Edicioni Informativ, 08 Prill 2021, Ora 00:00 - Top Channel Albania - News - Lajme

31K visualizzazioni29

  Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #EdicioniInformativ#News#TopChannel

  Pubblicato il 13 giorni fa

  Commenti

  1. 12345 12345

   iliri mafjozi si gjithmone cfare vidhet dhe cfare ndothe ne shqipri fshijet ky qene per interesat e veta te mallkuar qofshin ata qe votojn kte parti mafjoze

  2. Visi Tirona

   Ky eshte grusht shteti nga Saliu dhe Ilir meta kriminelat me të medhenj të shqiperis turp

  3. Henry richard

   ILIR META MONIKA SIHANUKU, HEAD OF ORGANISED CRIME

  4. qamil xhamani

   SHQIPETAR KENI KUJDES KE SALIU DHE ILIR. SHKERDHATA. DHE BASHA KOPIL

  5. qamil xhamani

   ZOTI RAMA. ATO QE KAN BO KETE VEPRIM. JANE SHOKUT E SALI HAJDUTIT

  6. xhevdet cekrezi

   O INJORANT IK NGA BELSHI SKE FYTYR TE VESHE NE BELSH API SYTE SI ESHTE BERE BELSHI

  7. xhevdet cekrezi

   O LUL SI KA MUNDESI QE SHTETI TE BLLOKOJN PUNE E SHTETI PRANDAJ JUVE SJU BESON NJERI SONDAXH MREME P. S. E NZIRTE ME 74 MANDATE

  8. Bjordi Bajraktari

   Treshja anti shqiptarve e ncoren koken perseri turp sa koh esht berisha Kur ska me pa hajr ky vend roft rama ishalla 1 or e me per para ti arestoje dhe burg

  9. Macoku Shqiptar

   Ilir Meta me Saliun do varur mes Tiranes

  10. Sony 1234

   Tani i gje ten me bo grebe e me kerkue kush te se duan te minosin zgjedhjet. Amerika ka verdiktin e popullit te Arrestoi te gjith politikanet e korruptuar.

  11. Mary Petsou

   Loje mafiozesh per pushtetin, ne kurrizin e popullit,turp per shqiperine

  12. Shyyqerie Latifi

   O mortaja te haje

  13. Bujar Kura

   Shqiperia duan ta bene corbe derra s nuk eshte menduar per populli n at a dhe politica jan ber kot Kembe duar

  14. hatixhe pellumbi

   Ti je nje maskara ti je qene komuniste

  15. hatixhe pellumbi

   Rama eshte kriminel drogemen komuniste turpe

  16. coin paradise

   Bobo çfarë ndodh kështu

  17. Baki jeni te medhenj Nelaj

   O Ilir Qeni , o krimineli i vendit Boll o qeni rjepur

  18. Τασια Μουκαη

   Ikni. More. Majmun. Ce. Pre. Te. Grn. Preveteini. Nuk. Ini. Pre. Popullin. Popullivuannepr. Bot

  19. vatan toka

   Si gjithmon skenari i ketij akti kriminel eshte i armikut te perhershem te Shqipetarve Sali.Berisha!...un sdi qysh more ky i paftyrë nuk i kalon edhe kto dit jete qe i kan mbet me nipa e mbesa po meret ende me kto gjona, turp turp per jetë dhe varri mos e duroft ket pis plak qe ja nxiu jeten popullit qe 30vjet me zi se Enver Hoxha, ky i fundit bile ishte atdhetar po ky far saliu me gjitha t'qijat po hallall i qoft popullit te Shqipnisë qe po e denon me votë dhe prap n'zgjedhje mos i jepni votë ketij kryekrimineli dhe klikekes se tij miliardershe.

   1. Stolie Pepa

    @Valentina Bleta O zot cfar bejn keta keshtu duan te bejn luft duan te na vrasin djemet mblidhni mendjen se po vjen ere e keqe per shqiperin djema mos u merrni me as njr polikan se ata vet fshihen dhe u fusni juve jo djema se nenat baballaret motrat vellezerit nuk durojm dot ju polikan mblidhin mendjen mos na vrisni femit

   2. Valentina Bleta

    O zot cfar behet keshtu ,nuk fitohet nr kuriz te popullit hiqni dor nga keto pislleqe Zoti ju denofte Amen

  20. Ledri Tahiraj

   Sa te zhduken kta plera dhe te burgosen mbas do shpetoj shqiperia dhe gjith shqiptaret ku do qe ndodhen

  21. Alban Gjeka

   Te cojm ne shkolla pencionistet se rini ska me ;)

  22. Alban Gjeka

   Vetem 1 avion luftarak ose 1 Helikopter do ti duhej nje shteti fqinj te na pushtoj aq te fort jemi neve si shtet ... po mbyllin edhe shkollat se ska me te rinj hiken te gjith

   1. Engjell Lamaj

    No no

   2. Engjell Lamaj

    Mini

   3. Engjell Lamaj

    Bini

   4. Engjell Lamaj

    Hi Nina

   5. Engjell Lamaj

    Bini by

  23. rr v

   Rriti rrogat o leshko edvin vucici mo ha presh kot.