Ledjana ngacmon Melisën duke i thënë se është provokuese - Përputhen, 12 Janar 2021

33K visualizzazioni22

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il 4 giorni fa

  Commenti

  1. Lola Kreka

   ustallesh e madhe je Melisa🍌🍌🍌🍌🍌

  2. Anisa Adami

   Lediana zemra je ma e mira qaty

  3. Valentina Zeneli

   Mevlan djali je i mrekullueshem te don nona shume!

  4. Valentina Zeneli

   Ledjana je vajze e shkelqyr! Respekte per ju vajze.

  5. Lene Marku

   Hik moj tru lehte kush te merr ty po tallen cunat

  6. Parents Tablet

   Ti melis :he si shqipja : ledijana tha se donte atdheun ,e ju versus melisa ....keto jan skenare te emisjonit , we re vazhdoj sa me gjate si muaj .

  7. jozefinanika88 Nika

   Po' kur u ba Tea me iu versul ledjanes ik e pyt melisen qa ka pas me andin

  8. sara 1234

   Ledjana, mos u ndiko aty nga konkurentet, si te thone, ke ardhur per fame e per eksperjence, se per kete pune kane ardhur dhe ato,

  9. Nora gashi

   Me dal mesisa jasht duet ejo me net aty me gjit atedhun se marja ikapi🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

  10. Nora gashi

   🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️😂😂😂😂😂😂😂

  11. Vera Xhuti

   Kjo Ledjana eshte fiks si ajo te portokallia Nuk ma mer njeri Dhimon mua 🤣🤣🤣kjo sikur i ka ngren te gjitha vajzat🤣🤣🤣

  12. Vjollca Marku

   Melisa llafazane dhe k..v ik moj surrat do me msu Ledjanen mos bje viktim ktyre te pa cip Ledjana ti je njesh aty

  13. Melisa Lleshi

   Faleminderit shumë të gjithëve për komentet tuaja pozitive❤️ po më mbushni zemrën plot!!! Ju përqafoj fort, dhe ju lutem shumë për “subscribe”❤️

   1. Shingjile Zulbeari

    👍👌

  14. Muraty Ucex

   Pershendetje dhe faleminderit shum per suportin Murati ju do shum 🇹🇷🇦🇱❤️

   1. G VENOM

    Rrespekte

  15. rusi mira

   Vlla melisa me pelqen a ma shum nja me krejt nuk sillet ashtu nuk di asht mir nuk po dina as na cillin shkon ma shum melisen pritet a ma atdhun nuk pritum

  16. Artur Rizaj

   Melisa eshte nje kalienta pollas edhe bene teater

  17. a1 !

   te shkreten e masakrun aty thu ti se ka skan ardh per fam atyy

  18. missymarsi red

   Pse ziheni moj femra idiote per nje cop mishi me dy sy si Atdheu.🤮

  19. Insight Moment

   *Po Melisa po, shyqyr qe je ti perfekte aty se te tjerat rregullohen!🤦‍♂️*

  20. Andi&Tea fans

   Pershendetje ktu do t gjeni video nga perputhen subscribe ju lutem❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

  21. Melisa Lleshi

   Përshëndetje jam Melisa, jam shum shum e kënaqur per support-in ma jepni që prej ditës së par 💓 Ju dua te gjithve , mos harroni te bëni subscribe 💓 Shum shpejt do filloj me live vlogs ne youtoube 💓

   1. tina bardhi

    Mos genjej qe je melisa

  22. Perputhen

   Pershendetje ky eshte kanali i vetem i emisjonit Per'Puthen ❤️ Me ndiqni sepse keni cdo gje ne lidhje me emisjonin edhe personazhet e Perputhen 💖

  23. Perputhen News

   Pershendetje ketu do gjeni video nga me te ndryshme te perputhen SUBSCRIBE