e mori vesh vrasjen Duket sikur edhe shteti jone vete, nuk kishte ca ti bente vrasesve Por ka dhe dicka tjeter teper domethenese se Santos ishte shume patriot, Ai i conte femijet gjithmone tek Kisha e Elbasanit tek ai prifit Nikolla, qe eshte kunder Janullatosit, Pra Santos ishte ortodoks, por nuk shkonte tek Kisha e Tiranes qe kryesohej nga Janullatosi ... Tani bejeni llogari e vete si ka qene ai muhabet Por qe vrasesi nuk diskutohet fare, qe ishte nje vajze ...

  30. Albanian NewsTime

   Subscribe dhe watch dissin ndaj cllevio , meriton , big kikka. ⭐⭐ 🙏

  31. Fin Suomi

   Po shoferi pse nuk i roki me makin shum ngat i pat kriminelat , polici me skoter hhhhhh

  32. Xhevdet Ferizi

   Zoti i denoftë këta kreminela me denimin ma të rëndë që egziston në botë.

  33. Klaudio Qerozi

   0

  34. Xhevdet Osmani

   Rruga e krimit e ka jeten shume te shkurter.

  35. N Veseli

   Plotshit pajtohem qe kurr nuk do beht mire ,po pse nuk do beht kurr mire ? Pse ne vetem flasim e rrim ,te gjitha i dim ,presim qe dikush tjeter te na kryj(rregulloj) punet tona . Jemi popull dembela (pertaza ) Popull me shume pak nacjonalista (patriota)shum ,shume pak . Popull qe i rrespetojm te huajt, po jo Vllezrit e Motrat tona 0,5% Popull intelegjet ,intelegjenzen e perdorim vetem kunder njeri tjetrit Jemi Popull i shitur me vjen keq te e them edhe kete po shkurt jemi Popull tradhtar ,jo te gjithe ,po ka shume, shume , shume ,e shume .

  36. Kosovar Kosovari

   Shtazë o Shtazë

  37. Osman Topalli

   F0

  38. Scanderbeg Undefeated Warrior

   U prefsh ne paqe o santo sinçerisht paske qene njeri i afte dhe i zgjuar per te drejtuar gjithe ate banke pervec kesaj ti e paske rimekemberur banken

  39. Youtube

   Vrasesit jane ne institucionet me te larta te shtetit,deri ne presidence e deri ne parlament.

  40. ertiggfgd

   Nji fakt argetues eshte se Te pasurit I vjedhin dhe I vrasin Ndersa te neve su bejne asgje sepse nuk kane gje hhahahahah

  41. Artur Dauti

   M moo km km o

  42. conferenze traduzione

   Fakti që është varsje per shkak të detyrës kjo nuk diskutohet. Por cafr bëri që u vra:❓

  43. max

   Pokic derra vetem të hanë dhe të dënojnë qytetarë

  44. max

   Kështu kur shteti mbanë polic babëgjyshë , e jo strukturë e re e ushtruar mirë

  45. chin lee

   Santos ? Nga cili shtet ësht ky santos ???

  46. Lulja Ime

   Nga sa tregohet Santo ish nje ekonomist i zoti dhe i pazevendesushem...ish nje Koke qe i duhej ktij vendi.. por qe e keqja nuk e la mbi toke se don te mbreteroj vete

  47. Adi Hima

   Banka e pare Shqiptare me investim Shqiptar. Ide shume e bukur dhe e guximshme,

   1. aspetosi

    Grekeve besoj nuk ju ka pelqyer , se ata ane gjithe bankat ne Shqiperi

  48. altin aliraj vlora altin aliraj vlora

   NE SHQIPERIN PROKURIN GJYKATEN AVOKAT POLITIKA JANE TE KORRPTUAR BUSHIN THESIN PARA TAJE POPULLIT SHQIPTARE 🙃🙃🙃🙃😉😀😀😀

  49. altin aliraj vlora altin aliraj vlora

   SANTOS VRANE NE TIRANE PUNONTE BANKA NJERSIT TE PANJOUR SE NE SHQIPERI BEJET ME MIRE KAPEN KRIMINELAT LANE TE LIRE NUKE KAPEN TI FUSIN BURGE ATA VRANE SANTOS 🤘🤘🤘🤘🤘😉😉😉😉😉

  50. Diamond11

   O Llazi Balliu , po veri dhembet o zoteri se nuk je roje dere ke banka!!

  51. Geni Tafani

   Shqiperi e politik e perdhosur

  52. Gjon Tomaj

   Ska shtet ne shqipri o shok 0%10

  53. Engjell Shtylla

   Shteti e ka vrare vet dora e Shtetit e ka ekzekutuar me urdher te Mafies Shtetrore.. Policia ne keto vrasje ngrihet Helikopteri 🚁 por kur te vret Shteti nuk behen keto gjurmime..

