Andi rikthehet në program dhe tregon gjithçka, çfarë do ndodhi - Përputhen Prime, 17 Janar 2021

1,5M visualizzazioni1 527

  Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
  Autore:Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #PerputhenPrime#TopChannel

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. Jeton Neziri

   Ky arjan Kondomi esht njeriu me I poshter qe egziston ne ket emision

  2. I86

   Me pelqen shume Arjani ! Bravo per fjalet plot vend qe thua gjithmone!

  3. Aida Gjinoshi

   Po po

  4. Pushteti 4

   Publikohen perfundimisht fotot e Melises dhe Andit duke u puthur tek Cataleya 😱😱😱👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 ithomes.info/net/m69wk7xph62chGk/video

  5. Kadri Veseli

   Heki kto moterqima kosovar si po vin kto turq kosovet po vin ktu ne shqipri dhe bajn si perdhaca

  6. seeni gzty

   por jo vetem kaq.

  7. Adriatik Beli

   Tea shyqyr qe yri ne emisionin perputhet qe regulloj imazhin e vet se ishete si fok deti

  8. mikea hiooi

   te lumt Arjan Konomi je legjend dhe opinionist i vertet.

  9. yuoop noke

   por jo vetem kaq.

   1. seeni gzty

    Andi mir e ke👍👍🤌🤌

  10. sokin jon

   por jo vetem kaq.

  11. seiom jvony

   Sa e urryeshme kjo melissa, te neveritet sa her hap gojen

   1. mikea hiooi

    ik moj budallaqe kush te digjon ty moj po ti shkove tek mama e Mevlanit dhe i the ti je vjera me yyyym

  12. EDi i

   Arjani esht si Babaj i tyre , ka te drejt ti shaj dhe tja tregon rrugen. Po Nuk lejon dikon tjeter te perzihet ti ofendon ose ti jep „kshilla“ (Fatma) . Shifet se Arjani i ka ne ❤️ kta Cunat dhe gocat T lumt OG Arjan

   1. yuoop noke

    Lere o Mevlan ajo flet ne ajer me kete pergjigje qe te jep ty kure mos u lidh me keto femra si Melisa

  13. Georgia Kurti

   TURP TURP EDHE VETEM TURP TE KESH TI bora DHE ATO 2 INJORANTET TA DETYRONI DERIS SA TE IKUN OSE TE THOJ ATO QE DESHIRONI JU INORANT

   1. seiom jvony

    Arjan Kondomi

  14. Kleahh _.

   Qka keni ton kunder bores? Bora mir e kishte sepse lediana nuk eshte vetvetja eshte thjeshte mendjemadhe dhe dyftyreshe🤷🏻‍♀️

   1. sokin jon

    Vajza që unë dua ithomes.info/net/29dqlLZ6g6iCk3Y/video

  15. Habbeess Ss

   Andi i ri : a u qove a u qova😂

  16. Pepaj Shpresa

   Bora pa sytjena paska qen mo 🤣

  17. Ask to seduce Miss

   lodhet cdo jav melisen ne perballje me dike ,i jepni minutazh se mendoni se kshu do merrni sa me shum klikime po se dini qe po na lodhni dhe po na e bezdisni si emision

  18. ELBANA Kavoci Kavoscikavosci

   Tup cfare po flitet keshtu vazat vashdon se gazetaret flasin kote

  19. Lolo 82

   Keni ik per lesh veç ledjanes eshte e mire

  20. princesa princesa

   Kush mundet mem ndihmu si me shiku perputhen prime 24.01.2021

   1. Ask to seduce Miss

    turp per borën e pa edukat dhe shume rrespekt per arjanin 👏

  21. Bes Bau

   Sa te cmendur jeni qe smundeni nje Melise"Aktore amatere "ta kuptoni.. 100%jam i sigurt qe Melisa do te hjek qafe Mevlanin, natyrisht shkaku i Atdheut!!!Melisa ben cmos qe Mevlani te duket sa me keq shkaku i Atdheut.. Po sigurisht qe shum shpejt dot zhgenjehet nga Atdheu dhe dot kthehet te Mevlani ose te Andi i ri..

   1. dcoog anml

    Melissa je Shum False dhe shum Gjeloze... Po dukesh si nje femiii ... Je shum goc e lazdruar ... Gjeloze shum ...

