Incidenti në studio ndërpret programin, Fationi përplaset me djalin e ri - Përputhen, 18 Janar 2021

1,8M visualizzazioni1 674

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on IThomes Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

  Pubblicato il Mese fa

  Commenti

  1. Katerina D

   Melisa - ca e ka emrin ky me ? Ahhaha

  2. Jonida Balla

   Keke n er if kehf nej key neh n er kr meje në

  3. S. F

   Ooo Bora, nuk ishte qellimi asaj aq shum fakti qe e pam duke u perqafuar se sa fakti qe asaj i kan thene kamerat jan te fikur mirpo ende kan qene te hapur. Dhe te gjithe e sulmuat duke u fokusuar te fakti qe ajo nuk ka dashur te shiheshte duke u perqafuar. Po pergjigjeni te ajo pse i kan thene kamerat jan te fikur duke i mbajt hapur ende. Pse ?!?! Te gjithe me dukeni pa sense. Bora: "ti je ne kete program qe duet te shfaqish te gjitha, pse atehere je ne kete program?!" Kjo seshte arsye per te mbajt kamerat hapur duke u thene konkurrentve qe jane te fikur. Sepse jane ne program dhe ju duhet ti genjeni se kur jan kamerat te hapura?!! Aspak.

   1. S. F

    @FRENKI DURI edi e thash ne menyr sarkastike😜

   2. FRENKI DURI

    @S. F ishte shaka😂

   3. S. F

    @FRENKI DURI shum i ngadalshem qenke

   4. FRENKI DURI

    Mu desh 1 ore me e lexu

  4. saliji merxhan

   Loko je shum djal i mir po me ato tatua edhe ne qaf ke be naj shpife dhe nuk e di si mundet nje vajz te jetoj me ty me gjith ato tatua qe shum pak tka mbet nga ngjyra e lekures tende e me shum tatu ke!!!!! 🤮🤮🤮

  5. saliji merxhan

   Mos bini ne provokim te Bores se Bora e ben qellimisht kte qe don te ju fus ne sherr te zieni aty se ska lezet pa zenka.por ju mbane veten aty mos u ndikoni nga Bora hmmmm se ne nga jasht shum me mir po i shofim se cfar po ndodh aty .!!

  6. saliji merxhan

   O Andi nuk thuet kjo po Ana ne emer thuaj

  7. فرص عمل في شركةsuccfactory التجارةعملةالdagcoin

   Is this a fact or not a fact, please reply to our comment

  8. فرص عمل في شركةsuccfactory التجارةعملةالdagcoin

   هلا هاذا حقيقة ام ليسا حقيقة نرجو ارد علي تعليقتنا من فضلكم

  9. ToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAX

   8:33 Ca bejn keta budallenj? Vin aty dhe debatojne me ze te larte si shimpanze ne mes te xhungles. Njeriu ndryshon nga kafsha se njeriu perdor llogjiken. Ketyre llogjika u mungon.

  10. Halili Skender

   Fak jkkhi uftdue hjggj

  11. Fation Kuqari

   Persendetje jam Murati ,ki eshte kanali im zyrtar. Jam turk por dij pak sqip te fol Me beni subscribe ose abonues ne qoft se mundesh.❤️ Me kesilloni nese bej ndonji gabim ne emision duke folur. 👍❤️

  12. nusha gjoka

   Sa e bukur prezantusia bellissima

  13. Kevi Dema

   W1vxq13errttqwdfghjkkkazzxc vvbnn nassssdfghgxyujjjjkjkjbsccccgcccd ytn gthuuoopzaz vbbbnnnmaccvhbnkll1asxcfghhjjjkkkkofghjkkkllppppxcvbn. H.c bnnnnnbbbbbbbbbnnnmmmqyqqywywyesy@ysyxydshswywy8we88eidisisdisissisiooddxnxnnnch++×

  14. qopoy dnon

   kercenuar te dale nga programi siq dhe e larguan..

  15. Sokol Shala

   Nuk Jeni Per Ket Program ju Edhe 100 Vite ju Duhet Me prit

  16. Lulzim Maja

   Normal qe klikimet u duhen juve, ehhh me det zotit me det bot copash njerzit

  17. Perputhen Te Ne

   ju mirpresim

   1. qopoy dnon

    Hic mb

  18. Olsi Kume

   TURP vetem TURP...

  19. Chacha Bex

   😂😂

  20. Taulant Shehaj

   Gezuar nuse, po Po shoku mbaje me shkume.

