Pasthirrmat që u dëgjuan në takimin Melisa - Atdheu - Përputhen, 12 Janar 2021

118K visualizzazioni96

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il 4 giorni fa

  Commenti

  1. Elmaz Zeqiri

   Pershendetje Atdhe ty eMelises ruju prej arijanit gjeloz ismut prej gjelozije ndaj teje ju perzjell mevemendje ju pershendes

  2. Harrilla Gjini

   Melisa.eshte.antike

  3. Lola Kreka

   cift i degjeneruar...🍌🍌🍌🍌🍌🍌🍌

  4. Judi Petro

   🤮

  5. Rama Bajram

   Ky elvisi ka humbur fare nuk duket

  6. Marietta Tsela

   Ja mori burrin anes 1 prap kjo melissa😂😂😂😂😂😂😂😂😂

  7. Manjola Tahiraj

   Melisa po na tupron me shum ne vajzave shiptar

  8. Rama Bajram

   Atdhe ja ke filluar me u budullaku shume

  9. Rama Bajram

   Atdheu e ka mendjen te bora kto tjerat jane aktrim

  10. Xhuli Xhini

   Ky Atdheu idjott fare, shkon nga fryn era,iI rrofte pamja se nga ment smush fare

  11. Blerim Hysaj

   Shum emer te shenjte ke per moralin tend se meriton ate emer

  12. Rifat Shala

   Melisa ty te intereso vetem ni ska lithje

  13. Adela Muci

   Atdheu: eh moj goce sa tralala je po do te te kap

  14. Alb Albania11

   Andi eshte jevgjit mesa kam degjuar

  15. Unikatil Gjoka

   He TE HANSHIN QENT MOJ MELISA na marrove na korite MIRDITEN kapi mutat e rrafi mos u perkdhel si macet bohu ujkonj xirre at mut luani moj se na marrove moj oj cuc 🤦‍♂️🤦‍♂️

  16. Enver Latifi

   Atdhe lumt lumt Arjan konomi e ka Xhelozi se degjon fjal edhe te shpija e vet per ty lumt ty

  17. shqipe kiptiu

   meri me rradh ojjj melisa seee normale kshu je tiii 🤑🤑🤑

  18. Rama Bajram

   Bora gjelozon

  19. Malta 01

   Bravo Arjan

  20. Rama Bajram

   Kjo Tea si magjupe e serbis

  21. Rama Bajram

   Kjo bora eshte shume vajze e rrezikshme

  22. Rama Bajram

   Kjo bora ti kishte them 2 femij me atdheun do ishin ylla holivudian

  23. Fati Caza

   شنو معنة لبرنماج

  24. Fati Caza

   شي عربي يشرح لينا معنات هاد فيلم

  25. Ay gibi

   Degjenerim jeni asgje me shume... Vetem per sex jeni atyy.. Njerez te prishur.. Kjo melisa katastrofe eshte edhe thot mami esht hidheruar me mua ti slae mashkull pa u ferkuar puthur henger... Kot fare je

  26. Lona Cami

   Tea u stazhinove aty moj vajz ke ndermend te thyesh qafen te ikesh, se na je ber si nen madhe aty,

  27. Tina Qeriqi

   Melisa mos e humb mevlanin,sepse bindu atdheu eshte lojtar dhe nuk eshte per ty

  28. pa filtra

   Oj Melis Leshja mos qesh ma se ti pame ZOORRET. aq shum e hap gojen.🤮🤧🤮🤧🤮🤧🤮🤧🤧🤧🤧🤧🤧🤧🤧🤧🤧🤧

  29. pa filtra

   Kush del me Melisen ne takim aftesi eshte nqs nuk ben Sex me te....

  30. Pushteti 4

   Hiqni Tean

  31. Bali Omuri

   Addheu turp te ket se po tallet me vajzat po sdq ka gjet ca k....si puna me melises djal ne djal po per karrjer po ban bajat vetin dhe familjen

  32. Aron Aron

   🤮 na e shpifen....