  54. fatjon dashi

   ithomes.info/net/qcOelbCreGibZqQ/video&pbjreload=101 Minuta 1:29 muzika me duket e njejte , se dija qe e shifni çukurin :D :D :D

  55. albert peti

   Ne keta 30 vite .. kemi nje histori kurbanesh kriminelesh te ndergjegjesuar per rolin e tyre para se te ndermarrin ose te betohen para organizatave mafioze ku me e rrezikshmja eshte "shteti " i cili kontrollon urdheron vrasjet .. Shtetin e bejne njerezit te cilet jane ndihmuar historikisht te marrin si fillim pushtetin nga dy armiqte me te betuar te Shqiptareve : Ruset dhe Turqit .. nepermjet dy xhelateve Grekut dhe Serbet .. me nje fjale jeto dy superfuqi ne forme krokodilash arrijne te gllaberojne cdo ZEBER qe tenton te jetoje duke kalua lumin e jetes .. Shpikja e pandemise eshte nje lloj diktature e sostifikuar e sajuar qellimisht per nderprejen e levizjeve te lira .. ARSYEJA .. eshte ; popujve apo njeriut SKLLAV po i vjen mendja .. dhe o burra ta mbyllim ne kafaz .. me orare te kontrolluara permes covid 19 ..

   1. bho _

    Shume. E. Vertet. Bravo

  56. Bâ Grudë Suma

   Unë dua një parti politike në krye me Marin Mema, Elena Kocaqi, Agron Dalipaj... Ta marrë Shqipërinë në dorë ta shpëtojë nga këta gjakpirës dhe tradhtar!

   1. Albina Basha

    7

  57. Nilson Buci

   Njerëz sistemi bankar botëror është në duart e çifutëve sepse këto bankier Jan të lidhur me grupet mafioze edhe mafja e madhe jan ato që kan këmisha e kollare kur interesi mbaron edhe paraqet rrezik për të ardhmen të eliminojn direkt kjo është e vërteta e hidhur jan shum të fuqishëm çifutët ke kjo pjes kan bo një botë lëmsh me bankat e nivelit të dytë

  58. Katerina Sekeri

   O ty te lumt dora

  59. Katerina Sekeri

   Ju mos ju ngopt zoti ashu si i hani miljarda evro ashu ikni me dhjam derri zotin ju lujn un ju kisha vra dhe do ju hidhja tju hashin qejt bandit e bantit

  60. Lek Toma

   Po 200 vet prej nje shtepie ne tropoj nuk jan te bera nga krimineli sali Berisha

  61. Lek Toma

   Tera Dakord me i lan me ikur kriminelet

  62. The Black Rat Inn

   Santo mund te ket qene edhe njeri i mire, por LAKMIA te ben te keq. Lakmia e coi njeriun e mencur dhe guximtar, drejt afereve te malavites, dhe ja ku perfundoi. Ne thelb te korrupsionit eshte LAKMIA. Dhe lakmia ka tejkaluar cdo limite ne epoken ne te cilen jetojme sepse jetojme ne nje epoke materialiste te pa pare ndonjehere ne historine e njerezimit. Kujdes njerez nga lakmia, mundohuni te jetoni me me pak. Lumturia nuk vjen kurre nga materialet

  63. Erta Middle

   Kerkoini ndihme policise italiane qe ta zbuloni

   1. Leonard Sulaj

    Nuk duan ta zbulojne!! 🙂🙂

  64. Erta Middle

   Pse u vra si ka mundesi qe te vriten njerezit keshtu mos gjehet drejtesia

  65. Kastriot Vukaj

   Pasuria e popullit te han koken.Lum kush e fiton lekun me pun e djers.Lufta per naften behet ne ter boten.Por keta nuk e kuptojn.Se te han koken.

  66. Vin Örn

   Nqse Bami paska dore tek ceshtja Santo,atehere perse te mos te besojme Tome Doshin per rastin e tij.

  67. Ymer Haxhiaj

   Jemi mirë ne që çojmë në shtëpi 1 buk misri e 1 qumësht flëmë rehat sna kap njeri nga xhaketa

   1. Lorand Canaj

    E shumta ty te kapin per xhakete per tete dhen nje buk gruri e nje shishe kos me mir i vdekur e te lesh dicka per femijet sesa ti besh e ti yhash barkun per buk

  68. ziko ziko

   Sa bukur flasin sot pas vdekjes,po dje pse nuk flisnin kur e pushuan nga puna ku sipas jush paska qene njeri i pergaditur.E po te na rroje HETUESIJA dhe PROKURORIJA e pacim me jete bashke .me politiken

  69. Gianni Giatta

   Koken hengshi te gjithe ju qe i cuat Parate e shqiptareve nder duar mafiozesh e kriminelesh.

