Edicioni Informativ, 12 Janar 2021, Ora 19:30 - Top Channel Albania - News - Lajme

20K visualizzazioni28

  Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #EdicioniInformativ#News#TopChannel

  Pubblicato il 12 giorni fa

  Commenti

  1. Preng Kola

   Klmknom

  2. Gesi Bekiari

   13 '7 milion euro investim i madh me nje kove llac

  3. Gesi Bekiari

   shqiperia buzeqesh nga flamur me shqiponje ne flamur bubureci

  4. Michael Deleon

   Ama jeni ven ket SALILLARIT si LLARA te vertet o top leshi.

  5. Don tom

   Udhetim ne natyren shqiptare.DIMER.VLOG.ithomes.info/net/vdmolNKHrpulk6g/video

  6. Macoku Shqiptar

   Vetem Budalliqe

  7. Σπυρο Τορο

  8. Nazmi Behrami

   He eqiti rama ni genjeshter se pati feig se do zbulohet vakcina e serbis

  9. Kujtim Ndregjoni

   Prit te mbije bar

  10. Kujtim Ndregjoni

   Mmm

  11. Armando Kulli

   Simon ndoja