  33. Sonila Doqi

   Melisa dhe atdheu shum takim i bukur dashurie thoni qka te doni

  34. Pisces Women

   Ca i pelqen kjo Atdheut moj aman ky si maxhup e i paedukuar , niveli me i ulet i mashkullit Ne bythe i keni syte moj aman 😂😂🤣🤣🤣🤣

  35. Luli Luli

   Kjo debilja Melisa veq me u zgerdhi din e shkreta asgja tjeter sdin ,dhe preket perkedhelet me gjithe djemte .Fjale me mend Arjani tha ;na e shpifet komplet te dy ,na e shtirosen emisjonin .

  36. Tila Tila

   Kjo Melissa vetem zgerdhihet ca me qesh si injorante hahahaha vetem qesh nuk ka pik serjoziteti kjo

  37. zemra e vrare

   Nje keshille per muratin rri larg Melisses

  38. Anna23 Anna23

   Po ri njeher serjoze o goc se na acaron dhe nuk na ben zemra te shofim kete emisjon

  39. Luciana Nota

   e shikon qfar legenit atdheu i nxorri gishtin e mesi si me stil mashkull arrogant po ti te jesh i mir e kishe gjet nje femer pa ardhur aty

  40. IRa- ira

   Sa shoqe e ngushte e mire kjo Melisa ndaj Anes pare sapo iu dha shanca iu hodh te preferuarit te "shoqes saj" hahah

  41. Donika Osmani

   O melisa lule me lule kshu edhe 10 vjet tjera te duhen tperputhesh ti e shijon jeten kshu mi goc nuk jetojm ne las vegas mi gru ..spo je me interesante ..

   1. Adela Muci

    Pse mi kush shkon ne las vegas ashru si kjo Ene jashte shtetit femrat ssi Melisa k... e mendjelehta quhen

  42. Tauland Kuci

   Atdhe ke pas rast sot

  43. lina

   Atdheu me Melisen.na kënaqen sot ❤❤👏👏

   1. C Alb

    🤮🤮🤮

  44. Besmira Besa

   Atdheu versioni femer i Melises 🤪🤪 lozonjar

  45. Vallerie S

   Ky Atdheu me kete sjellje ben si maco ose si playboy qe te marri fame,po harron i shkreti sa budalla eshte edhe sa pike i ka ulur vetes... kjo Melisa e perveluar per burre ,ngeli duke u perqafuar me te gjithe, etika dhe morali 0 me bisht. Po nejse ka gjetur tenxherja kapakun

  46. Zenije Krasniqi

   O e flliqe ket emisjon bre shum e pa edukuar kurpo ti shof ata dhom perjshta e hek spo du ta shoh mos u shtir le emisjonin e ik se na gerdit me pa o zoz oj melis e krisur

  47. Sherife Veli

   Kjo melisa u ba bajat ne emisjon me kret quna qafet e puthet kjo ishte humnitare e fort mjer ai qun qe e mer per mendimi tim

  48. ZIU Armand

   O Arjan mos vall je rracist

  49. Marsela Katro

   Melisa eshte femer shume e ulet vetem ndjenja smund te kete nuk e di se si djemte mund te dalin me nje femer si kjo.

  50. Drita Toska

   Melisa esht oer tevizion amoj melisa moj melisa ti je per fam aty kush te mer ty ti je shm llafazane

  51. Rihat Ademi

   Melisa eshte nje femer porno star turp Te kesh mjer prindi me ty

  52. Lene Marku

   Ķujdes doren 😂🤮

  53. Struga Struga

   O Zotttt po kjo Tea i flet Ledjanes?!! Po Tea lopa pse rrin aty pse sdel me Andin jashte pse e mban karriken kot??? Tea per çfare rrin aty? Lopa e keqe Tea femer e peshtire, doli me Arjonin, me Arbrin kot as nuk kishte interes fare, po me Gracianon pse doli Tea LOPA?? SI GUXON TEA FEMER E PAFYTYRE TI FLAS ASHTU LEDJANES? Mos flasim pastaj per Melisen qe eshte nje femer e perdale qe luajn te gjithe meshkujt me te! Sindi dhe Ledjana per momentin jane me te mencurat aty!

