Florian Marku:Kundërshtari im ende në spital, ja çfarë më tha në ring-Shqipëria Live 22 Shkurt 2021

210K visualizzazioni36

  Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel.
  Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini

  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #ShqiperiaLive#TopChannel

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. Kujtim Doku

   Na nderove florian te lumtekrenohemi me ty

  2. Toni 007

   Respekt

  3. Skender Duraku

   Rrespekt luani kosoves

  4. Bekim Ilazi

   Lumt ne qe te kem Fluriani

  5. Bejtulla Metushi

   Sukses shqipe je krenarija e kombit te uroj fat dhe shendet ne jet

  6. xXx

   O vlla ma i madhi ke perkahje shum shumm te madhe nga kosova edhe nga gjith bota ku ka shqipe

  7. Les Paul

   Na knaqe shpirtin o Florian 🇦🇱🇽🇰❤

  8. Ilir Kastrati

   Florian je krenarija e kombit Shqipëtar, ku do që jemi në botë. Të uroj suksese të plot. Perqëndetje nga Franca 🇦🇱🇽🇰🇫🇷

  9. Gzim Bregaj

   Rrnofsh Sa malet Florian Respekt ti je vertet Skenderbe ❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  10. Giuseppe Salamone

   U befsh kampion Marku

  11. Giuseppe Salamone

   I madh je Marku

  12. Armando Kashuri

   Nipçe è pashë ndeshjen bashkë me djalin, pavarësisht se të ngjan në vullnetin që ke dhe sigurin që ke kur ndeshesh. Edhe sa do që djalit tim i pëlqen më shumë lota libera, ndeshie e lirë. E pamë ndeshjen në DAZN.🏆🥇🥊🥊 U tronditëm pak kur u rrëzove, se sado i fortë të jeshë, kur ha një grusht të fortë nga një kundërshtar i fortë, është e më e vështirë ta fitosh, në përgjithësi. Po të jap si shembull Tyson që ishte më i fortë se Holyfield po nuk u mbrojtë aq sa duhej. Florian kurrë mos u zbulo e nënvlerëso kundërshtarin tënd. Megjithatë kishim besim 100% që do të fitoje KO. E jemi të sigurtë 1000% që do të dalësh Kampion Bote Me Flamurin dhe kapelen Shqipëtare Në Kokë. Un e djali të përshëndesim nga Genova 🛳⛴🛥⛵🚤🛶🛫✈🛩🛬🚄🚅🚆🚊🚉🚋 Me Origjinë nga Vlora. Qyteti më i Bukur Në Botë 👏👏🤟❤❤🇦🇱❤❤⛴🛳⛵🚤🛥🛶👏👏🤟❤❤🇦🇱🇽🇰❤❤👏👏🤟🏡🙋‍♂️🙏🙏❤❤🇦🇱🇽🇰❤❤🌍🌎🌏🌐

  13. Ardian

   Ulu dy tulla derman se ka gjithmone nje peshk me te madh se ty aty jashte , une tifoz I jot personal jam 😉

  14. Nardi Andi

   Je gjigant vetm fitore bravo

  15. Alexanxros Ginnomitrios

   Respekte gjigand

  16. Bardhyl Luma

   Fraza🤮🤮🤮

  17. Selam Iljazi

   Po ma con mallin e isa bolitinit o bur i dheut hallall buka ajri toka te qofshin je bir shqipe o trim tu degjoft emri sate exzistoj toka rroft shqipnija e madhe

  18. Vilson Hoxha

   Bravo bravo

  19. LEKE RROTANI

   Florian Marku te rujt zoti se na nderove te gjith kombin shqiptar ku do qe ndodhet neper bote te uroj vetem fitore gjat gjith jetes tende.

