Takimi Melisa-Atdhe është i neveritshëm - Përputhen, 12 Janar 2021

205K visualizzazioni301

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il 12 giorni fa

  Commenti

  1. Alkohol Gotat Rrnoft KOSOVA.

   i vetmi sen qe m'pelqen n'ket Emision asht Arian Konomi...

  2. erlis 24

   Mua sme flet mami thot melisa sepse me ka then fationi qe ke flet me tjeter.po me ket te flet o robshe

  3. Gashi Afetdita

   Bravo mevlan mir ethe

  4. OMG BOY08

   Atdheu je nr 1. Te lumt. Je shembull per shume meshkuj shqiptar. Suksese. Ndersa Ariani di te behet i padrejt shume si me heret ne bb nje ashtu dhe ketu.

  5. Kavaja Music

   melisa cucciacazzi

  6. Fidan Neziri

   Atdheu ne secilin takim i paloj kto femra hahaha

  7. Albanian King

   Cfar don te thot pastirma se se kuptoj

  8. Sul Sula

   Gjynah ku jan katandisur cunat tane ,shkojne me gjet grua ne top chanel ,gjith ky djal atdheu ,sqenka ne gjendje ,me gjet nje vajze te mire ,sic e meriton

  9. Florian Hallulli

   Melissa = gabele

  10. eliona suma

   Atdhe po tja dush tmiren vetes le Melisen se sosht per ty!!!

  11. Balle Katorri

   Atdhee je dashuriii

  12. Ledjana

   Pershendetje ky eshte kanali im i youtubet.Subscribe ju lutem. ❤❤

  13. Sindi Gjika

   Nuk o per ty kjo o mevlan, ajo ka probleme serjoze me veten e vet

  14. Shaban Lajci

   Ka kohe qe nuk keni than nje djali mat qelluar z, Konomi ,,actor I deshtuar,,

  15. Bamby Bamby

   Sa femër e ulët kjo, programe leshi

  16. Ramiz Thika

   Injoranca me e keqe takimi melis atdheut

  17. Ramiz Thika

   Na haksh mutin bora bash mute je mos fol pa mbaru arjan konomi

  18. Ramiz Thika

   Bravo bravo bravo arjan konomi

  19. Ramiz Thika

   Melvan je I mrekullushem Melissa zero

  20. Ramiz Thika

   O mevlan o dial zotni mos u flliq me melisen

  21. Ramiz Thika

   Ana 2 boll mir po ja Ben meleshes

  22. Ramiz Thika

   Na neveritet moj meliish leshi me zero atdheu

  23. Valentina Begu

   Te pelqen shum kastraveci duket duket moj njeri I qelbur

  24. Migena Allkja

   Ma shpifen!!!😒

  25. AJO JAO AJO AJO

   Kukuku qfar takimi kjo takimi ipist veq se nuku deshen ukadhshin njori tjtri

  26. Monika Schmidt

   Une e njeta Melisa me te gjith Djemt "hyp ty e shtryp tjetrit" turp te vjen moj melisa

  27. Monika Schmidt

   Ohhh Melissa a ka mudesin te folish si njeri. Nuk po muj te ndigjoj Qesh dhe fol ma blure trurin 😩

  28. Best Moments

   Melisa ke bër përzgjedhje e duhur shkoni shum mir me Atdheun 👍

  29. Only Blackpink&Bts

   Bravo ARJAN KONOMI

  30. Burim Ademi

   O MEVLAN nqefse ke loP mere melisen e dergoje ke mullari .se per tj sbon

  31. Bukurie Muca

   O Mevlan po e do veten vetem kte femer harroje sepse nuk ja vlen

  32. Valon Kosova

   Qa flisni mor, pernime po mendoni qe kan shkuar per te gjetur nuse ne perputhen. Hahaha ska shanc, qellimi i tyre eshte qe te behen fytyra te njohura dhe po ju dha mundesia te kapin ndonjeren nga vajzat per njo koh te shkurter e bejn. Kaq dhe mbullet historia. Per mua jan te gjithe aty pa karakter serioz dhe tradita e jeno e bukur mungon tek shuuum shqiptar.

