Shkuesi dhe martesë për 6 muaj, historia e veçantë e malësores në SHBA me video virale

1,4K visualizzazioni3

  #BietaSulo, autore & moderatore e #FtesëNë5, emisioni më i ndjekur i pasditeve shqiptare
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #TopChannel

  Pubblicato il 10 giorni fa

  Commenti

  1. Pop Culture

   Ti mire ben, po perse bertet? 🤣

  2. Sk33di Sk33di

   Per letra 6 muj 😂😂😂😂

  3. Eva Rriska

   Sa e lezecme 🥰🥰