  20. Vladimir Bunguri

   Je gjigandi ore flori

  21. Hashira Uçhi

   Nje BRAVO te madhe te lumte.po mua nuk me pelqen ku lloj sporti per cunat dhe per vajzat aty rriheni ne me zi ju kemi rritur dhe duam me te miren per femijet tan.po un te uroj fitore sa me shum dhe kurajo nenes tende ne cdo ndeshje kur je ti.

  22. Xhensila Xhesi

   King 🇦🇱🇦🇱

  23. Lili Arapi

   Rrespekte per kete yll shqiptare

  24. ssd ssds

   kujdes florian se sporti ka te papritura kujdeslevdatat ,dikur populli thoshte kur deshte te mallkonte ,te hyvte vetja ne qef kujdes bej 1000 here , mbar te beft zoti vetem kujdes

  25. Lek Toma

   Kur tu ikun zoti Rama nga politika do hube shqyperia nje personalitet nje politikan me atdhetare qe ka bota

  26. Lek Toma

   Florian marku number Uan 💞❤️🦅🇦🇱

  27. Lek Toma

   Ju te dy jeni cifti me sipatiket te programeve ne Bote 💞❤️🦅🇦🇱

  28. Buki Buki

   Të lumt Luani I Shqiptarve të lumt në që të kena në, po mjer Shtetin që e kem në gjith Shqiptarve

  29. BIG ALBANIA

   ❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  30. Amir Kadriu

   Rrofsh sa malet o vlla !

  31. Granit Abazi

   O ZEMER SHQIPTARI O LOQK ❤🇦🇱🇦🇱❤❤❤🇦🇱🇦🇱❤❤

  32. bert latifi

   respekte florian .sidomos keto me bishta mos i fal . sa per hilet ato do ti shijojme dhe do mesohemi sepse jena shqiptar dhe askund nuk na shohin me sy te mire kur sportista si ty triumfojne njerezishem si ky rast .

  33. teo mema

   Ore pse i biejne vetem skilipeca ketij🤔

  34. Dardania Antike

   Kemi shumé djemé qe né rinxhet botnore na kané béré té ndihemi shumé krenaré qé jemi Shqiptar...e njé ndér ta ashté edhe Florian MARKU qé béné krenar gjithé Shqiptarin.

  35. Mark 355

   0

  36. genti ceca

   Je kampion mos e humb perqendrimin tend fokusohu tek ndeshjet e tjera...keshtu vazhdo...

  37. Zekerija Bytyqi

   Brravo florian brra

  38. Gezim Pali

   Zoti te rujt Florian Marku .ishte knaqesi Qe te takove rastesisht per nje Foto .ne Goldens green .londer .sa do e kushtueshme re jet bileta .do vij te shikoj ne ndeshje e radhes .Se me te vertet na ban krenar .

  39. Hank korz

   Wonder that Tirana get railroad service to airport and the surrounding areas of Durras,a and Tirana metropolitan area, good choice, as Italy have fa fantastic railroad system, the best in Europe, and affordable to the people, I like as I was traveling trout Italy, good luck with railway in Albania,it's will help tourists industry and well commerce 🇦🇱✌

  40. Visi Jonuzi

   te lumt vllai zoti te ndihmoft suksese

  41. The Patriot

   Llegende❤ kosova me ty

   1. The Patriot

    @****** surprize tipike e gjysheve tona

   2. ******

    nutellen e paske me ajvar AHAHAH

  42. Muhamer Isufi

   Zemra e gjithë Shqipetaris është Flori si Flori Zoti i madh ta ruajt shëndetin edhe forcën e vetëm ta rrit imunitetin, skam fjalë 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  43. Illyrian Albanesi

   Besim kabashi ka prezentu gjithmon flamurin e shqiptarve kuq e zi......respekt florian🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  44. Illyrian Albanesi

   Besim kabashi ka qen ai qe ka prezentu gjithmon flamurin e shqiptarve...respekt florian

  45. Ismet Shtime

   O Florian shumë shumë ju adhuroj posaqrisht kur ngrit flamurin më të dashur shqiptarë, Rrnofsh sa malet o King.

