Ndaje ose haje, Shiko kush LUAN 4, 23 Janar 2021, Entertainment Show

195K visualizzazioni116

  Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca
  Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja
  Të ftuar: Rudina Hajdari, Zaimina Vasjari, Endrit Mertiri, Alesia Noka, Alket Hyseni, Ermal Mamaqi, Miranda Dupi, Adelina Halitjaha, Eraldo Rexho, Arjola Demiri, Edon Berveniku, Joana Grabolli, Marsela Çibukaj, Muhamed Arifi, Gerta Çiçi
  Këngëtare: Fifi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #ShikokushLUAN#LuanaVjollca#TopChannel

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. 1

   Ermali qe flet anglisht kur nuk di te flasi mire shqip wtf ?? Cjan keta barbona ne emision barbonash dhe televizion barbonash jqr all in :-P

  2. Aranit Bala

   Pse fole o Endrit se do filloje Ermali fotograf..ai per lekr cfare nuk ben

  3. Aranit Bala

   Bobo ngelet duke vjedh programe o te lodhur..nejse..

  4. Uesla Idrizi

   Care ka pi Rezi🤦🤦 cycja me none

  5. 19 98

   O Mamaaq😆😆😆🔝😆🔝😆😆🔝🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  6. Ama Dor

   Ju lutem me ndihmoni me nje SUBSCRIBE,juve nuk ju kushton asnjegje,mua me ndihmoni shume ,Ju lutem

  7. Klodjana Rreceku

   Jeni shum te mire

   1. Ama Dor

    Ju lutem me ndihmoni me nje SUBSCRIBE,juve nuk ju kushton asnjegje,mua me ndihmoni shume ,Ju lutem

  8. Aliona D

   MARSELA NJE YLL⭐️

   1. Ama Dor

    Ju lutem me ndihmoni me nje SUBSCRIBE,juve nuk ju kushton asnjegje,mua me ndihmoni shume ,Ju lutem

  9. Enoeno Kapa

   O ermal o mut. Ske turp bo treshe ne krevat me amin e edi ramen

  10. A.S A.S

   Po kto nuk majne maskerina apo vari lesht,shqiptar hesapi,

  11. Orchidee Orchidee

   Good Job all nice

   1. Ama Dor

    Ju lutem me ndihmoni me nje SUBSCRIBE,juve nuk ju kushton asnjegje,mua me ndihmoni shume ,Ju lutem

  12. Cupcakes

   Flori me I miri Si gjithmone Edhe Marsela shum e mire 😍

  13. arjon__1

   O luana fto edi ramen

  14. Soni Son

   Si i shkelqeka cica Luanes si 🎱 n bilardo hemmm😜

   1. Teuta Gjeka

    🙈

  15. Nada Halluni

   Pzs spo merr 1m shikime si atehere kur kishe personazhet e perputhen?🤪

   1. Ama Dor

    Ju lutem me ndihmoni me nje SUBSCRIBE,juve nuk ju kushton asnjegje,mua me ndihmoni shume ,Ju lutem

  16. 1 anne 3 cocuk

   Kesaj me Shume i duken sytjenat. O Zot nuk kane sy ne ball keto si vishen keshtu. Ai fustan vishet pa te brendshmet o katunareeeeee

   1. Ama Dor

    Ju lutem me ndihmoni me nje SUBSCRIBE,juve nuk ju kushton asnjegje,mua me ndihmoni shume ,Ju lutem

  17. Rexha Gashi

   Interesant te gjithe qe jan te njohur jan ne ndonje emision, por prap te njejtit njerz i ftojn dhe neper programe, emisione etj, sikur nuk ka njerz tjer, por vetem kta te marrin pjes sa ma shume e mundshme kudo neper emisionet, programet, jo te ftohen dhe njerz te tjere qe nuk jan te angazhun neper tv etj, qe dhe te tjereve tu jepet munsia te fitojn,jetojn dhe te tjeret qe jane shume pa pune. Se keshtu si i thrrasin te njejtat ftyra ne çdo program te behen monotone,dheze tv-ën ne çdo lloj lloj emisione i shef te njejtat ftyra. Siq eshte nje nga keta Ermali, vete kallzon diqka vete fillon e kesh nuk e dij une çfar Humoristi etj eshte ky, apo i ka dalur zani nje koh kur te tjeret, shume me te aft por nuk kan pas munsi te jen ne ndonje TV, siq thash me heret duke i ftuar te njejtit njerz ne çdo TV. Per mendimin tim ka shume njerz me te afte etj, siq eshte Ermali e shume te tjere.