  70. Dod Gjoka

   A duhet hetuesia e kolonizimit qe te i zbulojnë keto lloj veprash kriminale dhe jo keto muter keto ilene vetë që të ndodhin , por mjer ai që vdes , zot sa gjynah , ishalla e ka Zoti n parajse

  71. Gentian Gentian

   Ka Zot e Ai merr hak.

  72. shenur salihu

   Nje gje e kam kuptu, ne shqiperi KURR sdo te behet mir.

   1. max

    Edhe atëherë sdo të bëhet kurrë

  73. Nderim Driza

   Ne djall te gjithe

  74. Adrian Koni

   Vajza që unë dua. ithomes.info/net/29dqlLZ6g6iCk3Y/video

  75. Onufri Berat

   E ka hequr qafe FMN

  76. miri miri

   Shteti ka vea si mas historis qe tregohet steti

  77. alvi hajderlli

   Ore mos eshte Artan Hoxha vrasesi ?

  78. Elton Roci

   Kujt ja thoni kto rrena mer , qender tregtare ne kosov 80 milion euro qrr ,

  79. Stop TheBullshit

   Super emision, vazhdoni me investigimet per ceshtjet mafioze

  80. dany dany

   ndonje emisjon per ate vjedhjen e floririt ne krrabe sikur te benit,mir do ishte

   1. Bes Elezi

    E kan ber dhe kte

  81. Elvis Noli

   Mafia Sali Berisha

  82. S Pappas

   Duhesh te ruhesh me shume ketej nga ne i thone te flesh mbi dafina . Ky shoferi eshte kote kishte mudesi te reagonte po Shqipetari namin ka si besnik se eshte lepur

   1. aspetosi

    @S Pappas Ore mik vellai, une tek ty jame punesuar ,nuk eshte se kam ndonje ideal per ty Se ndersa ti merr miliona dollare nga biznesi jot mua me jep nje roge sa per te mbajt frymen gjalle , Nuk eshte se ti me jep mua nje roge 5 mije dollar ene muaj -edhe atehere , une e kam per detyre edhe te te mbroj Por une nuk mund te vendos jeten ne rezik per ty kur ti me paguan mua me pake se 500 dollare ne muaj Ata qe thua ti ne vendet e tjera e kane rogen mbi 10 mij dollare ne muaj or mik Ndaj nuk eshte ashtu sic e llogjikon ti jo Ne Shqiperi njerezit punojne si ne Perendim dhe pagesat ju behet si ne kohe te Enverit

   2. S Pappas

    @aspetosi po jo mo djale se ne vendet tjera nuk eshte keshtu te marrin gjake Ta zeme se eshte astu si thua ti sakrifikohet vetem per Atdheun por nese ti nuk lufton per mua qe me ke ne krahe ateher nuk i afte ti dalesh zot asvendit qe po mbrone Sa per ate shofere pjeshken mos fol se nuk ka arsye se dhe ne vendet e Afrikes te ishte do kishte reaguar

   3. aspetosi

    @S Pappas Jo jo nuk eshte ashtu 0-- Aty nuk je ne mbrojtje te Atdheut, je ne pune Dhe njeriun ne pune duhet ta paguash mire qe te mbroje koken Nuk ka detyrim besnikeri ne pune , Detyrim besnikerie ka vetem kur mbron Atdheun DHe nuk esht e vertete ajo qe "Shqiptari eshte lepur "Shqiptari eshte herpik, biles eshte populli me heroik i Europes, por ka politkane drejtues minj, qe behen sherbetore te fqinjeve Por nuk diskutohet fare qe Shqiptaret jane popull heroik

   4. S Pappas

    @aspetosi pertej pageses ka dhe dicka qe quhet ndere besnikeri force e zakonit per te reaguar kur vihesh ne veshtirsi Askush nuk i pagun njerzit qe radhiten ne ushtri por ndjenja detyra i bene te rrezikojne me vetedije Por Shqipetari pervec se lepur eshte i pabese

   5. aspetosi

    Po ta paguante shume shoferin, natyrisht qe do futej ta mbronte, por e ka paguar per nje cope buke , ndaj dhe shoferi nuk do rezikonte per te

  83. SenkaiDezu YT

   Albania Mafia ,kushe eshte i paster?O popull dhe komb i mier.