  46. Islam Beqiri

   ❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  47. Islam Beqiri

   🇦🇱😈🔥

  48. Minton Place

   Ec aty Shqipe 🥊🇦🇱

  49. Vladimir Stafasani

   Pravo Florian je Gjigand krenohemi me ty

  50. Emini rejan

   Respekt gjith shqiptaret i ke perkrahjen gjithmon te ruajt zoti 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤️❤️❤️

  51. Lavdim Hazna

   Të ndjek gjithmonë dhe gjithmonë më kënaqën i djalë dhe sportist i shkëlqyer. Korça të përshëndet.

  52. Albert Vata

   1sh

  53. Bes Bau

   VAZHDO FLORIAN SE JE FITUES 100 %.. TE PAFSHIM EDHE 100 VJET TJERA.. FLORIAN JE YLLI SHQIPTAR 👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱JEMI KRENAR QE TE KEMI!!!! E KA CMONTUAR TOTAL 👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍

  54. Bes Bau

   KY DJAL TE BEN TE NDIHESH KRENAR 👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱FLORIAN VAZHDO SE NA BEN TE GJITHVE TE NDIHEMI KRENAR SHQIPTAR!!!!

  55. gandia playa

   Ata boset e korrupsionit Shqipetare pse sja japin nja 20 miljon dollare kti ujkut te shqiptarise se me te vertet po I permendet emri shqiperise per mire dhe po na ben Krenare neper bote fale Florianit.

  56. Bexhet Huruglica

   Krenar me ty Florian ! Shendet dhe suksese,vazhdo te na besh krenar edhe ne te ardhmen.

  57. Y Y

   Je luan i pa mposhtur te rujt zoti te ndihmoft ne qdo hap te jetes

  58. Gezim Gzimi

   Florian marku je gjigand te gjith flasin per ty edhe ne gjermani ku ju them thone ai eshte i cmend jo them aj esht qe na ben krenar Jemi me ty florian 👏👏👏👏

  59. Giggi D’alessio

   Me i miri 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🤝🤝🤝🤝

  60. Fati Tifa

   je tu u zon vetem me amatore ,

  61. Skrapi Mali

   🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  62. Huawai P9

   Flm florian edhe Kosova te don shum ty

  63. Klevis Bicaku

   Markuuuuuu

  64. Redon Mati

   🇦🇱💪🇦🇱💪❤🇦🇱😎

  65. Syl Imeri

   Tlumshin Grushtat Shqipe Krenarija e jon Shqiptare Florjan Marku!

  66. MilimetriOfficial S-14

   🇦🇱👐🇦🇱👐🇦🇱👐🇦🇱👐🇦🇱👐🇦🇱👐🇦🇱👐🇦🇱

  67. Albanian Superior Shqipëtari

   FLORIAN MARKU ESHTE PATRIOT I MADH. DHE BOKSJER I LINDUR

   1. Zef Shqalshi

    E vertete se qendrojne te dy vetite we Zoti i ka dhene ketij djali Shqiptar forca djalosh sa me shpejt tu plotesofte deshira per ty Florian Kampion bote nje dhurate dhe kenaqe si per gjithe trojet Shqiptare kudo qe jane

  68. Sokol Tosku

   Njerëzit e tillë na bejnë të jemi krenar që jemi shqiptarë🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  69. Toni Araniti

   Florian je Gjigand!!🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  70. pik pressie

   o florian marku , te rujt Zoti na ke bo super krenar....

  71. Mirfat Sope

   Je Gjigand Florian Marku.

