Melisa pranon se e kanë dhunuar fizikisht kur ishte në Itali - Përputhen, 20 Janar 2021

108K visualizzazioni74

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. Plaurat Leka Deliu

   Melissa zemer je

  2. jfihgudbx bfjjfhrjd

   Melisa 🤮🤢🖕 blla bllaaaaa blllllllaaaaaaa

  3. Mevlan_ Shaba Official

   Pershendetje miq! Ju falendroj per mbeshtetjen tuaj Dhe suportin 😍😍😍😍😍 Mos haroni subscribe ju lutem😘

  4. Erta Middle

   Fizikisht nuk besoj

  5. tsiou tsiou

   Me kete takim me pelqeu Melisa

  6. don Don

   ja bulizmi e kan mesuar fjalen bullizem.fitini lek nga komentet tona e nga lajket.hahaha pe nuk ju rruhet fare per te gjith melisat e atdhet qe jan aty

  7. don Don

   nji denunc te bente kjo leket u merrte familjes te atyre qe e kan dhunuar.ik o arian se ne kete bot jetojm jo ne horizont.ik leri keto mashtrime

  8. don Don

   ik mos mashtro se ketu jetojm jo ne qell

  9. don Don

   kur je e famshe shkolles te merr sociali e te ndan nga familja o melisa

  10. Drande Mani

   Po kshtu jane femrate e pista per te la veten per dorina menyre e mashtrimi te gjithe nuke ti ha kto o merrisa bota ka eduku kafshete lerema njerzite si puna anese ni ti e shume femra te myta 300 pole kepuce me taka tha Anna kame 🤣🤣🤣🤣 100 shoqe te mirate si kane aqe kto jane problemi ishoqeris divorcohene familjete te mrekudhushme sjedhja e ketyre modeleve si merre vece kjofte largu meje cu ne shpi e mesin tu mashtru mashkujte te martuare e ka dhunohete grate e mira e ka mesin fmite po thujse ne rruge don apo nuke dome eshte fakte i qarte femra si hedhet 6 mashkujve ne qafe si melisa ste dele ni moje vajze provoje ni se qebesa te dele bodhe e rri besnik e kujdesu per fmin se done te arrishe dica ne jete kjo eshte jeta bio familja e Zoti ne qidhe 🙏🙏🙏🙏🙏

  11. Linda Linda

   Aman kjo Melisa la nam , duke fol palidhje , vec flet marrina , na e shpifee oj debileee

  12. Rreshka Shqiponja

   Racimi eshte i vertet nepre shkolla ne vende te huaje 😓😓

  13. Omi Omi

   Eshte e vertete melisa qe ne shkolle femijet qe mesojne me shume bullizohen Te tregoj per vajzes time me kundershtonte , sa here qe i kerkoja dhei i drejtoheja me fjalet qe , eshte e mjaftueshme kjo ose sikur te punisch pak me shume mund te kesh rezultate shume te mira dhe do te jete shume me e lehte dhe pa stres shkolla -a nuk e din ate qe une jo se nuk mundem por me i miri bullizohet !,UNE NUK DUA TE BULLIZOHEM ( ne klasen e 4 ne Gjermani)

  14. arbnora elezi

   Gjermani quhet Mobbing Edhe shum shum esht keqe

  15. Evelina Aliaj

   Ti moj sy hirrr ifshi kasollet melisa me macin sindi

  16. Markelina Hysa

   Ti je si Ana qe preu floket priji dhe ti fallco femer .Mevlan shpetove nga ajo edhe ti Atdhe maro pune dhe ik😂🙈

  17. Sonila Doqi

   Melisa dashuri❤️

  18. Lona Ada

   Melisa budallja dhe e perdala imiton anen e pare,po me nje ndryshim,ana eshte me pak e perdale se kjo.

  19. QAZIM HOXHLLAKU

   Hiq nuk mdhimesh femen k....e budallic

  20. Athua Kshu

   Like kujt i plasi trapi kur lexoi titullin

  21. Irma Dhima

   7:19 ca i ke bo buzve o motrraaa😂😂😂😂😂

  22. semri ardit

   nuk besoj aspak genjen kjo sepse nuk duket ashtu femer qe te ket bullizim aktron vetem

  23. semri ardit

   Keto paskan qen tallje dhe genjeshtra si njeri tjetri vetem per me fitu publikun edhe me u be me shum i famshem hajt debilet

  24. Myrvete Geca

   Atdheu ku po liron pranagat ke kama krejt ironi ndaj Melises. Mos dashuroni njerz se kan Krenari per gjera te kota. Ka thane:ME I MIRI NDER JU ESHTE AI QE ESHTE ME I DOBISHEM PER NJERZIT.JAN MESU MESHKUJT MI NENQMU FEMRAT.