  33. H H

   degjenerim , Z.ARJAN KONOMI. BRAVO. PO melis BUÇE FEMER.

  34. Daniela Meta

   Melisa sa djem duen te pergjigjen per ty mi goc ti nji sjellje ke per gjith cunat

  35. Daniela Meta

   Melisa ska fain mevlani ti ne ate mynyr sillesh me meshkujt melis

  36. antoneta hofstetter

   Çfare eshte ky titull prej injorantesh. Çdo njeri eshte ndryshe, ajo vepron hapur e te tjerat i bejne keto gjera fshehurazi. Ajo eshte e lirshme , origjinale, i pelqen Atdheu, çfare te keqe ka ketu

  37. Vjollca Likkola

   A si ste vje turp moj Melisa me qen te gjitha vajzat si ti ngelshin djemt pa u martu slae cun aty ne program pa u lepi femer e leht pa pik karakteri.

  38. 6is 9ine

   Ika ik petulla mevlanit kur u futen te makina

  39. Fatmira Dervishi

   Ca je ti moj melisa

  40. HERO YT

   Ju ka ngref atdheut

  41. londer2003

   ska atdheu ca me than, ska truu ça do thot, neveritës 🤮

  42. Albanian Boss

   O si ste vjen turp moj qyqje

  43. Albanian Boss

   Sa femer kot kjo melisa

  44. Boy London

   po ske faj ti melisa se ti e ke ber rruge kurvllikun po jan keta kokbol** qe dalin takim me ty...cohuuu enverrr q*** nenen se iken n *** te robvee krejt

  45. Arbenita Leka

   Cirguzat te shekullit per muten

  46. Xhevaire Menkshi

   Lere Mevlanin te qete bravo 👏 Mevlani

  47. Xhevaire Menkshi

   Melisa mbylle gojen mos u xhelozo me ledianen eshikon veten

  48. Rabije Zekjiri

   Ksaj i thuhet ku ti bie le ti bie

  49. Arton Mehani

   Qe kjo gjelozka kunder mevlanit e ledianes shife qfar ben me atdheun marre tkoft.

  50. Arian Krosi

   Sedi melisi keshe palidhje vetem qesh ene pse ebon shum pun te madhe edhe kafeshet dini me puthe haha

  51. Arian Krosi

   Shum mendje madhe je melisi

  52. Samir Sabani

   Mjer ata prind qe jan ka presen nje nuse te ke till por lediana me mevlanin te takimin e par e dhezi aq shum melisen me kengen qe ja ka kushtuar mevlani nje nuse te ketill si melisa as sherbetore se kisha cu shpij me pastru e le me nuse

  53. Dren Veliu

   ???!!!!!!

  54. jos bosman

   ARJAN JE I PAPAM

  55. Sonila Nazari

   Car e mbani melisen akoma per ????? Te cuditur dynjane ajo esht vet fallco

  56. Rudina Kasa

   Melisa karallahinke

  57. lila beg

   Bhhh femer qe futet me te gjithe kjo e merr Coronen shpejt kjo eshte perputhja kjo femer mendje leht duhet përjashtuar

  58. Sibora Tahiri

   Ai ishte super takim po ku marin vesh kta😌

  59. Laurik Demiri

   Pa kurfar morali Melisa e ka tepru shumm

  60. Visar Pasai

   Lum ai qe do mar kete goc se 20 vite Para do vdes

  61. Megi Joni

   Melisa eshte shume e mire e Luan lojen ashtu si I thone, po si nuk e kuptoni qe e gjitha kjo eshte nje show kaq,

  62. Qamil Lika

   ca femer rracqire melissa

  63. Int Int

   Fakti qe mamaja si flet kesaj esht Pak,un do e cregjistroja nga trungu familjes 😅😅