  72. samir

   Je ma i forti te fala nga Ternoci

  73. 096 scp schei guy

   Respekt Lushnja

  74. Xhavit Bylbili

   bravo Marku je 1 shiiii na ke ber krenar si shqiptar edhe pse jemi shum te zhgenjyer me politiken qe bej ne pergjithsi shqiptaret kurse ju sportistet na zbardhni fytyren ju lumt jeni Ambasadoret me te mire qe na perfaqesoni. ju lumt ju lumt je me plot❤❤❤ ke ❤ dhe je nje trim i papare👌👌👌👍👍👍👍

  75. AFRIM ##

   Qite në gjyq Arbitrin merr Avokat dhe ktheje Fitoren

  76. Alblend

   Te lumte Flori, Shqiptaria e vertete nuk behet vetem me leke e interes por me zemër per s'pari...! Suksese te metejshme...🇦🇱💪

  77. DediNetworks

   Jemi krenar me ty vlla i dashur Florian , ke rrespekt nga Dardania te duam fort

  78. Xhevat Statovci

   hallall te qoft Florian Marku te pafshim kampion bote

  79. Dua Fans

   Sic është Muhamed Ali per Boten , eshte Floriani per Shqiperine

  80. Sam Hoxha

   Shum gazetar byth qir shum televizion vk

  81. Bossi Bossave

   🇦🇱🇦🇱🇦🇱👍👍💪💪💪💪

  82. Eglantina Myftari

   Bravo vazhdo sic di ti ,fitore ne cdo hap tendin te uroj.Je krenaria jon

  83. Shukri Horst

   Bravo Patriot

  84. Hasan Idrizi

   Te lumte o Shqiponja e Shqiptaris.Rrespekt o YLLLLLLLLL

  85. Telo Blessed

   je i madhe marku respekte 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  86. Deti.E

   Jepi flori suksese ne te ardhmen

  87. marilyn lona br

   O flor degjo vlla mos u mer me conor se ai te thyen ne mes, ti je shum i mire Po je akoma shum i vogel, conor ka patur shume kerkesa nga greqia bullgaria romania shume boksiera po ai nuk mundet te loze me cdo ke

  88. Bedri Hoxha

   Bravo Florian na ke ba me u ndi krenar e kam par Live e ke dermu kundershtarin te dhashte Zoti Force gjithmon...

  89. Adiadi2020 Andrit

   Po erdhe ne shqipri me titull ti shok do e terbosh populli 💪💪💪💪🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱 Jemi me ty 💪💪💪💪💪🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  90. Adiadi2020 Andrit

   Myte florian 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

  91. Mirela Hoxha

   🏆🏆🏆🏅🏅🏅🏅🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👏👏👏👏👏

  92. Betim H

   Florian Marku me pelqen sidomos kurr i mund serbet, po qe nuk e kam pa ne asnje interviste me kundershtaret e ti perveq ksaj te fundit. Ku Floriani u shpreh shum keq edhe oa edukat filloj tu e sha se qysh i ki flokt kshtu e sje kerkushi gjana palidhje e mu me pelqej nje fjale e atij kur i tha hajt se kam me te msu me respektu te tjeret. Ne fakt ai oaska humbur po boksi eshte sport e sduhet ti gezohesh ksaj pune qe e ke bo mje person per spital se mos harro gjitha kthehen heren tjeter kush e di sa rrin ti 😚

  93. Xhuli Rrodhe

   Florjan = luan 💪

  94. Florim Osmani

   Rrespekt florian marku te dua shum je nji bokser me zemer luani me xhak shiptari me nder kombi tfala nga stuttgarti

  95. Didge X5

   Ta Marsha tkeqen.djali.Jon trujt.I.madhi Zot.qe.tka.fal.shkodra te. Don.fort.

  96. ertemis simetre

   Shqipria duhet te nderoj ty more Vlla me medaile te nderit se Kombit Shqiptar

  97. Leo Nard

   saa1qzalzllzslà

  98. Viktor Lipi

   Shqiptar ishe, e Shqiptar mbete Qe te gjith na ke me vete F .MARKU zemer luani Per TY lutet gjith vatani

   1. K D

    Deri sa të rrëzohesh Nga asnji sdo kujtohesh

  99. Lulzim Sadiku

   Bravo Flori. Suksese