   1. Myrvete Geca

    Ka thane: Muhamedi Salallahu alejhi ue selem.

  25. Sammy

   PSE bre po genjeni ja kini nis me ba lloj lloj muhabeti dhunimi vjedhja gurbeti bla bla bla veq por klikime

  26. berta bufi

   Melisa u mendove shum ta skenoje. kete sken idjote. qe paske qen e bulizuar bravo se si aktore je e besushme se lote na preke per pak e besuam se rolin e luajte bukur. Filsin dhe perkeni per bulizmin kur ju bulizoni dhe vet

  27. Vagelis Kiaris

   nuk besoj Asnje fjal nga keto qe thon jan komplet mashtrusa ka te drejt Fatjon qe u largua

  28. Diana Vata

   Ah viktima kjo ,gjynah por bravo se forc shum te madhe paska marr, ule shpejtsin se nuk duhet gjith kjo forc per te qen femer tamam

  29. Lira Lira

   I'k moj nofull shtrembt baxhell

  30. Majlinda Serdari

   Po mire moj pse sua paske tregu bullizimin e dhunen fizike ne shpi prinderve kur je kthy perfundimisht nga italia.. A pika pika ca historie.. Formuloje tekstin dhe njehere historine nga fillimi ne takimin e radhes🤧🤧

   1. Majlinda Serdari

    Dhe sidomos qe paske qene nx qe studioje shume

  31. Tzeni Gkrekou

   Ti bora ke dal nga vetja shum po mos fut dhe Arianin ne kete edukaten tuaj te qelbur se nuk i harini kurr Arianit as ti as nje aty

  32. Tzeni Gkrekou

   Melisa spo di si te genjej thot bullizem ne shkoll nuk ishte per faktin qe isha e huaj se skuptohesha nga gjuha ....mashtruse Melisa kur je ne nje shkoll te gjith e din nga cili shtet je leri genjeshtrat se dukesh qe je fallco boll e drodhe zerin kot oooo e shtirur 🙄🙄🙄🙄

  33. IL LEGGENDARIO SUPER SAYAN

   Shikoni si i lexon bora pyetjet ne fletore as skenarin nuk mund ta bejn perfekt

  34. samuel lolol

   Na gënjeve na shpife mjaftë sonte moj Melisa🤮Po ti pse nuk thua që ke qen përtace dhe sigurisht ske mësuar fare,ose ske qenë nxënëse e mir në Shkollë.Edhe ne kemi shkolluar Fëmijët në Itali,por askush nuk i ka bullizuar.Ama boll se le nam.Pastaj mos u mashto me Atdheun se si ka plot Femra jashta dhe aty ka hyrë thjesht për tu tallur me ju.

  35. Fatmir fatmir

   Shko Vk Së ja fut kot palidhje

  36. KAPITENI TORTUGA

   Sa kot kot kot krejt kot vetem viktimizim fallco.turp vajza ma kot pse nuk tregon qa ke ba te drejten qe i ke ndrru djemt e ike perdor me plotsu nevojat tuja .

  37. Akexandra Sitnova

   Ti moje pate qorre qe rreklamon brek te pa lara si te tuat shpegoj popullit nga i ka RRENJET sulltan murati nga kacaniku melisa tha te verteten se evgjitet flen ku gjejne s kan origjin.....

  38. Lumturi Meko

   Po te kesh patur nje eksperience te tille , sjellja jote sote eshte e pa pranushme.

  39. Samir Saliu

   Bravoooo melisaaa ❤❤

  40. Donika Selishta

   mo se nuk e mora vesht .....kjo ka qene ne itali ne klase te tretee media vetem me motren me te vogel se ajo???? Po prindrit ku i kishe moj melise.....u mundove te thuash dicka por nuk the asgje......e gjithe historia jote nje viktimizim i panevojshem.... Bla bla bla.....

