“Ledjana nuk i përshtatesh fare programit” - Përputhen, 12 Janar 2021

34K visualizzazioni23

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il 10 giorni fa

  Commenti

  1. Loni Zup

   Naft

  2. Ramiz Thika

   Bora boll na haksh mutin

  3. Eva Rriska

   Ky popull do llapaqenet jobs Ledianen 🥰🥰💓

  4. Voci Coci

   Njerz shume te poshter komentuesit poashtu edhe ky show qe i tregon aty ne fytyr te saj. Idiotizem 😤 vajza duket se do me qajt cfar populli i poshter o Zot

  5. Funny Bee

   Me mire kan dale ketu? ithomes.info/net/s918mpVxjYqKo5w/video

  6. Haxhiu Zejnullah

   Lediana vajz shum e arsimuar dhe me kultur shqiptare njejt si tea

   1. Rezarta Xhuli

    Lediana si bur ajde te raf thot ledianana shum bice

   2. Voci Coci

    Shume e mire e edukuar. Nuk eshte si kto qakallat blla blla blla

  7. Muraty Ucex

   Faleminderit shum per suportin Murati ju do shum shum thnx ❤️🇦🇱🇹🇷

  8. Melisa Lleshi

   Faleminderit shumë të gjithëve për komentet tuaja pozitive❤️ po më mbushni zemrën plot!!! Ju përqafoj fort, dhe ju lutem shumë për “subscribe”❤️

   1. Tina Qeriqi

    Je shume e mire po dje ni qik dole nga vetja

  9. TEA TRIFONI

   Pershendetje jam fationi! Ju lutem sa me shum subscribe per me shum video ithomes.info/net/1719sNWcpHhpp4I/video

  10. Andi&Tea fans

   Pershendetje ktu do t gjeni video nga perputhen subscribe ju lutem❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

   1. Davida Qarku

    Pash zotin ku je mor andi Haden e tju bashk se jeni bukurije e perputhjes e ke lan team vetem ju duam shum bashk

  11. Melisa Lleshi

   Përshëndetje jam Melisa, jam shum shum e kënaqur per support-in ma jepni që prej ditës së par 💓 Ju dua te gjithve , mos harroni te bëni subscribe 💓 Shum shpejt do filloj me live vlogs ne youtoube 💓

  12. Andi Shehi

   Përshëndetje jam Tea , jam shum e kënaqur për mbështetjen që ma jepni mua ❤️. Mos harroni te me bëni subscribe. Ju dua shumë ❤️

   1. marsi genti

    I doli boja Andit dhe te la aty o Tea

   2. Davida Qarku

    O zot tea andi ma te miret e kesaj bote zoti ju rujt

  13. Don tom

   Hecje ne natyren shqiptare vlog ithomes.info/net/vdmolNKHrpulk6g/video

   1. Hamide Dervishi

    Ledjana mer Mevlanin se esht djal I mir shum I mir

  14. Gjithcka

   Pershendetje ky eshte kanali i vetem i emisjonit Per'Puthen ❤️ Me ndiqni sepse keni cdo gje ne lidhje me emisjonin edhe personazhet e Perputhen 💖

  15. Perputhen News

   Pershendetje ketu do gjeni video nga me te ndryshme te perputhen SUBSCRIBE