Nurellari: Nuk jam fans i grevave por shkelja e kontratave po bëhet modë

1,4K visualizzazioni0

  "Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Open#TopChannel

  Pubblicato il 13 giorni fa

  Commenti

  1. ARNALDO JANO

   Po sa avione kontrollojne gjate nje turni kontrolloret ne spanje a gjermani gjate nje turni? E kuptoni qe kontrolloret paguhen nga avionet qe operojne ne nje aeroport? Dhe maqedonia e mali i zi, qe jane sa Tirana, ka me shume trafik se rinasi...

   1. ARNALDO JANO

    @Genti Genti po o "patriot"... Kane 800-1400 fluturime ne dite... Shqiperia ka 18-20 ne dite, pjestim 3,per tre turne, nga 5 veta ne turn, se e deklaruan vete, jane, 1-2 aviona per njeri... Me te njejtat shifra, i bie qe ne aeroportet europiane punojne 300-400 veta ne turn... Ti kur ke ikur ne aeroport, ke pa na i aeroport qe ka kullen me te madhe se pista, se per te fut 300-400 veta, ashtu do ishte... Pastaj ato muhabetet se po i perzeme mbaji per vete... Keta nuk jane njerez ekselence, we me sakrificat e tyre u shkolluan dhe u kthyen ne atdhe... Keta jane shkolluar me leket e taksave te mia e te gjithe shqiptareve, nuk i ka pagu as rama e as sala nga xhepi vet, prandaj kane pergjegjesi perball shqiptareve e para punes...

   2. Genti Genti

    Po o serbofil,turkofil,grekofil,sllavofil injorant por beja pyetje vetes sa puntore ka Gjermania ne nje Aeroporte te vetem apo ka 65 kontrollor?!!!!😡😡😡🤮🤮🤮 Pse jeni kaq antishqipetar,trradhetar,shpifsira sepse realisht me keni bere te vjell sot!🤮🤮🤮🤮🤮 Nuk i besoj dot qe keto komentues qe shkruajn shqip te jen shqipetar por veç turqofil,grekofil,serbifil,sllavofil!!!🤮🤮🤮🤮 Nese ka me shume levizje ka me shume kontrollor apo doni qe te vijn kontrollor nga Serbia,Mali Zi,Maqedonia,Turqia,Greqia dhe te marrin nga 7 milion deri ne 10 milion ne muaj dhe ti debojm keta 65 shqipetar dhe pastaj keta 65 shqipetar te marrin 65 familjet e tyre dhe te emigrojn ne Gjermani dhe nga 2 milion apo 4 milion qe marrin ne Shqiperi te marrin ne Gjermani 13 mije euro qe bejn 15 milion leke. Po te isha une si keta kontrolloret do ju beja mutin do mesoja gjermanisht e do merrja familjen e do shkoja te punoja kontrollor ne Gjermani me 13 mije euro si boss me qetesi totale dhe nuk do u merrja me njerez te shpifur,antishqipetar,trradhetar qe te ben te vjellesh!!!🤮🤮🤮🤮🤮😡😡😡😡😡 O ju vllezer e motra merrni 65 familjet e juaj dhe emigroni mos u merrni me keta injoranta qe duan te debojn shqipetaret dhe ti zvendesojn me bangladeshas!!!! Ikni dhe shpetoni veten tuaj dhe familjet tuaj e tja lem Shqiperin bangladeshasve.😡😡😡🤮🤮🤮