  22. Bes Bau

   I LUMTE OPIONISTES RE 👍👍👍 CDO FJALE E KA TE DREJTE.. MELISA KERKON VETEM PRETEKS PER TU LARGUAR NGA MEVLANI.. PO DO QE MEVLANI TE MBETET FAJTORI.. JO ZONJUSHA MELISE 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️TASH E KA ATDHEUN DISA JAVE. KUR DOT KUPTON KUSH ESHT ATDHEU, MELISA DO TI HIDHET NE QAFE MEVLANIT.. DHE SHPREHJA E SAJ DOT JET, PO KSHTU JAM UNE!!!!

   1. dcoog anml

    my mind after this video: okay, okay, oww kay

  23. Bes Bau

   NJE KENGE PER MELISEN.. MELISA E BUKUR SIKUR ZANA, JEVGE NGA TIRANA E RRITUR ME ITALIANA 😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂 JA KENGA

   1. Era Panajot

    E lindur ne lacjana

   2. Era Panajot

    Hahahaaaaaaaaaa

  24. Anita Admir Haxha

   Andi mir e ke👍👍🤌🤌

  25. Beauty tips !

   ithomes.infoWqzmADDRTRI

  26. Donika Shkembi

   ik moj budallaqe kush te digjon ty moj po ti shkove tek mama e Mevlanit dhe i the ti je vjera me yyyym

  27. Donika Shkembi

   Lere o Mevlan ajo flet ne ajer me kete pergjigje qe te jep ty kure mos u lidh me keto femra si Melisa

  28. Adrian Koni

   Vajza që unë dua ithomes.info/net/29dqlLZ6g6iCk3Y/video

  29. Dardania Sacra - Kosova

   Arjan Kondomi

  30. ardi bone subcribe

   fationi dmth ma i drejti osht respekt 👍👍

  31. Arianiit Selmani

   Arjan baba je aa

  32. Ela K

   Imoraliteti eshte ne trurin tend o Fatma njerzit sjane njesoj boll e kryqezuat Ledianen

  33. Tony Papa

   Nuk po r marr vesh me kete Melisen se po na ngre nervat kur ben si femije e pabindur dhe flet pa mbarim dukr bullizuar Mevlanin dhe Ledianen.xhelozi e paster...Mevlani u permbajt shume dhe Melisa duhet te f off

  34. GODBANIAN

   o arjan legjenda

  35. opzz xsin

   turp per borën e pa edukat dhe shume rrespekt per arjanin 👏

  36. nitinisa2

   Melissa je Shum False dhe shum Gjeloze... Po dukesh si nje femiii ... Je shum goc e lazdruar ... Gjeloze shum ...

  37. Arianiit Selmani

   Eh qka ish kan qeky zhvlersimi minxi i ram nfije

  38. Angie Muca

   Bravoooooo Arian Konomi qe ju ktheve Fatmes 😂 😂 😂 😂

   1. opzz xsin

    Bora I thote Ledjanes cohu ik kur e di shume mire qe ajo nuk do ta bej se eshte Vajze e edukuar

  39. Bajrami Leonora

   O melisa pse gjith ky mllef per mevlanin apo mendoje se gjith djemt duan te te duan vetem ty. Ti perqafohesh e puthesh me te gjith djemt e perputhen per nje keng te kushtuar e ben kaq te madhe. TI JE XHELOZJA E PERPUTHEN DO QE TI KESH TE GJITH DJEMT PER VETE.

  40. Arben Ismaili

   Jfjfjvkbd ncmci

  41. fieri fieri

   Pse nuk e ndryshoni njeher djemt kerkojn vajza, te jen 6 djem edhe 20 vajza

  42. fieri fieri

   O bora popjerdh kot nga goja ktu karshi ledjanes, kisha nje mendim tjt per ty sk prezantuese por me kete qe bere te hoqa viz

  43. Besa Zito

   Turp Bora

  44. aida shehi

   E e

  45. 54ProGamingHD

   Te të vijë TURP Bora.

  46. gxim krasniqi

   ky panajoti kret trap ku ka kultur familjare

  47. gxim krasniqi

   lQfar gjelozie e prisht ndaj ledijanes shum zemer zi dyt jan plehra melisa edhr atdheu

  48. gxim krasniqi

   Ledijana eshte nje femer gjiande nuk e merito me u ul me ato femra te ulta

  49. gxim krasniqi

   Mevlan ti je me i miri mos u dorzo para nje pa njeri

  50. Nela Ago

   Bravo Mevlan

  51. Nela Ago

   Andi Tea te dya po rrejn dicka

  52. dcoog anml

   publikun.

