Fiks Fare, Gjykata urdhër mbrojtje për dhunuesit, e dhunuara nxirret në rrugë,12 Janar 2021, Pjesa 2

7K visualizzazioni14

  Fiks fare është nje program i gazetarisë investigative i cili transmetohet per publikun e gjerë nga e hëna në të premte në orën 20:10 në Top Channel.Një emision kritik dhe problemor, i cili nëpërmjet humorit dhe satirës denoncon dukuri negative të jetës sonë si korrupsioni, vjedhjet, shkeljen e ligjeve nga ana e zyrtarëve, shkeljen e të drejtave të njeriut etj."Fiks Fare" nisi transmetimin në 19 dhjetor 2002. është i pari emision me thyerje tabuje në praktikën gazetareske."Fiks Fare" u krijua si një domosdoshmëri e mungesës së emisioneve të këtij lloji në mediat tona, për të kontribuar sadopak në zgjedhjen e halleve dhe problemeve që përballon vendi në ketë tranzicion të gjatë. "Fiks fare" ka ngritur dhe realizuar probleme të mëdha, të cilat kanë ndikuar jo vetëm në opinionin publik shqiptar, por edhe në sektore të caktuar, duke I vënë në lëvizje dhe duke dhënë zgjidhje."Fiks fare" sot funksionon si një institucion ku njerëzit denoncojnë të gjitha padrejtesitë që u bëhen dhe ku rrefejnë problemet e tyre.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #FiksFare#TopChannel

  Pubblicato il 10 giorni fa

  Commenti

  1. xhesilda zeneli

   pastj thon pse femra jan dhe ato kot stho druri vjeter ka rrenjt e kalbra 🤷

  2. Styliano

   Si mund te trajtohen keto ceshtje me shakara dhe kercime !vetëm ne Shqipëri ndodh kjo gjë

  3. ana ana

   Si sju vjen turp njher qe beni publike gjera te tilla pa pasur prova televizioni me kot jeni me mashtrusat me te medhenj Nj grua e moshuar rreh nj grua kaq te re dhe si i merren per baz fjalet nj femije kaq te vogel turp turp turp televizon ordinerash

  4. Luan Fejzaj

   Qe vjerrat te mbyllin gojen dhe te mbajne vendin ti martojne cunat me burra

  5. Kujdesim Osmani

   O vjeren e nones npixk

  6. Rudina Gjetaj

   Po sikur te kete genjyer vjehrra duhen faktuar gjerat jo nga fjalet thjesht qe me rreh nusja ka prova per kte nese jo bien poshte te gjitha kto!

   1. ana ana

    Po sikur te ket genjyer nusja moj zonj ajo plak rreh nj grua te re turp dhe per ju qe flisni ne kte menyr

  7. Besnik Nika

   Allahu te ndimofte se nuk ka ligj shqiperia