  54. gamer pro

   murati ate dit thoshte me mendjen e tij me ke te zgjedh vkr

  55. Klajdi xdsKola

   Àdssße2ww1oodiediwixiwiìs

  56. Fatjon Topalli

   Bravo panajot

  57. MONIKA KOS

   Iqeni ate Melisen qe ka baba njevgjite dhe eshte shume kureve ike moj buce vetem qea she kote

  58. Diana Mehmetaj

   Zhgarravina femra. Melisa deg me deg hajde goce hajde cdo takim me cunat i hidhet direkt ne qafe shum turp kjo melisa asgjo nuk ka problem edhe kur e tallin po njesoj eshte kjo .debilet femra

  59. Samsung Galaxy

   Bora nje pytje kisha per melisen si del ne takim ne ate lloj menyre se po na fllic edhe tjetra ajo me fatjoni ishte shum mir edhe po bredh ne lule mlule humbi dy shance me te mira te jetes fatjonin edhe mevlanin por bravo mevlan edhe fatjoni do gjeni njeriun e jetes tuaj shum me mir se melisa nuk kupton as per jeten e vet flm per mirkuptimin

  60. alesia halilaga

   Flet tea per ledjanen pse del me cuna te shkurter kur ste plq. Nderkoh tea "me plq cunat e artikuluar " dhe del me Andin qe thot shkovi pelqevi shkrovi levi degjovi

   1. Adela Muci

    @Antonel Ani mire kur te shkruaj liber Andi ateher do e gjykojm Dolen skutha te dy

   2. Pisces Women

    😂😂😂😂😂😂😂😂😂

   3. Edita Bal

    Hahahhahahah bash

   4. Antonel Ani

    Po sa e artikuluar eshte Tea ska asnje vajze aty dhe Ledjana shtangistja si arrin as ne maj te thoit te kembes po dhe Andi eshte me i sakti aty dhe me i artikuluari dhe shume i sakte ne çdo mendim qe jep nuk gjykoet tjetri ne ndonje shprehi me vjen shume keq per gjykimet tuaja

  61. BB4LIFE

   Shifbi videob

  62. BB4LIFE

   Like dhe subscribers kanalin tim e shef zoti me gjith familje ❤❤

  63. Du My

   Melisa vazhdon rrugen e anes se par tallet me te ghith dhe do te pelqejn vetem at eshte ber rezile

  64. Fitore vrella

   Po emini ku asht se😂😂

  65. Genti Osmani

   Doja te beja nje koment per ledianen dhe ti thoja ktyre tjerave qe bejn si tmira qe te jesh njeri me kultur dhe I qet esht aftesi zonjusha dhe kte aftesi e ka vec lediana se dhe tea mka zhgenjy qe MBAn gjithmon anen e atyre qe se meritojn tea zgjohu nga narkoza e dashuris e dashur.. Mevlani si gjithmon nje nga djemt me Rob zoti aty dhe me real qe ekzisto aty... Sa per ledianen lum familja qe tka dhe mbeso qe duhet te jen krenar per ty.... Respekte per arjan konomin njeri inteligjent dhe me shum vlera....

   1. Joy joy

    👏👏👏👏👏👍👍👍👍👍👍

  66. Fjona Bostanxhi

   Car femer e perdal melisa 🤮

  67. arber

   O zot cfar takimit vl na cat trapin si dy jevgj

  68. MONIKA KOS

   Edhe ketu ne Greqi ska femra te tidha vete ato te rugeve jane turpe turpe qyshe te le ajo familje ashtu ike nga perputhja se te shefe gjithe bota na turperove moj ku kur

   1. Joy joy

    Ke plotesisht te drejte , ne asnje cep te europes nuk gjendet nje si Melisa ... Ups prit se ka ne disa rruga vajza original si Melisa... 🤮🤮🤮🤮