  41. Ana Ani

   Per reklama i qani ama per spektale jeni 0 .Viktima shekullit kjo na beri te qajm.Po prandaj ng qe ne itali e ke ber m...ke ardh te behesh e famshme ne shiperi ,😅

  42. nerxhivane haxholli

   Po t kishim ne shqiptaret mendime pozitive për të gjithë Njerzit ,do të ishim populli më i civilizuar në botë!Por shumë keq që nuk jemi të tillë!Zoti na dhashtë mendje të qartësuar !Zoti i bekoftë Njerzit e mirë!😀

  43. Monda Ag

   Dhe mua nuk mebushet mendja i rrita femijet ne emigracion nuk pashe dicka te tille mbase ka ndodhur veretet po ...... . ....

  44. Elen Laert

   Ti moj Melis e degjeneruar bashke me Tea laviren dhe Ana1 bagjellen dhe ty Bora nuk ju bulizon asnjeri ne rrjetet sociale thjesht ju qjerrin masken per flliqesirat dhe bullizmin qe keni bere ju ndaj Ledianes dheSindit dhe nuk justifikon asgje mos u lodhni kot

  45. Liridona Sheqiri

   Hajde rren hajde shko luj naj serial turkeve oj melisa femer kot 🤮🤮

  46. Ketty Andrei

   Ik mo se ska lezet. Pa fatjonin pa anen.

  47. Elen Laert

   Tea tek degjon mashtrimin e Melises per bullizmen per pak po i bien te fiket po e mblodhi veten dhe thote brenda vetes se saj moj budallaqe mos harro se po serviret dram nga Melisa si do ta justifikoje veten me flliqesirat qe ka bere dhe bullizmin qe ka bere ndaj Ledianes dhe Sindit vetem duke servirur dram ne nje koh qe e trathetojne te zgerdhirat qe ajo ben thjesht mashtrim

  48. beli beli

   shko moj mo na rruj bolet kam kaq koh itali dhe as sme kan bollizu as sme ka prek njeri me dor aq me teper qe italianet kan tmerr nga rraca shqiptare.....

  49. Elen Laert

   Sa genjen Melisula e gjore e perdori produksioni dhe Bora sepse pane karakterin e qthurur te saj tani po mundohen ta justifikojne ne publiku duke i saju drama i vjen per te qeshur tek sa fillone tregon sepse kur eshte mashtrim sigurisht zgerdhihesh si buqe Bora e shkrete e pikelluar ne maksimum per bullizmin qe ka kalu si gjoja Melisa ndersa Tea Melisa Bora kane bullizu pa fund Ledjanen dhe Sindin mja flliqesira na hapet barkun

  50. Anisa Nisa

   Melisa je si shpirt o yll te kam zemer 🍇⭐🌟💥✨💫👍ada

  51. Leutrim Xhari

   Per tu perputh nuk.I intereson askujt qa lesh emisioni te perputhur jan veq bora ana 1 melisa qe shkonj 3she

   1. Elen Laert

    Tamam dhe Tea ju bashkangjitet mos shiko qeruhet ne publik skuthe e nxori koken ne fund

  52. Tatjana Shpella

   Meliiiii gënjeshtra me sy hapur, është e kundërta ti ke bulizuar dhe vazhdon ta besh akoma.. 😱😱😱

  53. LEO.10 MESSI FAN

   O njerez ato komentet qe po thoni ju a nuk quhet (BULLIZEM) nuk keni pse ofendoni pa lidhje po nuk te pelqeu mos komento mbaji mendimet per vete. 😎😎

   1. eri hatija

    @Elen Laert mos shiko televizor... pse shikon

   2. Elen Laert

    Demokraci kemi po dhe keto sjellje ti bejne ne shtepite e tyre jo ne tv ku shikon publiku dhe adoleshenca dhe tena hiqen si moderrne me flliqesirat qe bejne

  54. Mimoza Martini

   Melisa Je Tu ba kopje e shemtuar e Anes par.... -perkedhelem sepse me ka munguar dashuria 😏

   1. Elen Laert

    se ju pelqejne te perkthelen kush tju dali perpara jane te zanatit si Melisa si Tea si dy Anat dava K____sh

  55. Indrita Istrefi

   Melisa, më vjen keq për atë që të ka ndodhur, por siç e përmende, ajo u bë vetëm një forcë për ty. Në të njëjtën kohë, të përgëzoj për guximin, jepe mesazhin të rriturve/prinderve të cilët duhet të kujdesen për çdo veprim të fëmijës, të ken durim dhe mirkuptim, dhe fëmijëve të kenë guximin që të flasin për këtë, veçanërisht me familjen. Te kam shumë për zemër, ashtu si te ka përshkru "me trëndafilin e bardhë" Atdheu ashtu te shof edhe une.