  53. Aidd Deliu

   Tea eshte adheruese ka shikim shum te mir dhe te embel pote isha 20 vjet ose me shum a me pak dhe te vija ne perputhen dote dilja vetem me Tean por jam 13 vjeqë te dua shume Tea prej te gjithave dhe melisa me pelqen sepse eshte tipi im qe ja mbyll gojën atyre qe e meritojne dhe qe nuk e dine qka eshte te dashurosh dhe mos te tradhtosh ju dua Melisa&Tea❤

  54. Happy Memories

   Bora I thote Ledjanes cohu ik kur e di shume mire qe ajo nuk do ta bej se eshte Vajze e edukuar

   1. dcoog anml

    mishi me 2 sy

  55. Happy Memories

   Ana 1 dhe Melisa Kane te njejtin mbiemer? A Jane kusherira a motra?

  56. Keli Shehu

   Po si nuk pash nje gje zerjoze te ky emisoin esht ber bajat

  57. Emiljan Haziri

   🤣😂😂😂 the best Andi dhe tea thyn akullin 😍😍🔥🔥🔥

  58. Jetaa Hyseni

   Uroj te mos jen ne Prime tjeter keta tjeret pos Arian konomit!

  59. Vanessa Pejë

   Mos e ofendoni more Arjanin 😩 keni pak Respekt. Ky ka nerva me u mar me ju e ju ma ofendoni Arjanin

  60. Aferdita Gerguri

   Te lumt Arian Konomi qe i mbyll gojen ksaj fatmes te lumt je njesh aty je king ne qdo aspekt

  61. Nurten J

   bravo Arjan 👍👏

  62. Vanessa Pejë

   Ne asnje Puntat me shume se ketu nuk me ka pelqyer aq shume Arjani lumet ne qe te kemi Arjan 🤝

  63. Antonio Gupi

   Cjane keto Sorra kush i fton keto qe sdine asgje vec bla bla bla Shurat e dreqit

  64. Alban Ajruli

   Ooo hekni qat music

  65. Imelda Muca

   kjo elona opinionistja me e bezdisshme dhe me argumentet me pa lidhje qe ekzistojn

  66. Pren Bezhani

   O Andi po nusja jote Tea tha qe Andi pervec se esht pa qef ka dhe paknaqsi me produksionin ,kush genjen ti apo nusja apo te dy

  67. Cecil hakim

   Turp te kesh bora zemain ca thu moj i ke mende ledjana eshte mebe mira aty

  68. F3llanza Hamza

   Bravo Arjan Konomi se je me I drejti aty dhe opinionist me I mir se ti skishin me pas.

  69. Xhevat Krasniqi

   Kjo melisa e shpifur

  70. John John

   Ore po nqs andi dhe tea jan cift cfar mutin duan qe rrin ne program kot sa me mbajt karrigen nxet. Kjo tea pupupupuppyppu si ato sjukat qe nuk bojn as vez dhe as zogj,cop mishi me 2 sy

  71. Suada Ismaili

   Fatjon Kuqari si Sabrica në birjan

  72. Suada Ismaili

   Ledjana është me e sinqerta mos e akuzoni se nëse të përqafon dhe ti e le vajzën

  73. Suada Ismaili

   Ju jeni të gjith me te rinj dhe duhet të dëgjoni kritika që të mësoni sa të jetosh do mesosh

  74. Suada Ismaili

   Edukata është të dëgjosh Fatjon Kuqari jo ta ngresh zërin se as në gjykatë ske të drejt ta ngrini zërin

  75. Suada Ismaili

   Arjan Konomi Profesori kurse këta nxënësit e llastuar nuk e dëgjojnë

  76. Elisabeta Catalano

   Arjan je❤❤❤❤❤❤

  77. berutto Berutto

   Ky emisioni eshte nje scam ne kuptimin e plote te fjales. Nuk ka fare lidhje me titullin me mira tia kishin vene emrin opinion apo ku di une 😑😑