  21. seeni gzty

   Sa e shanin Ledianen kur hyri ne perputhen? Duket femra qe ruan dinjitetin e saj. Forza Mevlan

  22. oiuet souiu

   Nuk e di pse po duke par situaten e Ledjanes mu mbushen syt me lot, se di a jam e vetmja..

  23. Pjerin Stenaj

   Hahahaahha ma i miri asht fatjoni. Edhe ma bos asht fatjoni😂💪💪👍👏

  24. Atdhe Paçarizi

   Ju bej thirrje te gjith Meshkujve, te largohen nga Melisa,se do te bien te gjith preh e saj.

   1. seeni gzty

    Apsolutisht, apsolutisht, apsolutisht, apsolutisht , apsolutisht..

  25. FF KINGS

   Iko o Eri mo u kruj me Fatjonin se mos te fut naj grusht te te lej ne gjendje kome terjeten tende ke ardhur ktu per t bo t fortin ti mund t'a besh t fortin me tjert por me Fatjonin jo se Fatjoni t hap kafken like nqs mendoni si un

   1. oiuet souiu

    Bora je Person shumë negativ. Mund të kesh fytyrë të lezetshme por injoranca dhe negativiteti jot të prish çdo gjo.

  26. Ino Durres

   Kto jan gjith vk kan dal me.gjet dashur ne emisi9n dhe hojn si tfort rob oa lidhje

  27. kolim jone

   Hajde bejm te ter follow Ledjanes per inat te terve😑

  28. Fati Kadri

   Hifmb vbzk

   1. Fati Kadri

    Hit ämbzco

   2. Fati Kadri

    Hifmb hvcp

   3. Fati Kadri

    Hifmbuvc

   4. Fati Kadri

    Hit mb vvza

   5. Fati Kadri

    Hifmb k

  29. Fati Kadri

   Hifmb akizcd

  30. Fati Kadri

   Hombti vcza

   1. kolim jone

    Mos esht edhe kjo bora per te gjetur burr aty se ashtu esht mesuar

  31. Fati Kadri

   Hit mb vcah

  32. Fati Kadri

   Hic mb

  33. easy i

   Si thot noizy llapa llapa llapa

  34. Zulfije Zhaku

   Bravo fation

  35. Elkier Dule

   O kasolle ku na mblodhe...

  36. Urim M.

   Moderatorja shum sexy

  37. ERINI Pubgm

   Masi u largu fationi🦁 u dhi emisjoni

  38. Marjus driza

   jeni emision i flliq prandaj...

  39. Elira Hadergjonaj

   Apsolutisht, apsolutisht, apsolutisht, apsolutisht , apsolutisht..

  40. Bolia Fops

   Bora je Person shumë negativ. Mund të kesh fytyrë të lezetshme por injoranca dhe negativiteti jot të prish çdo gjo.

   1. dueeh nyyu

    Hera. E pare qe shikoj nje pjes te ktij lesh emisioni pa kuptim 😂😂😂

  41. Eduart Hasani

   Ledjana nuk eshte vetvetja aty per mua eshte 00 dhe melisa 00

  42. Beauty tips !

   ithomes.info/net/u9Wz0KV9eoaIhn4/video Tea e lidhur me Beart Rexhepi ⬆️ Faktet

  43. Shaban Qosja

   BREZ PROSTITUCIONIDHE IDJOTESH...SHOQERIA NE KRIZE...

   1. Bolia Fops

    sa i shpifun eri, mashkull kot

  44. sannio komi

   LOCO definitivisht mashkulli me me klas aty

  45. Emilia Emi

   Mos esht edhe kjo bora per te gjetur burr aty se ashtu esht mesuar

  46. Fredi Gogoli

   ithomes.info/net/s8-o15aPjI1ofYY/video

  47. Fredi Gogoli

   ithomes.info/net/vsaxutSFjH97jKg/video&feature=share&fbclid=IwAR0g68JLuNQPHGJlwGBLSIFb_-kzPwmhoTDlPiBqaDax-3P_T_KmFP7imtk

  48. bilij pdan

   qe te puthen e lepihen me te gnithe

  49. Donat Maliqi

   Ma be se po ju kap qaj addheu po ju prish krejt

   1. sannio komi

    LOCO definitivisht mashkulli me me klas aty

  50. V M

   Juve ju kisha shti krejtve ne Macin te qeve far e fliqt ishit kan

  51. Rrah Gegja

   Titulli po thot "Fationi perplaset me djalin e ri" ky djali i ri koka moshatar me mixhen tem...