  69. arber

   😂😂😂😂 Arjon Konomi je i madh

  70. Laureta Fejzullau

   Mevlani e dha te forte : Jepuni nga nje mistri dhe te shohim kush eshte usta 😂😂😂

  71. Flutura Haxhiu

   ki inat foli Hakun per te shku shkojn shum po car do boj Ana se sa pat fillu me shku mir te dyja

  72. Skendaj Nefail

   Oooo sa tru do o atdhe te kuptosh fjalen zvendesim po ku truti ...zvendesim altranative dyte ishe te ANNA

  73. Ruan Ruann

   Melisa -MeMuta💩

  74. Emiljano Peto

   Melisa kot atdheu mut

   1. Adela Muci

    Melisa kake. Atdheu mut

  75. Xheni Myftari

   Nje pyetje kame per Melisen. Mos e la babin evgjit, se henen ja pame. Kur amo qesh , i duken mishrat e dhembeve, sterre te zeza

  76. AvA Pod

   Takim me i keq se ky skemi pare ende 🤔🤮

  77. Fd ergi

   Vetem ana tmos flasi per pasthirrma😂😂😂

  78. sindi rexha

   Kjo Tea na Ben si e mir,I ka hy vetja ne qef,thot qe ledjana esht per show kur ajo esht e para Qe esht aty per show se a e pelqen Andin? Ca ben akoma aty? Kap e dil,Apo te pelqen ajo karrigja edhe followersat. Keshtu Qe mos na bej si e mira e dhehut

   1. ana alba

    Tea esht personi me i mir aty por nuk duhet te jet me aty nuk ka me asnje kuptim . Po rri kot aty te dalin jashte meqe brenda u perputhen dhe te vazhdojne jeten . Po ngroh karrigen kot me kot

   2. Doris Jenny

    Tea ben dhe si e zgjuar 😂😂😂

   3. Blerina Avdiaj

    E vertet kjo qe thua

   4. Joy joy

    @Luli Luli Ke folur fjale me vend 👍👏

   5. Luli Luli

    @Joy joy Disa djem e tallen ate deshe te thuash si pershembull Arjoni e me te tjeret ishte e lekundur si Lokon .Mos ta ndalonte Andi me radhe do i kishte marre dhe Tea djemte si keto te tjerat perveq Sindit .

  79. Brunilda Londo

   Tea qenke zgjuar sot!!!

   1. Joy joy

    Normale se e kritikuan ne Prime i thane flen gjume . Doli vertet thengjill i mbuluar 👎

  80. Era Alda

   Sa e neveritcme kjo Ana prish syrin e keq 🤣😂

  81. Altin Kumaraku

   obobfilloi mulliri me er aman moj sindi nuk durohesh

  82. Malsore 17

   Qysh lujka adheu me melisen si 🐈 me 🐀

  83. Brunilda Londo

   Atdhe dukesh si Mulani!!!!

  84. lule bukur

   Arjan asnjehere ste kam komentuar Por sot e kuptova qe duhet ti them dy fjale per ty pasi i meriton legjende je fol aq i sinqerte saqe fjalen te neveritshem ja the ne sy dhe mire bere se ashtu ishin Te nevertshem ne maksimun dhe mendoj se ate pucin anes ja ka bere kjo pasi te njeten gje bei me Fationin dhe te njeten gje po ben me kete mendjemadhin qe ben sikur ka rene nga qielli harron se dhe ai eshte njeri si te gjithe te tjeret aty...dhe kjo melisa qe po shkrihet fare e shkreta femer pa karakter dhe shume e lehte.