  78. ARBI ARBI

   si LEDJANA jan me shume se gjysma e femrave e nuk ka as gje te keqe ajo e merr me me avash..edhe tea ate ben por ruhet sh dhe di te flase bukur nuk ka emocion para kamerave, e lediana do kohen e vet

  79. ARBI ARBI

   bravo ARJAN per komentin ndaj ledianes...e vertet tju vij TURP BORA nese LEDJANA eshte e ndryllur nuk keni pse ta nxirrni skur ka ber namin qe i hodhi doren ne qaf MEVLANIT. ju po e nxirrni ate si skandal si nje viktim po turp tju vijn per kete veprim te pakten te prisnit edhe pak e ne takimin e dyte ti thonit do te nxjerrim ate qe te ka hedh doren ne qaf. nuk me pelqen si e "larguat" LEDJANEN!

  80. Angela Selimi

   Po si i kishin kurdisur vajzat te thonin do largojme Ervinin

  81. H A

   Poo ato tjeret qe u larguan pa ze apo skishin shoke si Andi qe su permenden

  82. bocoy noiu

   Shume e ulet melisa nenqmon ne menyren me te keqe me gjeste dhe veprime koleget e saj 🙄🙄

  83. emaa v

   I verdulen ledianes le karrigen ik nga emisioni po ka shume faktore qe ndikojne ne turpine saj per perqafime eshte person i turpshem ose ka prinderit teper fanatik po jo ti thot ajo cohu nga karrigia nc nc nc nc

  84. Irini Baçelli

   Arjani m i drejti👏👏

  85. Alfons Merdini

   Spo e kuptoj cfar émissioni qenka ki (përfanca) apo (përputhen) me se te gjith flasin per fansa dhe shikime ne tik tok dhe instagram

   1. Alfons Merdini

    Qe do te thot

   2. bocoy noiu

    te bejne gjera jasht deshires tyre vetem e vetem per te arrit ju lek! Marre ju qoft. Kjo osht me t’a pshu*** personalitetin. Herdo kurdo ka me ju dal era.

  86. MsTironce

   Me lot 1:32:00 i madh fare Arjani 🤣😂🤣

  87. Ardit Ademi

   Mevlani esht p9 😂

  88. EST19 XX

   o bora ik mos ta shohim mo surratin se na çave krin me at ze krvash

  89. Daniel D

   Me vjen keq per Arjanin qe meret me keta injorante

  90. bruna diko

   Moj lediana kur ke hyr ne kte emision ke lexuar dhe subjektin normal qe do pezullohesh nese del jashtekontrollit te skenarit te olses vetem nese eshte vazhdimi i showt tend per te mare pike Se vetem realitet nuk ka atje boll se na merzitet

  91. REGO REGO

   Mqafshi mu ,merreni olti currin rradhen tjeter ju lutem

  92. Daniel D

   Çfare idiote Melisa

  93. Emanidona Palla

   Shume Gabim bona Ledjana vajze e mire dhe me edukat

  94. Qani Aliji

   Bora kush je ti moj me i than njerit zgjohu. Marre per ty

  95. Anisa Anisa

   Turp ti vi bores dhe te gjith konkurrenteve qe ju sulen ledianes ajo pothuajse ishte gati duke qare sepse ata e bullizonin dhe ajo melisa shum e hap gojen ne vende qe sduhet te flasi

  96. Qani Aliji

   Melisa nji gabele nga vjen moj lopë ti??

  97. Jetazenelaj Jetazenelaj

   Teja sante nuk pom pelqen hiq

  98. davud aaafff123

   fatma ne i shofim tean e andin se si sillen jasht kameres sinne dtl te melises e shum video tjera dhe tea ishte ajo qe tha un para kameres nuk jam intime please a seshte e njejta gje qe i kersulesh ledianes... jeni kot fare

  99. MsTironce

   Kte emisjon quheni ‘perplasje’ me mir. Se vetem dashuri, mirkuptim apo respekt nuk ka. #hardpass 🥀

  100. Albo Krz

   Ahhhhh tash e kuptova. Ky emision osht pa pik vlere! Marre ju qoft me ni vend te varfer qysh jan Shqiperia e Kosova , per pak fame i merrni 20 njerz dhe i shtyni mrapa kamerave te bejne gjera jasht deshires tyre vetem e vetem per te arrit ju lek! Marre ju qoft. Kjo osht me t’a pshu*** personalitetin. Herdo kurdo ka me ju dal era.