  56. Mbaresa Xhameni

   Ti Melisa e meriton bullizmin, dhe me vjen keq qe e them,eshte nje reason per kete. Ti nuk je social fare, ty te pelqen te harbosh, te shthuresh fare.Nje njeri qe eshte bullizuar kurre nuk bullizon sic ben ti. Me bjen keq per Mevlanin qe eshte njeri shume i mire dhe per te gjithe ata njerez aty qe jane ofenduar, bullizuar nga nje e pa edukate si ty. Per mua genjen, ti jep vetem message negative tek rinia shqiptare. Produksioni dhe Arjani duhet te edukojne ty, sepse ti je arrogante dhe e pacipe me menyren se si komunikon dhe offendon. Mbas Shqipes duhet te largohesh ti nga ky emision. Atdheu me ty vetem tallet, shikoje takimin e pare dhe kuptoje. Ky takim ishte sa per te treguar qe Atdheu ka ndryshuar sepse u kritikua shume.

   1. kejda bako

    Sa ka shoqeri shqiptare vajza si puna kesaj ne pune e shkolla,kto e me te zgjuarin e cmendin me negativitetin e tyre.Lere pastaj pjesa ku vetmbrohen si te pafajshme me budalliqe e ofendime e gjera personale.

  57. johnnie walker

   kush e kush tu rrejt futja melisa e futjan atdheu....FALLCO KOMPLET...........

  58. Ani Sheme

   Po ik o plere emision,po na beni ju si te cuditshem nga istoria e Melissa ju pren fjalet nga habia,dhe nga cudia e histories se saj,,po ku dini ju ca kan heq emigrantet ne te vertet ju as si imagjinoni dot vuajtjet e e tyre,bill se po beheni te shpifur me kto dhe hiqni reklamat se po korrni leke nga do,,pleraa

  59. Armando Behaj

   uau .........

  60. Brunilda Londo

   Po ne itali jetojme keto budallalleqe qe tregon kjo nuk eshte e vertet..deri ne dhune fisiche? Po viktimizon moj vajze per te justifikuar sjelljen tende

   1. Brunilda Londo

    @FreeFire RICH BOYS po ka dhe polici te denoncosh ka dhe prinder qe duhet te jene prane femijve sidomos ne mosh te re..po ne shqiptaret te gjithe fillosof nuk gjejme me nje injorant per te bere dy muhabete..zezaket kane qene gjithmon te shtypur dhe bullizuar..dhe bejne ate qe ja u kane bere gjithmon atyre

   2. Brunilda Londo

    @Omi Omi ne Shqiperi nuk fuksionion ligjet ne itali nqs se ke dhune fisiche denenco ..ne itali tutelohet femra..

   3. Omi Omi

    Brunilda Londo Kjo nuk mund ta justifikoje ne asnje menyre por keqardhje duhet te kemi ne kete rast Familja ( me problemet dhe peripecite qe kalon ne te gjitha drejtimet) Shoqeria shkolla jeta ndikojne padyshim ne formimin dhe edukaten e çdonjerit Ne rastin ne fjale kemi fakte dhe pasoja Ana psikologjike shume e renduar

   4. Omi Omi

    FreeFire One_Place ne gjermani ne klasen e 4 vajza ime me ka lene pa mend kur me ka kundershtuar me fjalet UNE NUK DUA TE BULLIZOHEM Pse nuk ka Bullizem ne Shqiperi! Te ne u beTEME qe duhej marre seriozisht bullizmi

   5. FreeFire RICH BOYS

    Jo ne itali por edhe ne amerik ndodhin dhun fizike dhe psikologjike ..dhe sa per informacin ti qe ben te dituren zezaket dhunojn me teper sidomos emigrantet

  61. Mirjeta Maklekaj

   O Melisa!Qfar do te thuash me kto qe po shpreh sonte?ok ke perjetuar veshtersi ne vendin e huaj etj..etj...ama kan vuajtur shum femra si puna jote por ama ajo qeka mesuar nga vuajtja ajo eshte femer dhe jo si ti por lere se tani me e flliqe fare na more gjutj orarin e sotem moj po ik nga aty se mjaft me 🤦‍♀️

  62. Hava Zyberi

   Shumë fallco Melisa sonte me vjen keq por ashtu mu duk

   1. Monda Ag

    Dhe une ashtu mendoj

  63. Vilson Hoxha

   Nje dit e paskan Len be' viktimen keta

  64. Jeta dina

   Met vertet nje emision pa fare kuptimi po cfar beni moj goca keshtu dilni ne ta kim me nje mi enje djal dhe asnjeri sju pelqen

  65. Rexhers Vllahi

   Melissa je si shpirt je shum e embel je me e mira te lutem floket mund t'i besh ngjyrë tjeter mendoj se te shkojn me shume ashtu.