   1. Ama Dor

    Ju lutem me ndihmoni me nje SUBSCRIBE,juve nuk ju kushton asnjegje,mua me ndihmoni shume ,Ju lutem

  18. user r

   shum negativitet ky emision

  19. Lyrics

   Ky Rezi nuk durohet fareeee, ma shpifiii

  20. Angi Trajani

   Si 45 vjec duket kjo silikoni E bukur eshte ajo qe lind e bukur,kjo as me silikon nuk eshte e bukurGjoks fallco me qese silikoni,po ashtu dhe te pasmet,unda ,mollzat,buzet, beli, dhembet fallco

  21. Paris Legisi

   5000€ Tavolinë 😂😂😂😂😂 Legjenda Shqiptare

   1. Ama Dor

    @Paris Legisi faleminderit vella🖐🇦🇱

   2. Paris Legisi

    @Ama Dor Si-Gur-isht

   3. Ama Dor

    Ju lutem me ndihmoni me nje SUBSCRIBE,juve nuk ju kushton asnjegje,mua me ndihmoni shume ,Ju lutem

  22. M. Morina

   Cfare ka ndodhur me beatrixen sa e bukur ka qene nuk di dmth me duket e paska shemtu veten me operacione

   1. Ama Dor

    Ju lutem me ndihmoni me nje SUBSCRIBE,juve nuk ju kushton asnjegje,mua me ndihmoni shume ,Ju lutem

  23. Boo Boo

   Po kush is ka dhon 200 mij dollar ktij Endritit mor amon...kto shofin endrra apo tallin bycen e Vogel 🤣🤣

   1. val h

    dolce gabbana

  24. Alisa Tirane

   Luana rregullo fustanin moj vajze apo dhe ata ne prapaskene nuk thone gje

  25. Sona Marku

   Eraldo nepni prash 🤣🤣

  26. Juni Kulu

   Qr sa paska ndryshu beatrixi haha

   1. Ama Dor

    Ju lutem me ndihmoni me nje SUBSCRIBE,juve nuk ju kushton asnjegje,mua me ndihmoni shume ,Ju lutem

  27. Albano Tartaraj

   Ca e keni kete pith motre rezin mjellaxhi shkerat

  28. Redon Olldashi

   Car ju paska bere mollzave kjo 😂🤦🏻‍♂️

  29. Ronaldo Caka

   Sa i shpift me sjelljet ky rezarti pythje e fjal sikur pale ca eshte si sja dhivi dikush nga te ftuarit

  30. gjergj kastrioti

   kjo karja rudina është komplet idiote e pa aftë dhe komplet debile

  31. Albana Lleshi

   Sa miss je moi Luana je misi globit te shkojn shum floket ashtu te shkurta

  32. gersi gers

   Rezi mos ha mut

  33. Adrian Koni

   Vajza që unë unë ithomes.info/net/29dqlLZ6g6iCk3Y/video

  34. Zade

   Na paska shkrujt çifti i perputhen

   1. Zade

    Shaka

  35. Leda Leda

   Dikush ta zhdukë kete rezartin se na i shpifii

  36. Henzo Krasniqi

   Sa i neveritshem ky rezi si e mbani aty i zot e di 😡

   1. Uesla Idrizi

    Uuuuui

   2. Ama Dor

    Ju lutem me ndihmoni me nje SUBSCRIBE,juve nuk ju kushton asnjegje,mua me ndihmoni shume ,Ju lutem

  37. Tristan Gerven

   200 mi È. Hik mi gungaqe

  38. Aleks Muka

   O Moj Vlora Me Kuror Te Uroi Nje Qint e Tet Vjetor Te Puth Detin Te Puth Malin Te Takoi Ismail Qemalin .Drejt Shqiperis Etnike Prevez Preshev Shkup Podoric

   1. CallmemilionereALB CallmemilionareALB

    Te Pershendes nga Presheva

  39. Fredi Gogoli

   ithomes.info/net/s8-o15aPjI1ofYY/video&feature=share&fbclid=IwAR13fRcFGr1b52Tur75tQf6dp5B-AGflOfDDSAt1GAj1h9IaNfjG5Yaz4cA

  40. Fredi Gogoli

   ithomes.info/net/s8-o15aPjI1ofYY/video&feature=share&fbclid=IwAR13fRcFGr1b52Tur75tQf6dp5B-AGflOfDDSAt1GAj1h9IaNfjG5Yaz4cA

  41. Ganimete Citaku

   Moj Luana je desh si me ra me fjet mamir mej hek BH krejt 🤣🤣🤣🤣🤣👎👎👎

  42. Ed Ga

   Pse e ke hek jaknen i myte shqipet

  43. Flor Dis

   Ne çdo episod noizyt tu ja mart ne goj

  44. AVD Digital

   Atdheu ne Perputhen Prime puth nje tjeter nga Vajzat ne buze per ti dhene lamtumiren.Ja si reagon ajo ithomes.info/net/s7eupbSar4Kpqm0/video