  64. Ay gibi

   Ato skena ne vetur nuk jane per ti transmetuar kur vetem shikojne si te ndizen aty me njeri tjetrin.. Ato prekje ato puthje ne takim te pare... Sedi absurde.. Katastrofe me ni fjale vetem sa nuk i hypi mbi k... Atdheut melisa dhe te fillonin te benin sex.. Pa fjale!!!! Une qe jam femer jam turperuar ne vend te melises si e lejon veten te dali ne ate menyre ne ekran femer e poshter e pacipe

  65. Ay gibi

   Keshtu ti i ke te ngrira raportet me nenen twnde melisa ... Cfar femre je keshtu nuk lae mashkull pa e prek pa u puthur pa u perqafuar pse beni kshu gjeste prej ne takimin e pare... Shum e leht je per bes po.. I kalon te gjitha limitet po mos te jen kamerat dihet cka do te ndodhte 👎👎👎

  66. Unikatil Gjoka

   KTU TREGOHET REALITETI I RINIS SHQIPTARE GJITHKUSH KA QEF TE RRIJ ME TE DASHURIN/E POR KUR KA KAMERA MBAJN PAK SHUM PAK DISTANC . KUR SKA KAMERA TREGOJ UN SE QA BOSHIN KTA

   1. Unikatil Gjoka

    JO SE KAN TURP PO KAN FRIK NGA OPINJONI PRINDEROR DHE SHOQEROR . SE KSHU JAN FEMRAT TE GJITHA JO VETEM MELISA SE ASHT E SINQERT

  67. Eduart Mici

   Mase e vertet barbona

  68. Naile Malo

   Arjan je i madh sei grande opinionista melissa dhe atdheu kot i neveritshem bravo bravissima 🤗🤗🤗🤗

  69. Donika Mazaj

   O Melis te kam mbeshtetur Shum , por ku takim teper i nevericem, jepni me te miren, se as kush sta fal , ju thoni ku eshte tipi I’m , por jo me te gjith cunat njesoj, de dhe vete si kuptoni kush cun eshte per ju , Mevlan je nje djal I mrekullushem ishalla ben zgjidhjen e duhur por asnje seshte per ty aty, pershendetje nga Philadelphia respekt

  70. Tiku Dybeli

   O mevlan hiq dor na melisa se nuk oshte per ty ti i dhe nje shans por e shiko sita shprebleu melisa osht nje femer me e let ne kete planet qe jetojm

  71. Tiku Dybeli

   Takim qe ja shpif qenit 🤧

  72. Astro Unaj

   Femër e degjeneruar kjo, dhe mashkull i degjeneruar ky. Neveri!

  73. Dava May

   Melisa une kame Athene drei dje te kame vlersuare tjeter Pore me dy takime Atdheu je nevritshme Pore asocjale qe shfritzon shancin Pore Melsa shulte

  74. Kosovar Pnishi

   Si kafshet te pa turp

  75. Qamil Memoci

   Te lumte, arjan. E merituan.

  76. lilli lilli

   Sa per ledjanen vajze me kemb ne toke e pjekur flet pak dhe degjon shume sa per kariken qe thon e ka zene kot jo nqf se eshte aty qe e mban kariken kot eshte Tea cfar dreqin e mbani me ne emisjon pa lidhje pò andi pse nuk e thoni se cfar semundje ka mesa di une eshte me korona virus me mire qe zvjen te iki dhe Tea

  77. toni montana

   Ooooo na gjakovrat jen grepa per femra💯

  78. lilli lilli

   ARJAN BRAVO JUA BERE SI ATDHEUT ASHTU EDHE MELISES NJE TAKIM I NEVERITSHEM NA I CPIFEN AI ATDHEU ESHTE HIPOKRIT MELISA SI VJEN TURP QE NE CDO MASHKULLI BEN SIKUR VDES PER TA HARON QE I HUMB VLERAT VETES ME VEPRIMET QE BEN

  79. AlexG1

   Sme pelqeu fare.... As Melissa as atdheu........ 😒😒😒..... .sa u prek sindi e mevlani😟😟

  80. Kido TV Albania

   Subscribe!!!! Kenge per femije ne gjuhen shqipe 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  81. Valentina Zeneli

   Maris, nuk te kupton fare ato cfare i the! Te lumte,ja perplase.