  66. dajana malaj

   Te kan bullizuar se e paskan dite cfar mu..i je nje shembull i keq per qjitha vajzat Shqiptare, dhe lidhesh e zgjidhesh me pranga na pyet neve a jeni te kenaqur ne po qeshim me ty se jemi ne pushim dhe nuk kemi cfar bejm vec presim budallekun e rradhes nga ti por pyete nenen tende a eshte e kenaqur me ty. Bora u merzit shume ishalla e merr qjumi sonte.Na shpife kur qesh dhe nxjerr ata dhemb

   1. Elen Laert

    Kjo Melisa eshte K___E budalle bamirse kush i del perpara

   2. Eri Lac

    Kjo ka gjen greqi erdhen ne lac kjo u bo zemra bujare pastaj iku tiran dom bosko zemra dhe atje padtaj fush aviacionit tani perputhen Mashtruese eshte..

  67. ALBANA HAXHILLARI

   Te kuptoj fare mire, kam 22vite ne ITALI e i njoh popullin italiano me mire se popullin tim e kam dalur ne konkluzionin se ne pergjithesi jane shume racista po' nuk e kane kurajon te ta pranojn e te vene ne ate pozite se çdo kush prej nesh i bejne te ndjehesh keq e te rrish menjeanme e ta vuash un vete personalisht nuk e kam vuajtur se isha ne moshe me te rritur e me nje karakter te forte ja kam dalur vete edhe se jam perballuar shpesh here me racizmin se ato kane ndaj te huajve jane shume egoista e indiferent e shume fallco nuk kane bujarine tone hiqen ndryshe por ne te vertete jane krejtesisht ndryshe, shumica e njerezve mendojn se jane nje popull tolerant po' realisht nuk jane aspak jane vetem e vetem menefreghista edhe se vete ato nuk e pranojn REALITETIN e jetes se tyre ndaj te huajve i pranojn vetem per interesat e tyre personale.

   1. lule bukur

    Fjale me vend.. Dy muaj kam qene ne itali dhe e kam pare dhe e kam kuptuar kete gje.,hiqen si te mire si tolerant te civilizuar te buzeqeshin.. Por ne fakt jane duke te talluar shume shume racista me beri shume petshtypje.,!!

   2. missymarsi red

    Po na dilni te gjithe te bullizuar hahaha. Atehere pse rrini?Jo mo jo.Vetem shqiptaret qe thyejne rregullat e shkolles/punes/ligjet denohen.Njerezit e mire nuk i luan njeri.Respektoje vendin ku je qe te te respektojne.Se po qe per rracista e bulla menkeq se shqiptaret nuk ka se ne jemi rraciste dhe per njeri-tjettin.

  68. Malvi Pre

   Melisa Jetoj në itali dhe mua me kan bullizuar se isha shqipetare por kush me shante un i qelloja, kush e din sa her me kam per jashtuar nga shkolla por kurr nuk kam ngel në klas per sjellje sepse kisha ber te gjith mesust per vete , dhe te gjith ata qe me kan bullizuar sot punojn në per fabrika jan ja ndar prindrit ose i kan ra prindrit ne burg kshu qe bota rrutullon, dhe per ty them vetem se te njejten gje ke ber me sindin me ledjanen turp te kesh per femer turp turp

  69. Sanije Tufa

   Ja ka fut kot melisa

  70. Edmond Ziu

   Dua te me pergjigjeni ju lutem..... Po kjo vete I beson ato qe thote per keqtrajtim!!!!!! Dhe ku ne ITALI. TE KISHTE qene ne greqi hajt MA.

   1. Omi Omi

    Rhiannon Wilson-Ferguson vetem ajo e di te verteten dhe shoqeria e klases se saj

   2. missymarsi red

    Melisa as vete nuk dinte cfare fliste.Fjali pa sens.🤮🤮Njesoj si Ana Lleshi.Ia beri mire Loco Atdheut.