  52. dueeh nyyu

   Shume hipokrite Bora, pse nuk i kerkove falje Ledjanes per sjelljen tende harbute kur te vjen kaq keq👎

   1. bilij pdan

    qe te puthen e lepihen me te gnithe

  53. djal toplane

   Hera. E pare qe shikoj nje pjes te ktij lesh emisioni pa kuptim 😂😂😂

  54. Jack Rabbit Productions

   gogolat noshat!!!

  55. Alex Korg

   Po' ku bahet ne shqiperi ky lloj programi ,injoranza shqipetare esht e pafundme,,shyqyr qe nuk i shikon bota ,,lan kokrren e namit ,🥂

   1. dueeh nyyu

    paske hy gabim ktu! Sjan cuna kto qe ke perball po jan vajza 😂😂

  56. Elidon Jaku

   Ore qa tipash kan gjet ledjanen e urte e hidhen kto vajzat baxhelle tjera , i vini anash kesaj ledjanes ju tjerat

  57. El ma

   sa i shpifun eri, mashkull kot

  58. oi boi

   Ledjana ka qene e bullizuar nga shumica aty , poashtu me vjen shum keq kur tregoji se kur kishte takimin me mevlanin kur ishte ne pjesen e dyt dhe kishte syzet 3d ne sy stafi po e shtynin mevlanin ta puthte ledjanen pa pelqimin e saje . Un per vete kisha hequr melisen nga emisioni pa me dridhur syri

  59. fame shala

   1ri a 10 bisnese,hahahahahahah.sa trap,femije b....

  60. Aneta Lica

   Amon qe ne puntaten e peste te emisjonit e kom thon hiqeni ate te degjeneruarin fatjonin nga emisioni sepse ai eshte mashkull injorant

  61. bssni touir

   Ni like per mbeshtetjen e Ledijanes!

  62. Denis Taho

   Por ku i fituat 200 milion klikime o mashtrusa se nuk fitohen ne HOLLYWOOD dhe ne cmimet OSKAR.Jeni bere si bucet e POLITIKES, mashtrusa, qelbesira se po shkatarroni shume cifte, dhe familje. Jeni pislliku i TIRANES, si staf bashke me ato te ndershmet e PRIME qe skan len kastraveca pa thyer. TURP TURP TURP.Emision pa kulture.Mos harroni qe kemi femije dhe nuse, nane e babe e tje. Fare e keqe.

  63. Enver Bega

   Melisa je shum xinxare

  64. Enver Bega

   Oeri nuk je ne Protesta aty

   1. bssni touir

    Ky Tipi Si jezusi flet ja qr?

  65. Brigen Muchaj

   Degjenerim

  66. max mayer

   mut jeni ber

  67. Ardit Uka

   Fatjoni ka te drejt👊

  68. armend krasniqi

   Nuk ju vie turp se ne qfar situate keni arritur me keto emisjone degjeneruse per rinin tone. jeni ber sikur gabelt ju ka mbetur vetem qe te dilni lakuriq neper emisjone te ketilla.

  69. Kralb Oz

   Bora IK!

  70. Kralb Oz

   Pejan edhe Real nuk shkon o vlla! Ky Ardi i Pejes , ka jashtzakonisht probleme me vetveten. Edhe nese ke pas pune me Ardit Cuni , masi veq ke qene ne ditlindjen e tij, ateher paske hy gabim ktu! Sjan cuna kto qe ke perball po jan vajza 😂😂

  71. Lili Adamo

   Emisjonin i kurvave dhe djemte po' kenaqen me bushtera a Kane familje keto femera??

  72. Arion London

   Kush I tha ketyre cunave se ktu Jane femrat qe kane me sukses?!!!! dhe kta si tutore qe Jane zihen...

  73. lukas greku

   mevlan je njeshi v

  74. Ardian Isufaj

   E kam

  75. Ardian Isufaj

   ❤💙💛💚🌟💛🌟💛🌟💗🙇‍♀️💝🖤😚🎂😚💕💗😘💛💕🎂

  76. Ardian Isufaj

   Mir mir krejt qysh osht mima urime edhe juve se jam 5a and development of the only thing that matters of the most popular and a few weeks ago I 9th to the only one who is a good thing to the only thing that matters is a good idea

  77. Ardian Isufaj

   Sfghshegshdgdjhdhd

  78. Leda Beqiraj

   Ky edi shumë idiot, fakti pse i kundërshton dikujtë në ato që bën, ose ose në situata të ndryshme siç krijohen aty në studio situata të nxehta , është Normale që të përfundojn disa gjera në ofendime, pooor është edhe më normale që të kërkosh falje. Melisa e para bëri mir që kërkoi falje, edhe bravo i qoft se kjo tregon që ajo ka taman shpirt njeriu, që i hellë t'gjitha më një anë edhe di të kërkojë falje. Ndersa siç bën bla bla bla ky edi i bie që edhe kur e ke gabim mos të kërkosh falje por ti mbahesh budallikut edhe inadit tënd.... Pffffffff kur mbajn si të mençur edhe ca tipa si puna e këtij edit 😏

  79. Ani Ademi

   Ky Tipi Si jezusi flet ja qr?