  84. Gjystina Lekaj.

   Ai u pergjigj me koken ulur;Politikanet

  85. Gjystina Lekaj.

   E kam dëgjuar pergjigjen e bankierit Santo,kur e pyeti gazetarja;Kush jane klientat ma te veshtire?

  86. ALLin1

   ithomes.info/net/yaebpdqcj3mie5g/video

  87. i am not you

   Pse duhet te vritej BANKIERI ????

  88. Dorian Kercuku

   😥😥🙏🏻🙏🏻😓😓🇦🇱🇦🇱🤞🏻🤞🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

  89. ILLYRIAN SON

   A e shihni vleren e lekut???!!!! Ky esht perfundimj j gjithkujt qe mashtron dhe vret.

  90. laert paco

   Keto ndodhin kur biznesmen te ketij niveli shqetesohen per lluksin por jo per sigurine personale dhe fizike. Dhe ata qe marrin truproje ose marrin te fortin e fshatit ose e paguajne per nje çape buke...

  91. Haxhe Haxhaj

   kete njeri e ka vra jo Mafia por vet Shteti vrasesit jan vetem hallka e fundi

  92. Lorenc Protoduari

   Nga viti 2013 deri me sot Jane bere shume vrasje kur i gjati del ne TV dhe thote rendin ekam 100 per 100 kur asgje nuk fuksionon na kto qe ka KY horr eka curare shqiprine ne mjerim dhe kaus eshte korropsioni ne mes

   1. Blah Johnson

    Lume ne qe kemi ikur nga shqiperia,kemi shpetuar dhe flem te qete.

  93. oltion schönen

   Sherlock holmes,ti vij anash artan hoxhes😂😂😂

  94. Mateo Baba

   ku i din top kazani kto fakte kto detaje media kazan artan hoxha gazetar kazan kto jan pasojat e rilindjes te krimit meifjal situata si dikur n sicili palermo shtet i lidhur me krim shtet inegzistent gjurulldi kazan thot ajo fjala turke pasojat tetvjeqare te rilindjes

  95. Davide Höfert Kola

   Pastaj del Gj. T. Si i pasurë edhe Biznesmen!!!!!!!!! Qelbsirat!!!! Të bësh ashtu siq shum Biznesmen Kan bërë, edhe Nee të tjerët is him bërë të pasurë edhe Biznesmen. Një Zotëri nga Mirdita,Me iniciale:P. F. GJ. që Para 10 vitesh, i Kan Mar vajzen 14 VJEÇARE dhe e shfrytëzojn në prositucion. Zotëria e din ku e ka vajzen Duke u shfrytëzua, Ai ka Dashur të bëj denoncim, dhe I Kan shkuar në Shtëpi Kriminelët, dhe e Kan kërcënua, që po bërë ndonjë lëvizje me Shtet, Nee ty të zhdukim familjarisht. Dhe tani Ai nuk mund të flas fare. Do thoni ju kush Jan kta Kriminelët? Pra në dor i paski!!!!!!!!!!!!.

   1. Born vs. Me

    cfare po thua?

  96. Gianni Berto

   Mjafton te ndjekesh trasfertat e parave ,ose leket ne dore qe hyne e dalin nga banka

   1. Nilson Buci

    @Asan Dervishi çlidhje ka marin mema me vrasjen e ni bankieri asnjë lidhje fare

   2. Asan Dervishi

    Nuk më intereson,Marin mema i ka shërbyer të majtës dhe nuk duhet diskutuar as për një post për Të.Thjesht të qëndrojë si gazetar, se atë profesion ka. Arojeni ju mbështetësit e këtij gazetari të rëndomtë. Megjithatë ju uroj shëndet e mbarësi në punët tuaja.

   3. Nilson Buci

    O mik pushka ke ne nuk do të ndaloje deri në momentin që politikanët shqiptar të largohen

  97. Reio o sa e kercej kete leng Macoku

   Unë jam e lumtur që bëjë pjes të njërzit e thjesht ,por për këtë që flasin janë njërëz shteti që vjedhin dhe janë mafiozë që nji ditë do ta lajnë më jetët e tyre dhe fëmijëve.

  98. Zeri popullit

   Film film

  99. Kiars Xhel

   kjo eshte demokracia ne shqiperi o demokrat? ta dhjes ta gezoni.po kriminelet dhe politikanet tradhetar kan ngelulr ne shqiperi.

  100. Fahrie Dobra

   èshtè e vertet qè nè shqipèrin e dikurshme tè ndershmit ju ndèrpritej rruga pèr te vazhduar jetèn 😢

   1. bho _

    Shume. E. Vertet. Sepse ne. Krye. Jane. Kelyshet. E. Diktatorit me. Ramen

   2. Bylis For ever

    Pa kuptim!