  71. Xhemal Abdulahi

   Tani se kuptojn as vet çka flasin aktor te deshtuar.

  72. Albanie Kosovo

   oo meisa ti je budall gjithmon eke oendu ledjanen ju drejtojshe keq

  73. Ana Gjinaj

   Gjith naten i ke lexu fjalet e skenarit Melisa,nuk te besoj aspak. Nje njeri qe perjeton bullizem kurr nuk ben bullizem tek te tjeret.Kte qe i bere Ledianes nuk te shpeton dot. Ti kte ngjarje e the per publikun hahaha genjeshtare.🤮🤮🤮

  74. Five Fore

   Te kuptoj melisa sepse dhe un jam pre e bullizmit ne shkoll dhe isha ne depresion shum te madh

   1. Elen Laert

    Edhe ti bullizon te tjeret siq ben Melisa

  75. El Coco

   Melisa njeriu mo fallco femra me e degjenerume

  76. hi hi hi hi there

   Melisa si bloomi sot 👩🏻‍🦰👩🏻‍🦰🧚‍♀️🧚‍♀️

  77. Lulzim Spata

   Melisa fallco e gjitha 🤮

  78. Lisa

   Athdheut as nuk i intereson Melisa fare.

  79. Hanife Arifi

   Te gjitha genjeshtra Melisa shum fallco kjo esht ajo qe i beri bullizem Ledianes turp te ket

  80. Lisa

   Por e kuptuam se e gjitha kjo ishte nje tentative e dobet per tu shfaqesuar. Me mire mos te flisnit fare por te ndryshonit sjellje. Cdo njeri gabon dhe duhet te kerkoni falje, Bora, Tea, etc. se te pakten kjo Melisa sikur i kerkoi falje Ledjanes.

  81. Perputhen News

   Pershendetje ketu do gjeni video nga me te ndryshme te perputhen SUBSCRIBE

  82. A Nila

   Was this an opportunity to apologize to Lediana?

  83. Remzije Rahmani

   Pse melisa ne mosh te vogel ke shku pa familje ne itali

   1. Sammy

    U shkue me shit trupin ne sokak te Romes ose Milanos

   2. Donika Selishta

    edhe une kete thash....ku i kishte prindrit meqenese tha isha vetem me motren me te vogel dhe ajo kishte qene mbeshtetja e saj🤣🤣🤣.po kjo e vogla a nuk ishte shqipetare per ta bullizuar.....

   3. Doci Blendi

    Per mu ngreh hopa 😆

  84. Ndoci Viktor

   Edhe ti melisa bullizon .

  85. Paske Daci

   Moj melisa a ka gja qe nuk din ajo nene jote mojishi si dy pika uj, bash nje lloj si NAna e greta kocit haha ke rren ti moj ket puplik te mrekullushme, edhe bebet Jan ne di jeni per ty mos na e shpif ma se na hiken lotet per lart dhe jo per posht.

   1. Eri Lac

    I ka ngja mamit vet se prej greqie ka ardh

  86. Lulie Shehi

   Melisa leri prrallat Tani Deri Tani skishe respekt per asnje goce aty. Se per burrat edim se idon

   1. Tauland kuci

    😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  87. Lisa

   E kuptuam dhe kte episod te viktimizimit per te kthyer simpatin e publikut por nuk funksionon. Ju dolen ngjyrat e verteta tashme nuk i besojm kto fallcitete.

  88. Paske Daci

   Ouuuuupo na ban rolin e aktores por nuk je ti moj, ti je copa e injerantes qe nuk e ke shoqen mos se na u dhimsesh hahahahah

   1. Anastasi Gjoka

    @Doci Blendi E po po.Po e the ti eshte e vertet.Dihet boterisht qe ne jemi me te ndjeshme.Kjo eshte e verteta.

   2. Doci Blendi

    Kshu e kane femrat, aq me shume kerkesa kan nga djemt aq me mendjemedhaja bëhen..

