Top News - U dëmtua nga reshjet e fundit/ Vijon puna për riparimin e fiderave në Farkë

2,3K visualizzazioni-0

  Në zonën e farkës ekipet e OSHEE, po vijojnë punën për riparimin e defekteve të fiderave të dëmtuar si pasojë e reshjeve të fundit. Ministrja e Instfastrukturës dhe Energjisë Belinda Balluku dhe drejtori i OSHEEArdian Çela kanë inspektuar nga afër situatën në zonën e demtuar, ku në saj të ndërhyrjes nuk ka ndërprerje energjie për zonat që furniziohen nga kjo linjë. ministrja ka pohuar se shirat e rënë ditët e fundit kanë shkaktuiar avari jo të vogla në rrejetin e shpënndarjes së energjisë elektrike në vend, por nderhyrja e ekipeve të terrenit të OSHEE ka shmangur mungesën e energjisë.
  Top News është televizion informativ, i hapur në shkurt të vitit 2007. I konceptuar si format news, prioritet i saj është informimi i publikut përmes lajmit të fundit. Lidhje live për politikën, aktualitetin, kronikën, ekonominë, rajonin, botën, sportin, teknologjinë dhe show biz-in. “ Informohu i pari” , slogani për 24 orë lajme . Sjellim ndryshe realitetin mediatik në Shqipëri, ofrojmë një burim informacioni të saktë, të shpejtë, të besueshëm dhe të thelluar.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Farke#OSHEE#TopChannel

  Pubblicato il 10 giorni fa

  Commenti

  1. Xhylan Meta

   Po o top qenef ju dha rama edhe naj premtim po kjo asht bo qe 10 vjet po jan rob pa buk e tu u myt nga permytja o top qenef po pse si qisni ato apo sjau ma se jau terhek veshin rama

  2. Rolando gaxholli Rolando gaxholli

   Paska ardhe nga darka ke nusreti e paska mbajt frymen te fiderat ne farke

  3. Ale Ciki

   Ca esht ajo pun ashtu mor inxhinjer Po futni kabullat ne nje tob qe esht ber apastafat anti lageshtir dhe kur te ket nje difekt grehen me makin dhe rregullohet difekti pastaj shum e thjesht Po si futet linja kryesore en kanal vetem ashtu mor njerez me mir beni nje pun te vetme Po ta beni mir te pakten sesa ti merrni per duart xhdo 6 muaj pupupupu nese nuk dini futnju ne yutub dhe shikoni si punohet