  82. Valentina Zeneli

   Aman o Mevlan se ti nonen e kenaq kur flet, po te kisha edhe nje vajze tjeter, do te deshiroja si tipin tend per dhender hahahaha , deshira per te te pare te lumtur!

  83. Eglantina Topollaj

   Neveri komplet kaq.

  84. Valentina Zeneli

   O Atdhe me kete emer te bukur, behu me burreror ne mendime, por fajin nuk e ke ti morre djale.....!

  85. Valentina Zeneli

   Si moj vajze eshte tipi jote ky! Kane te drejte vajzat qe te diskutojne, dhe kujdes kur bertet se nuk je vetem ti aty, por me shume degjo, dhe korigjohu, sado Evropiane te jesh moj cupe!

  86. Λούλα Γκιόκα

   Melisa pse qesh moj vajz kujto se asht diqka e mire te bash kshu turp veq. Asht dhe veq turp. .

  87. Lina Golaj

   🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️Disgusting

  88. Lina Golaj

   Na e shpifen 🤦‍♀️🤦‍♀️

  89. Hazir Dajqi

   Melisa kokrrak..v

  90. Niku Mateo

   O atdhe mos e flliq vetin me melisen me sjell nevri kjo femer je gogja djal te lutem ler ket servile dhe pa pik ftyre I puth te gjith njesoj ajo sesht per ty

  91. kashi alban

   Shum pergjigje e gabuar nga Arjani, ai flet per ndjena dashurije, qe jan shum shpejt, nga qe puthi Anen, po me qa shoh nuk ka lidhje hiq, kto kan terheqje seksuale fizike, qe ske nevoj ta njihesh personin hiq, jan 2 gjana te ndryshme.

  92. Ali Baba

   Arjani bob

  93. Blerina Avdiaj

   Atdheu djal maskara i pelqen vetja se kupton qe i ke nxjer bojen vetes.tamam si zhigolo

  94. K Punk

   Arjani eshte homoseksual i frustruar

  95. Hava Zyberi

   Vertet si tha Arjan konomi takim ma fallco edhe ma i neveritshem qe kemi parë dite e para kur erdhi melisa u gjuajt direkt fatjoni po kjo nuk ishte stragjedi nga anan e melises je shumë fallco moj vajz nuk mund eshte gja gjdo takimi puc puc edhe zgerdhihet Me vjen keq per mevlanin por vet e ka fajin edhe ai se u zu me sindin per melisen shiko si ta beri melisa Nje vajz puc puc tan diten mos e imagjino pa kamra

  96. Bajame Xhixhabesi

   Bravo arjan je opionist shum i mir .ati atdheut mir je bere. Dhe asaj melisa seksit mir ja bere se ajo don seks me te gjith cunat qeflia madhe shum e perdalur asht ba na vjen keq qe po perdorim keto llafe po kur ska ajo cip pse te permbahemi neve.ju kerkoj ndjes per fjalorin po keshtu e ndjeva me u shpreh.

  97. Bajame Xhixhabesi

   Bravo mevlan ashtu asht ajo melisa .perse u perlot se ka zemrim tek e ema. Po e ema ishte zonj nuk e di asht bere shum e leveritur kjo.melisa njeri pa karakter problem me te gjith llafet e teperta llafazane vetem ajo flet ajo asht se????me te gjith ik. Oj melisa

  98. Alexander Alex

   Mos te ishin kamerat e kishe honger melisa

  99. Alexander Alex

   Me menyren qe sillet melisa . Do te thot qe sesht per asnjerin nga djemt aty . Nese jan djem shqiptar me tradita

   1. S Krasniqi

    pse mos po mendon kush si i mer najkusha po veq mu arktue qatu sa te jan bile kto tri sorrat le per moral po kto edhe te trenta po kush i mer per te shpija se ska femna boll

  100. Sanie Sulollari

   neveri 00000000