  85. Denîsa 1992

   degjenerim turp i zi cfar transmetoni Arjani foli shum sakt

  86. rustem hasani

   Melisa ti je femra me pa lidhje ne ket emisjon.shummm pirivile

  87. Flutra Shuli

   sa kot qesh ai fatjoni pa lidhje fare

   1. Joy joy

    Ajo qeshja Fatjonit ka shume nenkuptim ... Ai qesh se si mashtrojn e aktrojn keto femra ne program e jasht tij jan 🤮🤮🤮🤮🤮

  88. Qendresa Aliu

   Pff sa ju kan rrit kti Atdheut mendja , Sdi qka dreqin po ju duket vetja 🖕🏽

  89. Melisa Lleshi

   Faleminderit shumë të gjithëve për komentet tuaja pozitive❤️ po më mbushni zemrën plot!!! Ju përqafoj fort, dhe ju lutem shumë për “subscribe”❤️

   1. Its Me

    Ti melisa je nje femer shum e paqendrueshme shum e lehte haha m te gjithe cunat tu qesh pa lidhje me ket takimin qe ke bere me atdheun na flliqe fare femer e peshtire o zot te maresh per grua nje si ti

   2. Xheni Myftari

    Per ty nuk dote beje kurre komente positive. Ti shko ne bordello

  90. Faton Kastrati

   Sa me pelqejn ky emer Pantajoni 😂😂

   1. IRa- ira

    Ahhahaha "Panajoti"

   2. Florian Kola

    Panetoni 😂😂😂

  91. amore Arce Award

   Sshkon fare mlisa me atdheun

  92. Rrustrm Lusha

   Kdodlldo

  93. Ibadete Racaj

   Atdhe kosovari ska aspak respekt per femren,femrat e shqiperis mund te dashurohen shume me shpejt se ato me Kosoves,sidomos me atdheun ato e njofin shume shpejt se Gjakovaret jane burra qe gruanne don te kalojn 12 ore ne kuzhin te gatuajn dhe asgje tjeter.

   1. Doris Jenny

    E vertet dhe me vesh dimija sa her tju thot nona 🤣🤣🤣

   2. Hasta La Vista

    @Lirim Sejdiu Llaskuc hahaha👍

   3. Lirim Sejdiu

    Atdheu eshte kot fare,shume i dashuruar ne vete dhe aspak burreror.Nuk te ben mjekra burre.Shume tip llaskuc siç themi ne në Kosovë!Qe te gjithe djemt nga Kosova ,s'kane tregu asgje ,shume nivel i ulet.Nuk dua t'i paragjykoj ,por ne momentin qe kane ardhe ne at gjendje qe te gjejne fatin ne nje format te tille ,vetvetiu nenkuptohet qe jane komplet legena dhe kane ardhe vetem sa per fame.

  94. Dori Misini

   😂😂

  95. Tea Trifoni

   Me falni per shqetsim ju kisha lutur te gjithve qe te beni subscribe (abonohu)ne kanalin tim qe te arrij 1 mij ju faleminderit te gjithve per perkrahje zoti ju bekoft..

   1. Marjus zz

    flm tea je shum e mir💩💩💩💩

  96. Elen Laert

   Panajoti po flet gabim ndaj Arjanit perkundrazi po te kujtohet Arjani ja u ka vene ne dukje vajzave ne emision duke thene si ka mundesi qe vajzat e sotme nuk vleresojne me dashurine dhe rrespektin e sinqerte te djemve po i terheqin le te themi djemte ellafeve te bukura dhene nje fare menyre qe jane aventurier keshtu qe ti Panajoti mos ju drejto Arjanit po thuaju realitetin ne sy vajzave interesagjie qe ke aty perballe teje te gjithave pa perjashtim te gjithave

  97. fatmir mrishaj

   Femer mae digjenerume se kja nuk ka kun en bot

  98. Keni Albania

   🤣🤣🤣 USTALLARI. O melisa te rrofshin floket e gjat e dhembet jasht. Se sdi as me fol. Nr.njejes USTA. Shumes USTALLARE. Po hajd ca t'kerkosh nga ju aman.

  99. Dudi Dervishaliaj

   Po zihen per atdheun.... Sa patriote qe jan

   1. Bruna Gjini

    Atedhe hudhren qe te dha Ana mbaje me vete

   2. Pisces Women

    🤣😂😂😂😂😂😂😂

  100. Erald Finga

   Kjo do vetem 🍆🍆🍆🍆🍆. Vlla asi gja tjeter jasha 🍆🍆🍆