   1. Elidon Jaku

    Si jezusi si muhamedi se mjekrra kan pas dhe muhamedi allla 🤣

  80. Isa Aliaj

   bravo fatjon je super cun bravo vlla brav

  81. Alma Sopi

   Sorry se besoj asnjeri nga ne komentuesit nuk deshiron te schprehet ne menyre vullgare. Por disa ta imponojne qe te shprehesh ne menyren me te keqe te mundshme. Kjo Melisa total injorante.

  82. Kadi Biçaku

   Aman moj bora do me patjeter ne sherr sepse ajo tha ne pergjithesi per vajzat edhe jo se vecoi sindin edhe melisen

  83. doruntina raci

   Ti fatjon budallaii qe berttet si idjott andi ndetkoo nuse gzuar hahahahahhaha😘😘💋💋❤❤

  84. Astrit Ahmetaj

   Lediana goce e persosur Me e bukura aty Ja mer te gjithave Ato e kan inat

  85. Arjana Elezaj

   Sa te shpifun qe jeni o zot,po sjeni per emisjone.

  86. Chris chris

   Bravo Arjan , mire jua bere me Instagramin . E vertete eshte. E kan mendjen vec per reklama per asgje tjeter

  87. Elma Sadiku

   👇Kush eshte per largimin e Bores?

  88. Esmeralda Deliallisi

   Po ku e pranon burri shqiptar te thote kjo e lashe te me shikonte ose e zgjodha si do reagonte tjetri kur te me shofe me tjetrin eh none none 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

  89. Esmeralda Deliallisi

   Ana si ylli detit ku te ngeci 😂😂😂a qene i pelqen amerika

  90. Sajmir cerri

   Erdhi sa per te treguar pussyn

  91. BeLiii Ebibi

   Fationi eshte nje luan por fationoi nuk u desht te largohet sepse pa at nuk shikohet emisioni

  92. Anton Krueveci

   Pash njat zot mbydheni kete emision pa vler .veç per like .per shikem kot kot kot kot kot kot kot kot kot kot dhe vetem kot

  93. L. Berishaj

   Sherri I femrave !!

  94. mario Gioni

   Oerbisha ja bare mir fatjonit jmbylle gojn

  95. Gatime Shtepie

   Bravo arjan ke te drejte u ka hipur vetja shume ne qef dhe e para eshte Tea ose me sakt andi.Ata moren ate qe deshen dhe tani nese i ve re as nuk marin pjes ne debate nuk flasin.

  96. Skender Kopili

   Bora mos mekupotosh keq se kometat emija jan pa dyshime se ti je shum bokoroshe dhe pontore se vajza jeme shum eshikon per puthet

  97. peaceuli 2002

   47:04 kush e vuri re qe Tea dhe Sindi nuk jane ne studio

  98. Suhejla littlesunshin3

   Dhe sa per 'pse ri kot Tea' 'Tea ka ndrishuar hiqni Tean' ore a nuk ishit ju ato qe per nje episod u pezullua tea e kerkonit dhe tani qe e shkreta shprehu nje mendim sepse normal njerz jemi! Jo gjith kan te njejtin mendim shpirti im!!! Tani gjith jo po e ka ndrishu fama, pse ca te keqe ka, eshte e bukur, i ka humb ca kile qe i kishte teper, eshte inteligjente, di ku te flas dhe ku te mos flas!!! Ju nese e keni kaq inat thjesht mos e shikoni.

  99. Suhejla littlesunshin3

   Ore ca jan kto njerz qe nuk kuptojn fare?! Lediana e dashur ti mund te jesh vajza me e mir, me e cilter, por kur ke bo aplikimin a e kishe par me pare programin? Siq jan filmuar Ana; Melisa; apo cdo kush jasht kamarave, ashtu ndodhi edhe me ty por jo ti perqafo Mevlin jasht kameres a para kameres thuaj un 'nuk i dua perqafimet' dhe pastaj kur e shikon se je ne xhirime bo 'viktimen" un nuk kam asgje kunder teje por del pak bllof zemra ime.