  89. Ana Ana

   Mir ta kane ber se dhe ti ashtu bullizon tjeret quhet karma e dashur

   1. Armando Behaj

    @Ana Ana sidoqofte aleluja🙂

   2. Ana Ana

    @Armando Behaj ishte sygjerim jo kritike 😉

   3. Armando Behaj

    @Ana Ana do e kam parasysh rrofsh per perkujdesjen epo te kesh kujdes nga shkrirja hera e par qe me kritikojn

   4. Ana Ana

    @Armando Behaj kujdes se u shkrive edhe Te bie nai dhemb ne tok,shm pa lidhje dmth pff

   5. Armando Behaj

    kush quhet Karma ka ardh goc e re ne emision😂😂

  90. Hitet Shqiptare

   Prsh miq do ishte shum shum nder per mua te klikoni profilin tim dhe te beshi te gjith subscribe

  91. Paske Daci

   Ca po ban ajo budalle par zotin ka ne voj per tu mjeku

  92. Paske Daci

   Aspak nuk ma mush menjen se dhe Un ne itali Jam por vetem me rrespektojn, por ti qe e vogel ke qen bythlevizur.

   1. missymarsi red

    @Black pink black pink o koqevar mysliman.Ju vene ne hu ne Itali juve se jeni pa edukate dhe shani njerezit kot me kot e doni sherr njesoj sic po ben ketu me komentin tend.Po jane 500.000 shqiptare ne Itali qe jetojne prej 30vjetesh.Po te ishte kaq keq sa thote kjo bushtra Melisa ishin kthyer.Kjo funderrina vetem genjen.Kam 20 vjete ne Itali e 2 femi dhe ne asnje moment nuk jemi ndjere te diskriminuar kurre e aq me teper te shkruash librat me dore.Dhe na lumte qe hame mish derri se derra jane njerez si ty qe bullizojne kot me kot.

   2. Black pink black pink

    Oj ti spurdhje oj Italiane qe han vetem derr se si derr do behesh dhe do te jesh

  93. Paske Daci

   O medet doktorreshat as per mace nuk ban. Po aj eshte gjall do ti rrahi zemra moj budalle.

  94. Paske Daci

   Melisa nuk te shkon ma ky muhabet ti po Ben rrolin e viktimes

  95. Egzon Sejfiu

   Seksualisht shifet no

   1. missymarsi red

    Hahaha do ta kene rraf shoqet e klases se i ka marre dashnoret te gjithave per vete.😂😂

  96. Paske Daci

   Ti ke nevoj te bejsh terapi se ti qesh pa lidhje i ke provoku edhe ne itali prandaj ta kan be kete se nuk ke qen vetem ti shqiptare ne itali.

   1. Aspynbaby

    me dasht kjo perdhunim sthuhet oj kafsh

  97. Paske Daci

   Ti je e pa rrespektuar nga njerzit edhe ti po shpik , Un nuk po te kuptoj car flet avash moj ti se na pikllove shum e keqe budalleqe

  98. shira mira

   Gjthm njerzit qe sillen te tille kane gjthm dicka qe jeta i ka sprovuar dicka kuptova nga Melisa eshte nje tipe nganjeher shume naïve por pravo vazhdo e tille jipe dashuri dhe mos e vrit mendjen se cfare thon njerzit se ne shqiptaret e kemi kete gje te keqe qe gjykojme shume shpejte pa njohur aspak eksperjencen e tjetrit Melisa ec perpara dhe mos shiko asnjere mbapa por ta kesh si force

   1. Anida Hyseni

    @shira mira me vjen keq por per dhun nuk di por te thot qe gjerat i shkrunte ne fletore se nuk kishte libra nuk ben sepse ne itali nuk ekziston kjo gje jan genjeshtra. Librat jepen nga komuna nqs 1 familja nuk ka mundsi jetoj ne itali kam 30 vjet ketu kshuqe te thush genjeshtra te tilla nuk ben kjo thot shum genjeshtra vetem x te pasur me shum follow esht turp kjo turp te ket

   2. shira mira

    Kete se dime asnje nga ne por duhet ndonjeher te vendosemi ne vend te personit dhe atehet e kuptojme shume me mire

   3. Anida Hyseni

    Problemi esht se ca din dhe te genjejn x te mar follow jam rritur edhe un ne it e qysh ne 1995 qe ka qen vit edhe me i keq se tani

  99. Ledjana Prenga

   Me falni per shqetsim ju faleminderit te gjithve per perkrahje zoti ju bekoft te gjithve qe me beni subscribe..

   1. Lisa

    @Pajaziti Arbenita i kalbur

   2. Pajaziti Arbenita

    Tea rrush je

   3. Lisa

    f ..off

  100. Paske Daci

   Ta pas kan ndar nenen. Mir ta kan ba se dru don ti